Meru Health 30 میلیون دلار برای پلت فرم جامع سلامت روان آنلاین – TechCrunch جمع آوری می کند

همه گیری COVID-19 بدون شک در سطوح زیادی ویرانگر بوده است. اما اگر در بحران جهانی خط نقره ای وجود داشته باشد ، ممکن است صحبت درباره احساس اضطراب ، افسردگی یا سوزش کمتر تابو باشد. از آنجا که احتمال دارد ، شخصی که با او صحبت می کنید نیز یکی از این موارد را احساس می کند.

بنابراین تعجبی ندارد که درمانگران و روانپزشکان به طور یکسان برای برآوردن تقاضا تلاش می کنند. اما همه درمانگران یکسان نیستند و متأسفانه ، روانپزشکانی وجود دارند که می توانند برای درمان مشکلات یک فرد سریعتر از دارو استفاده کنند.

Meru Health این استارتاپی است که قصد دارد تعدادی از چالش های مرتبط با دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی با کیفیت را حل کند ، و راه حلی جامع برای سلامت روان آنلاین توصیف می کند. کریستیان رانتا پس از خودکشی برادرش ، پیتر ، در سال 2016 شرکت سن متئو ، کالیفرنیا را تاسیس کرد. از نظر او ، اگر برادرش به گزینه های بهداشت روانی بهتر دسترسی داشت ، ممکن بود خودکشی نکند.

از آنجا که COVID افراد را مجبور کرد به دنبال گزینه های آنلاین برای همه انواع مراقبت های بهداشتی ، از جمله بهداشت روانی باشند ، تعجبی ندارد که Meru Health تعداد مشتریان خود را تا 10 برابر افزایش داده و در سال 2020 حدود 700 درصد رشد درآمد داشته است. و امروز ، این استارتاپ اعلام می کند که 38 میلیون دلار برای دورهای سری B تأمین کرد و مجموع سرمایه خود را از ابتدای سال 2016 به 51.3 میلیون دلار رساند. صنعت ونچرز در دور خالص سهام 30 میلیون دلاری پیشتاز بود. 8 میلیون دلار باقیمانده به عنوان بدهی تأمین شد. حامیان اولیه Bold Capital Partners ، Freestyle VC ، FMZ Ventures و Leksell Social Ventures نیز در تأمین سرمایه خالص شرکت کردند ، در حالی که JP Morgan بخش بدهی دور را تأمین کرد.

در دو یا سه سال اول زندگی Meru Health ، رانتا بیشتر روی تحقیقات تمرکز کرد تا مشخص شود که درمان دیجیتال و روانپزشکی “قدیمی مدرسه” چقدر خوب کار می کند. به نظر او شواهد موجود ضعیف بود.

یکی از نکاتی که شرکت به این نتیجه رسید این بود که “دیجیتال بسیار عالی استبدون لمس انسان ، از آن استفاده نمی شود. “

یا به عبارت دیگر ، راه حلهای کاملاً مبتنی بر برنامه در درمان افسردگی ، اضطراب و فرسودگی شغلی آن را کاهش نمی دهد.

رانتا به TechCrunch گفت: “اما اگر هیچ نوع مسئولیت پذیری وجود نداشته باشد ، یا ارتباط انسانی وجود نداشته باشد ، حفظ مشارکت افراد بسیار دشوارتر خواهد شد و افراد در نهایت کنار می روند.”

امروز، Meru Health با کارفرمایانی مانند دانشگاه استنفورد و چندین شرکت Fortune 100 و 500 ، EAP مانند Wellspring و پرداخت کنندگان مراقبت های بهداشتی مانند Cigna ، Humana و Moda Health همکاری می کند تا یک برنامه مراقبت آنلاین روانی آنلاین ارائه دهد. نشان می دهد نتایج بالینی قوی و پایدار

این استارتاپ توانسته راه حل خود را به کارفرمایان بفروشد و نشان دهد که مزایای ارائه برنامه به کارکنان بیش از هزینه آن است. به طور خاص ، Meru تخمین می زند که میانگین صرفه جویی در هزینه برای یک کارفرما برای برنامه اش بیش از 6000 دلار برای هر شرکت کننده ثبت نام شده است زیرا هزینه های پایین دستی مراقبت های بهداشتی و کاهش بهره وری کارگران از اضطراب و افسردگی درمان نشده بسیار زیاد است.

