Jetty مبلغ 23 میلیون دلار برای کمک به انعطاف پذیری بیشتر پرداختی اجاره دهندگان جمع آوری می کند – TechCrunch

Jetty ، یک شرکت فین تک که با هدف انعطاف پذیری اجاره دهندگان در هنگام پرداخت اجاره بها ، 23 میلیون دلار در دور مالی که توسط Citi و Flourish Ventures هدایت می شود جمع آوری کرده است.

این تامین مالی کل جمع آوری جتی را از ابتدای سال 2016 به 78 میلیون دلار می رساند. سایر سرمایه گذاران شرکت کننده در آخرین دور رشد عبارتند از Credit Ease و K5. از حامیان قبلی می توان به گروه بیمه کشاورزان ، خوسلا و ریبیت کپیتال و سایر افراد اشاره کرد.

این استارتاپ 100 نفره مستقر در شهر نیویورک راهی را پیدا کرده است تا به اجاره دهندگان کمک کند تا اجاره خانه خود را به موقع انجام دهند و با پیشنهادی مشابه مدل “اکنون بخر ، بعداً بپرداز” (BNPL) که به طور فزاینده ای توسط مصرف کنندگان در حال استفاده است فروش بصورت آنلاین و حضوری

به طور خلاصه ، اجاره دهندگان می توانند اجاره خود را در موعد مقرر پرداخت کنند و سپس تا 24 ماه مهلت دارند تا پول را به جتی بازگردانند – چه به صورت یکجا و چه از طریق اقساط. آنها هزینه بهره یا دیرکرد نمی پردازند ، بلکه هزینه اشتراک ماهانه بین 15 تا 25 دلار را بسته به مشخصات ریسک اجاره دهنده می پردازند. اگر مستأجر در زمان توافق شده پول را پس ندهد ، نمی تواند برای ماه بعد وام بیشتری بگیرد.

مایک رودوی ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، گفت که اگر اجاره به موقع پرداخت نشود ، هزینه ماهانه بسیار کمتر از هزینه احتمالی دیرهنگام است.

“حدود 50 درصد از حقوق و دستمزد متوسط ​​اجاره دهندگان اجاره داده می شود. بنابراین این بزرگترین هزینه هر مستاجر در یک ماه معین است. ” “و بنابراین شما انتظار دارید که برخی از محصولات خدمات مالی وجود داشته باشد که به آنها انعطاف پذیری لازم را می دهد تا آنها به موقع پول را بدست آورند به گونه ای که مجازات نشوند.”

به گفته وی ، پیشنهاد بیشتر پسرعموی BNPL سنتی است تا BNPL واقعی.

رودوی توضیح داد: “ما در اول ماه اجاره را به نمایندگی از مستاجر به طور کامل پرداخت می کنیم و به مدیران املاک در صورت نیاز به آنها پول می دهیم.” “اجاره دهندگان 24 روز فرصت دارند تا آن را طبق برنامه ای متناسب با نیازهای خود بازپرداخت کنند.”

برای راه اندازی Jetty Rent ، این شرکت با Cortland ، یک شرکت بزرگ سرمایه گذاری ، توسعه و مدیریت املاک ، همکاری کرد تا به صورت آزمایشی به ساکنان مجموعه ای از املاک ارائه دهد.

در حال حاضر ، این استارتاپ در حال ارائه پیشنهاد به عموم است. Jetty Rent جدیدترین محصول در پلتفرم این استارتاپ است که بیمه اجاره کننده های کم هزینه و همچنین جایگزینی سپرده های امنیتی را ارائه می دهد.

رودوی گفت: “ماموریت این شرکت این است که اجاره را مقرون به صرفه تر و انعطاف پذیرتر کند.” “و ما یک پلت فرم خدمات مالی هستیم که به موجب آن هر محصولی که ما راه اندازی کرده ایم هم برای مدیران املاک و هم برای اجاره کنندگان ارزش ایجاد می کند.”

رودوی گفت ، با این حرکت ، جتی از یک بیمه گران به یک وام دهنده تبدیل می شود. این شرکت وام ها را از طریق بانک Cross River ارائه می دهد.

وی به TechCrunch گفت: “ما در تلاش هستیم تا اعتبار و اعتبار وام بیشتری به این تجارت بدهیم با توجه به این واقعیت که در طول تاریخ به عنوان یک شرکت insurtech شناخته می شد.”

به گفته رودوی ، این واقعیت که این شرکت هر سه محصول را به مدیران املاک ارائه می دهد ، مزیت رقابتی به آن می دهد.

او به TechCrunch گفت: “این باعث می شود ما از سایر شرکت های خدمات مالی که به فضا و مشکلات مشابه حمله می کنند متفاوت باشیم.” “ما تنها کسی هستیم که هم یک سپرده امنیتی جایگزین و هم محصول اجاره ای انعطاف پذیر زیر یک سقف داریم. اگر مدیر املاک هستید ، از دیدگاه یکپارچه سازی و انجام کار ، انتخاب کار با ما بسیار ساده تر می شود. این بدان معناست که مارک های مختلف کمتر در مقابل اجاره دهندگان نیز وجود دارد. “

اجاره دهندگان هزینه تمام محصولات را پرداخت می کنند و مدیران املاک در توزیع محصولات شریک هستند.

در حال حاضر ، این شرکت با مالکان و مدیران املاک توافقی دارد که بیش از 2.2 میلیون واحد اجاره ای را در سراسر کشور اداره می کنند. به گفته الکس ولاستو ، یکی از بنیانگذاران ، Jetty از سال 2017 که شروع به ایجاد شبکه شریک املاک خود کرده است ، به طور متوسط ​​193 درصد بیش از رشد واحدهای قراردادی بوده است. به عنوان مثال ، علاوه بر کورتلند ، با AMLI Residential نیز کار می کند.

امالین شاو ، شریک مدیریت Flourish Ventures ، خاطرنشان می کند که بیش از 70 Americans از آمریکایی ها حقوق و دستمزد دریافت می کنند.

او گفت: “مسکن پایدار جزء مهمی در کمک به آنها در دستیابی به امنیت مالی است.”

شاوت افزود ، Jetty تنها شرکتی است که “فراتر از یک راه حل برای ارائه مجموعه ای غنی و متمایز از پیشنهادات مالی” از جمله بیمه اجاره ، جایگزین سپرده های امنیتی و در حال حاضر انعطاف پذیری اجاره.

وی از طریق ایمیل نوشت: “از طریق بینش های منحصر به فرد مصرف کننده ، قیمت متمایز ، افزایش وفاداری مصرف کنندگان ، Jetty به مزیت رقابتی قابل توجهی دست یافته است.” “علاوه بر این ، دسترسی مصرف کنندگان آنها از طریق موسسات مدیریت عالی املاک مانند Cortland بی نظیر است.”

تا اواخر ، سایر استارتاپ هایی که با فناوری جدید به منظور سهولت زندگی اجاره دهندگان دست به کار شده اند نیز پول جمع آوری کرده اند. Sugar ، استارتاپی که قصد دارد ساختمان های آپارتمانی را به “اجتماعات تعاملی” تبدیل کند ، به تازگی 2.5 میلیون دلار بودجه برای سرمایه گذاری بسته است. و RentCheck ، استارتاپی که یک پلت فرم بازرسی خودکار اموال ایجاد کرده است ، اخیراً 2.6 میلیون دلار پول اولیه جمع آوری کرده است.