Info Edge که از باخت راهول یاداو در راه اندازی استارتاپ به خود می پیچد، اکنون Bijnis را حذف می کند.

Info Edge، بزرگترین سهامدار Bizcrum Infotech، شرکت هلدینگ Bijnis، در آخرین اصلاحات شدید بازار در اکوسیستم در حال رشد جنوب آسیا، کل سرمایه گذاری خود را در استارت آپ هندی با استناد به “اصول محافظه کاری و احتیاط” لغو کرده است. دست و پنجه نرم کردن با اقتصاد ضعیف جهانی

این سرمایه‌گذار هندی که به صورت عمومی فهرست شده است، حدود 9.3 میلیون دلار در استارت‌آپ مستقر در دهلی نو سرمایه‌گذاری کرده است که در مجموع تا به امروز بیش از 43 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است و Sequoia India، Matrix Partners India، Waterbridge و Westbridge از جمله حامیان آن هستند.

استارت‌آپ مرحله B سری B، که آخرین دور تأمین مالی آن در سپتامبر 2021 فاش شد، قصد دارد «سیستم عامل کارخانه‌ها» باشد و به کارخانه‌ها کمک کند تا منابع را پردازش کنند و همچنین تقاضا از خریداران و سایر خرده‌فروشان به طور یکسان ایجاد کند.

اینفو اج گفت که سرمایه گذاری خود را در بیجنس با رعایت اصول محافظه کاری و احتیاط و پس از در نظر گرفتن عواملی از جمله تداوم نقدینگی، دسترسی محدود به وجه نقد متناسب با بدهی های نامشخص با توجه به تعهدات بازخرید (از جمله اولویت انحلال) از بین می برد. شرکت نسبت به سرمایه گذاران تحت قرارداد سهامداران.

وی خاطرنشان کرد: با این حال، ما به ارزیابی موقعیت و همکاری با سایر سهامداران برای اصلاح وضعیت ادامه خواهیم داد.

این اعلام به دنبال آن است که Info Edge در روز جمعه ضرر 33.4 میلیون دلاری را در شبکه 4B، استارت‌آپ دیگری که اخیراً آن را کنار گذاشته بود، فاش کرد. 4B Networks توسط موسس بدنام Housing.com راهول یاداو تاسیس شد و Info Edge 57 درصد از سهام این استارت آپ جدیدتر را در اختیار داشت.

این حذف ها باعث زیان کلی 8.4 میلیون دلاری برای Info Edge در سال مالی منتهی به مارس 2023 شد، که یک انحراف شدید از سود 1.55 میلیارد دلاری سال قبل بود. همانطور که وب سایت خبری و تحلیلی هند Arc اشاره کرد، این اولین ضرر خالص Info Edge در شش سال گذشته است.