آنچه در مورد رویکرد Meru Health جالب است این است که هدف آن یک نگرش جامع است – به جای تمرکز بر یک چیز ، همزمان با ذهن و بدن رفتار می کند.

رانتا می گوید: “به عنوان مثال ، ما یاد گرفتیم که اگر فقط گفتمان درمانی انجام دهیم ، برای همه مشکلات سلامت روانی کار نمی کند.”

به عنوان مثال ، این به بیماران برای داشتن خواب بهتر و آموزش تغذیه کمک می کند زیرا ، همانطور که رانتا می گوید ، “خواب به سلامت روانی مرتبط است.”

او گفت: “ما هنوز ندیده ایم که شخص دیگری به ارتباط غذا و خلق و خوی نگاه کند.”

رانتا گفت ، این دستگاه همچنین یک دستگاه پوشیدنی برای ثبت نشانگرهای زیستی فیزیکی فراهم می کند تا مردم بتوانند تأثیر چیزهایی مانند تنفس عمیق را ببینند و “کنترل خود را در برابر استرس کنترل کنند.”

اعتبار تصویر: Meru Health

“اوهیچ یک از چالش های مربوط به نمرات بهداشت روانی وجود ندارد ، اما فقط خود گزارش زیادی وجود دارد ، بنابراین ما این عناصر را برای جمع آوری داده های عینی تر به ارمغان آورده ایم و همچنین برای بیماران خود بازخورد ارائه می دهیم. “

به نظر می رسد رویکرد جامع طنین انداز است و برنامه های Meru با سرمایه شامل پوشش کامل توسط حمل و نقل در ایالت های بیشتر می شود.

رانتا گفت: “ما در حال ساختن شبکه سراسری خود هستیم و اینکه چگونه تا پایان سال در 40 ایالت باشیم.”

به طور طبیعی ، این شرکت قصد دارد تعداد کارکنان خود را حدود 170 نفر افزایش دهد.

همچنین قصد دارد آزمایشات بالینی را ادامه دهد و به قول رانتا “علم را به درستی انجام دهد”.

وی گفت: “ما از طریق آزمایش با بهترین دانشگاه ها به اشتراک گذاری داده های باز می پردازیم و همه نتایج را آشکارا به اشتراک می گذاریم.” وی گفت: “ما اکنون با تحقیقات نشان می دهیم که این روش 3-5 برابر نتایج بالینی بهتری نسبت به استاندارد مراقبت در ایالات متحده دارد و تقریباً 80 completion میزان اتمام آن ، که در درمان سنتی 30 تا 50 ares مقایسه می شود ، زیرا ما افراد را درگیر می کنیم. به طور چشمگیری بهتر است. “

این مشارکت نظر Fanni Fan ، معاون صنعت ونچرز را به خود جلب کرد ، وی گفت که شرکت او سالهاست فضای سلامت روانی را دنبال می کند و “به دنبال حمایت از کارآفرینان است که از فناوری برای بهبود دسترسی و کیفیت مراقبت در سلامت رفتاری استفاده می کند.”

او به TechCrunch گفت که Meru Health از جهات مختلف در بین رقبای خود برجسته است ، از جمله “میزان مشارکت و اتمام فوق العاده بالا ، نتایج بالینی قوی که توسط مطالعات بالینی بلند مدت تأیید شده است و برنامه درسی سه ماهه همراه با بازخورد زیستی که باعث تعامل می شود و همچنین پرداخت کنندگان را قادر می سازد تا نتایج را راحت تر اندازه گیری کنید. “