JumpCloud 159 میلیون دلار با ارزش 2.56 میلیارد دلار برای ابزار فهرست ابری – TechCrunch افزایش می دهد

JumpCloud ، استارتاپی که در اواخر مرحله در حال مدرن سازی مفهوم فهرستهای شرکتها در زمینه ابری است ، امروز از سرمایه گذاری سری F 159 میلیون دلاری بر روی ارزش سالم 2.56 میلیارد دلار خبر داد.

Sapphire Ventures با مشارکت سرمایه گذاران جدید از جمله Owl Rock ، Whale Rock Capital ، Sands Capital و Endeavor Catalyst به همراه سرمایه گذاران موجود General Atlantic ، BlackRock و HIG Growth Partners این دور را رهبری کردند. این شرکت در حال حاضر تقریباً 356 میلیون دلار با 259 میلیون دلار در دو دور اخیر جمع آوری کرده است.

راجت بارگاوا ، مدیرعامل JumpCloud می گوید که علاقه سرمایه گذاران به این شرکت ناشی از این باور است که ساختار دایرکتوری مرکز یک سازمان فناوری اطلاعات است ، به ویژه در ارتباط با هویت ، و شامل مدیریت دستگاه های تلفن همراه ، ورود به سیستم ، چند عامل است. احراز هویت ، مدیریت دسترسی ممتاز و حکمرانی هویت. او همه این رویکردها را در ساختار دایرکتوری با هم می بیند.

“ما معتقدیم که همه آنها بخشی از یک پلت فرم اصلی دایرکتوری هستند. بنابراین وقتی شما به یک دایرکتوری بسیار جامع و گسترده فکر می کنید ، واقعاً مربوط به اتصال ایمن و بدون اصطکاک کاربران و هویت آنها با هر چیزی است که ممکن است نیاز داشته باشند. “

آنها این کار را با دنبال کردن SMB ها و شرکت های بازار متوسط ​​با یک محصول ابری انجام می دهند که مدیریت این سیستم های پیچیده را ساده می کند. Jai Das ، مدیر عامل سرمایه گذار اصلی Sapphire Ventures ، معتقد است که این بخش از بازار به دلیل آن پیچیدگی قبل از تلاش JumpCloud و دیگران برای پر کردن خلأ ، عمدتاً از خدمات فهرست خارج می شد.

“شرکت های بزرگ راه حل های مختلف راهنمایی و امنیتی را برای حل این مشکلات ارائه کرده اند ، اما با سرمایه گذاری های بزرگ در هزینه های فناوری و تیم های پشتیبانی فناوری اطلاعات. شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکتهای متوسط ​​بودجه و کارکنان زیادی برای تکرار مدل شرکت بزرگ ندارند. ” او می افزاید که توسعه برای این بازار یک چالش بزرگ است زیرا مستلزم “ساخت محصول با تمام ویژگی هایی است که شرکت های بزرگ به آن نیاز دارند ، به علاوه استفاده از آن آسان ، استقرار آسان و عدم [be] وحشتناک گران است. “

در حالی که شرکت هیچ گونه معیار درآمدی را فاش نمی کند ، بهارگاوا گفت که از زمان آخرین صحبت ما در ماه نوامبر در مجموع 5000 مشتری ، 2000 مشتری اضافه کرده اند و او گفت که این شرکت باید تعداد سران را تا پایان سال از 300 نفر دو برابر کند. نوامبر گذشته.

او همچنین گفت که در ساختن یک شرکت متنوع پیشرفت کرده است ، و یک راه او این است که از هر مدیر استخدام بپرسید که آیا از نامزدهای تاریخی کم سابقه مصاحبه کرده اند یا خیر.

“عمل ساده فقط پرسیدن آن س makesال ، چنین تفاوت بزرگی را در داخل یک سازمان ایجاد می کند. ما همه مدیران استخدامی خود را تشویق کرده ایم تا با نامزدهای مختلف مصاحبه کنند ، اما همچنین زمانی که پیشنهادی در حال ارائه است ، یا زمانی که آنها در [interview] ما از آنها می پرسیم آیا با آنها صحبت کردید؟ [diverse] نامزدهای. و اگر چنین نکردید ، ما از شما می خواهیم که بروید ، آن افراد را جستجو کنید [before making a hiring decision]،” او گفت.

بارگاوا نمی خواست در مورد IPO صحبت کند و ما در سال گذشته صحبت کردیم و این بار تغییر چندانی نکرد. “خواهیم دید. این فقط بخشی از چیزی نیست که ما نگران آن هستیم یا روی آن تمرکز کرده ایم. “

با این حال ، او اشاره کرد که با چنین مقدار قابل توجهی پول در ترازنامه ، برخی خریدهای استراتژیک را در نظر خواهد گرفت. او گفت: “ما روی M&A تمرکز خواهیم کرد و در جایی که منطقی است اجزاء و تیم های مختلف را در تجارت ما ادغام می کنیم.” او گفت با وجود بازار کار محدود ، این می تواند در مورد افزودن مهندسی و همچنین افزودن قابلیت به پلت فرم باشد.