Ketch با افزایش تقاضا برای پلت فرم کنترل داده های حریم خصوصی – TechCrunch ، 20 میلیون دلار دیگر افزایش می دهد

شش ماه پس از تأمین دور 23 میلیون دلاری سری A ، Ketch ، استارت آپی که مقررات حریم خصوصی آنلاین و رعایت داده ها را تأمین می کند ، 20 میلیون دلار دیگر به A1 کمک مالی کرد ، این بار به رهبری Acrew Capital.

برای دور دوم با Acrew باز می گردند CRV ، super {set} (استودیوی استارت آپی که توسط مدیرعاملان شرکت Ketch تام چاوز و CTO Vivek Vaidya تاسیس شده است) ، Ridge Ventures و Silicon Valley Bank. این سرمایه گذاری جدید در مجموع 43 میلیون دلار از زمان خروج این شرکت از مخفی کاری در اوایل امسال به Ketch می دهد.

در سال 2020 ، Ketch پلت فرم کنترل داده های خود را برای حفظ حریم خصوصی برنامه ، مدیریت و امنیت معرفی کرد. این پلت فرم کنترل داده ها و مدیریت رضایت را به طور خودکار انجام می دهد تا ترجیحات حریم خصوصی مصرف کنندگان محترم شمرده و اجرا شود.

شرکتها به دنبال راهی برای رفع نیازهای مصرف کننده و تأمین حقوق و رضایت آنها هستند. چاوز به TechCrunch گفت ، در عین حال ، شرکت ها می خواهند داده ها رشد آنها را تقویت کرده و اعتماد مصرف کنندگان را جلب کنند.

امنیت نیز وجود دارد ، زیرا تلاش زیادی در مورد باج افزارها و بدافزارها انجام می شود ، اما چاوز احساس می کند که یک فرصت بزرگ این است که امنیت داده ها را در هر کجا که قرار دارد ایجاد کند. او گفت که وقتی زیرساخت برای کنترل داده ها ایجاد شود ، باید در سطح سلول ها و ردیف های جداگانه باشد.

وی افزود: “اگر کسی می خواهد حذف شود ، یافتن ردیف خاص داده شما یک چالش است.” “این یک تمرین در کنترل داده ها است.”

چاوز گفت ، تعداد مشتریان Ketch از زمان اعلام سری A در مارس بیش از 300 افزایش یافت و بودجه جدید به منظور افزایش فروش و تیم هایش به بازار اختصاص می یابد.

برنامه Ketch. اعتبار تصویر: کچ

امسال ، این شرکت Ketch OTC را راه اندازی کرد ، یک ابزار حریم خصوصی رایگان که همه جنبه های حریم خصوصی را ساده می کند تا برنامه های انطباق سازمانی اعتماد ایجاد کرده و اصطکاک را کاهش دهد. رشد مشتریان از طریق فرابورس در شش ماه پنج برابر شد. چاوز گفت ، اخیراً ، Qonsent ، که تجربه کاربری رضایت بخش را ایجاد می کند ، از API ها و زیرساخت های Ketch استفاده می کند.

وقتی چاوز و ویدیا به دنبال شرکای استراتژیک بودند ، می خواستند افرادی را در کنار میز داشته باشند که در مورد کارهایی که انجام می دهند ، اطلاعات عمیقی داشته باشند و بتوانند هنگام تولید محصولات خود مشاوره ارائه دهند. آنها دریافتند که در Therewia Gouw شریک موسس Acrew ، که چاوز از او به عنوان “OG حریم خصوصی و امنیت” یاد می کرد.

Gouw بیش از 20 سال است که در زمینه امنیت و حریم خصوصی سرمایه گذاری می کند و می گوید Ketch با قرار دادن آن در دست توسعه دهندگان ، اطلاعات خصوصی و مدل امنیتی را در سر می چرخاند. وقتی افراد بیشتری را در خانه کار کرد و اطلاعات بیشتری را نقض کرد ، فرصتی برای افزایش و دو برابر شدن سرمایه گذاری اولیه آکرو دید.

او توضیح داد که Ketch با در نظر گرفتن حریم خصوصی و امنیت داده ها و پیوند دادن آنها به خود داده ها ، خود را از رقبا متمایز می کند تا توسعه دهندگان نرم افزار توانمند شوند. با استفاده از ابزار OTC ، مانند قرار دادن قفل و دوربین در خانه ، توسعه دهندگان می توانند API را بارگیری کرده و قوانین را به همه داده های کاربر پیوست کنند.

گوو افزود: “جادوی Ketch این است که می توانید قوانین امنیتی و حکمرانی را در نظر بگیرید و آنها را با نرم افزار و داده ها جاسازی کنید.”