برادران وارنر دیسکاوری بسته تلویزیونی سنتی را برای دوران پخش مجدد مهندسی مجدد می کند


نیویورک
CNN

همه چیز قدیمی دوباره نو می شود.

برادران وارنر دیسکاوری از پخش کننده فوق العاده خود، مکس، در روز چهارشنبه به جهانیان پرده برداری کرد و دیوید زاسلاو، مدیر اجرایی، این پلتفرم را به عنوان سرویسی معرفی کرد که «همه اعضای خانواده» می توانند برای نیازهای تلویزیونی خود به آن مراجعه کنند.

مکس برخی از معروف‌ترین برندهای صنعت را زیر یک سقف متحد می‌کند و به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی به کتابخانه‌ای از برنامه‌نویسی در مجموعه گسترده WBD را می‌دهد: فیلم‌های برادران وارنر، محتوای کودکان از شبکه کارتون، نمایش‌های ممتاز توسط HBO و برنامه‌های بدون فیلمنامه از HGTV، TLC، شبکه غذا و بسیاری دیگر. Zaslav نشان داد که این بسته همچنین در برخی مواقع با اخبار و ورزش همراه خواهد شد، با توجه به اینکه WBD دارای املاکی مانند Turner Sports و CNN است.

در واقع، WBD اعلام کرد که این بسته را بازسازی می‌کند و ستون‌های یک فروشگاه تک‌نظامی برای تلویزیون، فیلم‌ها، اخبار و ورزش‌های فیلم‌نامه‌دار و بدون فیلمنامه را با نرخ ثابت ماهانه ایجاد می‌کند. تنها تفاوت معنادار: به جای اینکه از طریق کابل توسط شخص ثالث توزیع شود، مستقیماً از طریق اینترنت به مصرف کننده منتقل می شود.

نسخه ای از این مقاله برای اولین بار در خبرنامه “منابع موثق” ظاهر شد. برای خلاصه روزانه که چشم انداز رسانه در حال تحول را در اینجا شرح می دهد، ثبت نام کنید.

زاسلاو در این رویداد مطبوعاتی گفت: “این یکی از مواردی است که باید تماشا کرد، زیرا ما تعداد زیادی از فرنچایزهای نمادین و شناخته شده جهانی را داریم.” تلویزیون خطی

زاسلاو افزود: «این ابرقدرت ماست.

این یک رویکرد به طور قابل توجهی متفاوت از آنچه دیزنی در فضای پخش انجام داده است. پاول ورنا، تحلیلگر Insider Intelligence به من اشاره کرد که رقیب WBD “در برابر وسوسه” ترکیب Disney+، Hulu، و ESPN+ مقاومت کرده است. در عوض، ورنا مشاهده کرد که دیزنی «به قدرت اصلی هر برند متمایل است»، اگرچه دیزنی توانایی خرید خدمات فردی را در یک بسته ارائه می دهد.

ورنا گفت: “WBD به وضوح در مورد رویکرد مخالف تصمیم گرفته است.”

در نهایت مشخص شده است که کدام شرکت استراتژی موثرتری دارد باید دید. اما ناگفته نماند که مکس – محصول ادغام وارنر مدیا و دیسکاوری – نشان دهنده آینده WBD است که در تجارت سنتی رو به زوال تلویزیون ریشه دوانده است. زاسلاو در جریان این رویداد مطبوعاتی سرش را تکان داد و گفت که مکس شرکت را برای “قرن آینده” قرار می دهد.

در حال حاضر، قیمت Max به سه سطح تقسیم می‌شود: کم‌هزینه‌ترین مدل، مدل 9.99 دلاری با پشتیبانی آگهی است، در حالی که نسخه بدون آگهی، 15.99 دلار قیمت دارد که با قیمت سرویس HBO Max موجود مطابقت دارد. کاربرانی که خواهان 4K هستند باید «طرح نهایی» Max را با قیمت 19.99 دلار خریداری کنند.

سرویس Max در 23 می راه اندازی می شود.