Memberful ، یک شرکت تابعه Patreon ، یک محصول خبرنامه را برای به چالش کشیدن Substack راه اندازی می کند – TechCrunch

بین وقفه های فیس بوک و نقض داده های Twitch ، هفته گذشته برای پلتفرم های اجتماعی و سازندگانی که بر اساس آنها کسب و کار ایجاد می کنند ، دست انداز بود. در حالی که سازندگان اینترنت به دنبال ایجاد تنوع در درآمد خود و حفظ مالکیت بر مخاطبان خود هستند ، سازنده نرم افزار عضویت Memberful از امروز یک خبرنامه را برای افزودن به خدمات عضویت در اشتراک خود راه اندازی می کند.

در حالی که Substack رقیب 10 of از درآمد خالق را می گیرد ، Memberful بسته به برنامه قیمت گذاری ، ماهیانه 25 یا 100 دلار اضافه می کند. برای کسانی که دارای مخاطبان کافی هستند ، حفظ 5.1 درصد اضافی درآمد می تواند حتی با اضافه کردن هزینه ماهانه ، تفاوت ایجاد کند.

درو استروجنی ، بنیانگذار و مدیرعامل عضو ، گفت: “تمرکز ما در هشت سال گذشته در ساخت یک محصول این بوده است که در عضویت عالی باشیم ، و سپس به شما این امکان را می دهیم که به Mailchimp ، Discord یا WordPress وارد شوید.” TechCrunch. “اما ما متوجه شدیم ، این کار را برای مدت طولانی انجام داده ایم ، که ارتباط – و به طور خاص ارتباط با ایمیل – برای مدل عضویت دیجیتالی آنقدر اساسی است که احساس کردیم این کاری است که باید انجام دهیم. هنگامی که در حال ایجاد عضویت هستید ، تقریباً تضمین شده است که می خواهید به اعضای خود ایمیل ارسال کنید. “

استروجنی گفت که حتی بدون ویژگی خبرنامه خود ، Memberful کاربران سابق Substack را جذب کرده است. از آنجا که Memberful برنامه های عضویت با برچسب سفید را ارائه می دهد ، سازندگان می توانند از این سرویس برای داشتن نمایندگی بیشتر در مورد نحوه نشان دادن نام تجاری و خبرنامه خود استفاده کنند. مانند Substack ، Memberful به کاربران اجازه می دهد تا مالکیت لیست ایمیل خود را حفظ کنند.

پاترون در سال 2018 Memberful را خرید ، اما به جای جذب نام تجاری مستقل ، Memberful اکنون به عنوان زیرمجموعه Patreon فعالیت می کند.

استروجنی گفت: “آن را بیشتر به عنوان یک Patreon غیر متمرکز تصور کنید.” “وقتی مصرف کنندگان از Memberful استفاده می کنند ، احتمالاً حتی نمی دانند که از Memberful استفاده می کنند ، فقط فکر می کنند ،” اوه ، من در این سایت هستم و برای عضویت ثبت نام می کنم. “

وقتی سازندگان اشتراک هایی را در Patreon ارائه می دهند ، تحت دامنه شرکت قرار می گیرد – اما Memberful به سازندگان اجازه می دهد ابزارهای اشتراک را در وب سایت های خود جاسازی کنند. (به عنوان مثال ، به وب سایت سریال Good Mythical Morning یا شبکه پادکست Relay FM ، که از Memberful استفاده می کند ، سری YouTube را ببینید). در حالی که Patreon درصدی از درآمد خالق (بین 5 and تا 12، ، بسته به برنامه) را دریافت می کند ، Memberful یک نرخ تعیین شده به علاوه هزینه تراکنش (10 for برای برنامه اولیه 0 دلار ، یا 4.9 $ برای 25 دلار برنامه حرفه ای و 100 دلار) طرح برتر) طرح برتر یک پیشنهاد برچسب سفید است که مارک Memberful را به طور کامل حذف می کند.

در هنگام راه اندازی ، ویژگی خبرنامه مانند یک وبلاگ و لیست ایمیل فقط برای اعضا عمل می کند. برای مشاهده محتوا در وب ، کاربران باید وارد سیستم شوند ، اما در آینده ، Strojny می گوید که سازندگان می توانند پست های عمومی را که در دسترس همه افراد آنلاین ، مشترک یا غیر مشترک است ، قرار دهند. مشتریان عضو قادر به برنامه ریزی ایمیل ها و ارسال پیام به گروه های مشترک هدف خواهند بود ، مانند اعضا در رده های مختلف ماهانه. این ویژگی در داشبورد مشتریان Memberful همراه با تجزیه و تحلیل تبدیل ، نام تجاری ، پرداخت و میزبانی محتوا ظاهر می شود.

سیاستهای تعدیل محتوای Memberful به عنوان زیرمجموعه Patreon ، از مادر اصلی آن پیروی می کند. Patreon قلدری ، آزار و اذیت و سخنان نفرت انگیز را ممنوع می کند ، در حالیکه Substack همچنین نویسندگان را که “محتوا منتشر می کنند یا اقداماتی را که خواستار خشونت ، محرومیت یا تفکیک است” منتشر می کند ، ممنوع می کند. اما Substack به دلیل اجرای ضعیف سیاست های تعدیل محتوا مورد انتقاد قرار گرفته است که از آن به عنوان “دست بردار” یاد می کند.

استروجنی گفت: “ما احساس نمی کنیم که مجبور هستیم چرخ را در مورد تعدیل محتوا دوباره اختراع کنیم زیرا ، به عنوان یک شرکت Patreon ، ما منابع لازم را برای رسیدگی به آن داریم.” “این به ما احساس خوبی می دهد که بسیاری از آن را از قبل تأسیس کرده ایم.”