مسیر کوهستانی Tateyama Kurobe: کریدور برفی 20 متری ژاپن برای بازدیدکنندگان بازگشایی شد.

یادداشت ویراستار: برای باز کردن قفل جهان، خبرنامه هفتگی CNN Travel ثبت نام کنید. اخبار مربوط به باز شدن مقاصد، الهام بخش برای ماجراجویی های آینده، به علاوه جدیدترین اخبار در زمینه حمل و نقل هوایی، غذا و نوشیدنی، محل اقامت و سایر پیشرفت های سفر را دریافت کنید.CNN

یک دالان برفی غول پیکر در نزدیکی کوه ماورایی تاتیاما، یکی از سه کوه مقدس ژاپن، در 15 آوریل به روی مسافران باز می شود.

این مسیر 500 متری که یوکی نو اوتانی (یا دره بزرگ برف) نامیده می‌شود، دیوارهای برفی بلندی را که تا ارتفاع 20 متری در بالاترین نقطه مسیر آلپ تاتیاما کوروبه بالا می‌رود، می‌گذرد.

مسیر گشت و گذار 90 کیلومتری که «بام ژاپن» نامیده می شود، در سراسر استان های تویاما و ناگانو در شمال توکیو امتداد دارد و در عین حال امکان دسترسی به قله های کوه آکازاوا-داک به طول 3015 متر را دارد. همه چیز از چشمه آب گرم ژاپن تا بلندترین آبشار این کشور.

اما بزرگترین جاذبه این مسیر پیاده روی برفی است که حدود 20 دقیقه طول می کشد و تا 25 ژوئن باز خواهد بود.

مسیر کوهستانی Tateyama Kurobe مناظر خیره کننده ای از کوه های آلپ ژاپن را ارائه می دهد.

این جاذبه توریستی نتیجه ماه ها کار سخت رانندگان برف روب است که در جاده برف گرفته تاتیاما تلفات حکاکی می کنند.

افتتاح پیاده‌روی Yuki no Otani همچنین نشان‌دهنده از سرگیری ترافیک در کل مسیر کوهستانی Tateyama Kurobe در پایان زمستان است.

از دیگر جاذبه‌های این منطقه می‌توان به جاده پانوراما مجزا اشاره کرد که به کوهنوردان مناظر بهتری از کوه تسوروگی، بخشی از رشته کوه تاتیاما، می‌دهد. این یکی فقط تا 7 می باز است.

گردشگران همچنین می‌توانند از Snow Kamakura (ایگلو ژاپنی) و Snow Tunnel در ایستگاه Daikanbo دیدن کنند که دارای یک سکوی مشاهده است که مناظری پانوراما از کوه‌های آلپ ژاپن را ارائه می‌دهد.

جاذبه های دیگر عبارتند از این تونل برفی دراماتیک که تا اواسط ماه مه باز است.

برای اولین بار، بازدیدکنندگان 2023 می توانند به پارو کردن برف یخی کمک کنند و در ایجاد یک مسیر جدید شرکت کنند – یا همانطور که سایت جاذبه این رویداد را “Kuzusou Yukikabe (بیایید دیوار برفی را بشکنیم)” نامیده است.

دیوار برفی و سایر جاذبه‌ها ممکن است در هنگام آب و هوای نامساعد بسته شوند. بازدیدکنندگان قبل از سفر باید وب سایت رسمی Alpen-route.com را بررسی کنند.

برای کسانی که می‌خواهند از شلوغی دوری کنند، این وب‌سایت بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا در ماه ژوئن به آنجا بروند.

حتی در اواخر ژوئن، دیوارها هنوز بیش از 10 متر ارتفاع دارند. از آنجایی که در ماه ژوئن تعداد بازدیدکنندگان کمتری وجود دارد، می توانید از تجربه گشت و گذار آرام تری لذت ببرید. همچنین، هوا در ماه ژوئن گرم و قابل پیش بینی تر است.

نقطه شروع مسیر آلپاین Tateyama Kurobe، ایستگاه Tateyama در غرب یا ایستگاه Ogizawa در شرق است، در حالی که از ایستگاه Murodo می توان به دره بزرگ برف دسترسی داشت که با ارتفاع 2450 متر بلندترین ایستگاه در مسیر است.

حدود یک ساعت طول می کشد تا از ایستگاه Tateyama به ایستگاه Murodo برسید، سفری که شامل 50 دقیقه اتوبوس خوش منظره و سفر با تله کابین است.

بازدیدکنندگان این منطقه می توانند به دریاچه های دهانه آتشفشانی Mikurigaike سفر کنند.

مسافران می توانند در یکی از اقامتگاه های کوهستانی پیشنهادی اقامت کنند.

از آنجایی که خودروهای شخصی ممنوع است، بازدیدکنندگان باید از وسایل حمل و نقل عمومی محلی استفاده کنند و در مناطق تعیین شده پیاده روی کنند.

برخی از دیدنی‌ترین مسیرهای پیاده‌گردی عبارتند از Bijodaira، جنگلی بدیع که خانه درختان سرو و راش 1000 ساله است، و Murodo (نزدیک پیاده‌روی دیوار برفی)، جایی که بازدیدکنندگان می‌توانند دریاچه دهانه آتشفشانی فوتوژنیک Mikurigaike و قدیمی‌ترین آنها را بیابند. کلبه کوهستانی در ژاپن

این مسیر همچنین خانه چشمه آب گرم ژاپن در بالاترین ارتفاع – Mikurigaike Onsen با ارتفاع 2410 متر در Murodo – و بلندترین آبشار کشور – Shōmyō Falls است که 350 متر ارتفاع دارد.

کوهنوردان مشتاق می توانند یکی از قله های کوه تیت را امتحان کنند، که در یک روز صاف، مناظری را تا کوه فوجی ارائه می دهد.

به مسافرانی که از مسیر آلپاین Tateyama Kurobe بازدید می‌کنند، توصیه می‌شود که لباس‌های زمستانی و تجهیزات مناسب برای کوهنوردی یا کوهنوردی بپوشند.

راه‌های مختلفی برای دسترسی به این منطقه وجود دارد، با قطارهای معمولی که از توکیو به ایستگاه تاتیاما سفر می‌کنند، اگرچه مسافران باید قطار را در تویاما تغییر دهند. گزینه های بیشتر سفر را می توانید در وب سایت Alpen-route.com پیدا کنید.