Mindbody ClassPass را در معاملات تمام سهام به دست می آورد و 500 میلیون دلار سرمایه گذاری تضمین می کند-TechCrunch

ClassPass ، بازار تناسب اندام مبتنی بر اشتراک که اخیراً 1 میلیارد دلار ارزش دارد ، امروز اعلام می کند که توسط Mindbody خریداری شده است.

Mindbody کمی شبیه OpenTable دنیای تناسب اندام است. نرم افزار رزرو آن توسط استودیوها ، سالن های بدنسازی و سایر ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر تجربه استفاده می شود-به عنوان مثال ، این شرکت اخیراً یک توافقنامه جهانی با Blo blowdry bar امضا کرده است-برای مشتریان و سازمانها برای رزرو نوبت ، کلاس ها و غیره.

ClassPass به پر کردن کلاس ها کمک می کند ، در حالی که Mindbody نرم افزاری را ارائه می دهد که به مراکز تناسب اندام کمک می کند تا تجارت خود را اداره کنند.

شرایط این قرارداد فاش نشد ، اما مدیرعامل Mindbody جاش ​​مک کارتر گفت که این یک معامله تمام عیار است. در کنار خرید ، Mindbody همچنین اعلام می کند که 500 میلیون دلار سرمایه گذاری برای واحد ادغام شده به رهبری خیابان ششم تأمین کرده است.

ClassPass در سال 2012 با مدلی متفاوت از مدل فعلی Mindbody راه اندازی شد. مalسس و مدیرعامل وقت ، پایال کاداکیا ، سایتی را در نظر گرفت که به شما امکان می دهد کلاسهای la carte را از استودیوها و سالن های ورزشی مختلف رزرو کنید. معلوم شد که مردم آنطور که او انتظار داشت انگیزه نداشتند.

ClassPass از طریق یک سری تکرارها به یک مدل اشتراک منتقل شد و به کاربران اجازه می دهد هزینه اشتراک ماهانه را بپردازند که به آنها اجازه می دهد در طیف وسیعی از ژانرهای تناسب اندام به کلاس های شماره خاصی دسترسی داشته باشند.

با گذشت زمان ، مشتریان کم مصرف از سوی مشتریان کم مصرف یارانه دریافت می کردند. در همین حال ، استودیوها و سالن های بدنسازی با کلاسها و مربیان مختلف خود ، همه فارغ از این که کلاس با مربی محبوب باشد یا در ساعات اوج ، همه با هم برابر رفتار می کردند.

این باعث شد ClassPass ارز مجازی و قیمت متغیر را معرفی کند. این امر به استودیوها اجازه می دهد تا کلاس های خود را بر اساس تعداد انگشت شماری از عوامل قیمت گذاری کنند و این اطمینان را می دهد که مشتریان دقیقاً هزینه استفاده از آنها را پرداخت می کنند.

هنگامی که این شرکت این پایه را پیدا کرد ، از نظر رشد به رقابت ها ادامه داد. گسترش گسترده بین المللی همراه با دور گسترده ای از بودجه به رهبری تمازک آغاز شد. بزرگترین مانع از آن زمان به بعد همه گیر بوده است ، که ورزشگاه ها و استودیوهای تناسب اندام را به شدت تحت تأثیر قرار داد.

اما مک کارتر و مدیرعامل ClassPass فریتز لانمن به TechCrunch گفتند که همه داده های آنها نشان دهنده تقاضای زیاد برای کلاس ها و تجربیات بدنسازی حضوری است.

با ترکیب نیروها ، موجودیت Mindbody/ClassPass فرصتی برای رشد عظیم دارد. استودیوهای ClassPass که از نرم افزار رزرو استفاده نمی کنند-Lanman می گوید که حدود یک سوم استودیوهای ClassPass هستند-اکنون این شانس را دارند که با Mindbody ثبت نام کنند.

مشاغل مصرف کننده Mindbody با ثبت نام در اشتراک ClassPass و دسترسی به آن استودیوها می توانند تجربه خود را دو چندان کنند. و البته ، سالن های ورزشی و استودیوهایی که از Mindbody برای رزروهای la carte استفاده می کنند ، می توانند به ClassPass نیز فروخته شوند.

لانمن و مک کارتر تأکید کردند که سالن های ورزشی و استودیوهای شبکه ClassPass نیازی به استفاده از Mindbody ندارند و بالعکس.

مک کارتر می گوید: “این به این دلیل است که ما فکر می کنیم بسیار مهم است که ClassPass مزیت خود را در اختیار داشته باشد تا موجودی زیادی در یک بازار خاص موجود باشد.” “این بدان معناست که آنها باید با مشاغلی کار کنند که به طور بالقوه در برخی از نرم افزارهای رقبای ما کار می کنند.”

به عبارت دیگر ، هیچ مهاجرت اجباری برای هر کسب و کاری از یک پلتفرم نرم افزاری به پلت فرم دیگر وجود نخواهد داشت و همین امر در جنبه های تجاری طرف مقابل مصرف کننده نیز صدق می کند.

ClassPass نام تجاری خود را حفظ خواهد کرد و لانمن به TechCrunch گفت که هیچ برنامه اضافی یا اخراج برنامه ریزی نشده است.

لنمن این قرارداد را به ادغام فیس بوک/اینستاگرام از زمان قبل تشبیه کرد.

لانمن گفت: “به اینستاگرام و فیس بوک نگاه کنید.” “اینستاگرام هنگام خرید فیس بوک تنها یک شرکت کوچک بود و فیس بوک واقعاً آن را با استفاده از مقیاس و خدمات برتر خود توربوشارژ کرد.”

به گفته لانمن و مک کارتر ، کلید این است که راه خود را تا پایان همه گیری با تعداد زیادی استودیو ، سالن های بدنسازی و ارائه دهندگان خدمات در پیش بگیریم.

لانمن گفت: “ما خوش شانس هستیم که اکثر مشتریان ما واکسینه شده اند.” اما ، مطمئناً مردم نمی خواهند ماسک صورت را تمرین کنند ، و هنوز در برخی نقاط دستورات گسترده ای وجود دارد. بنابراین ، بیشترین پیچیدگی ریسک برای کسب و کار این است که چقدر از این مشاغل کوچک را می توانیم در تجارت نگه داریم. و تا کی می توانند تحمل کنند؟ اما ما تا به حال علائم واقعاً دلگرم کننده ای از تاب آوری را در صنعت مشاهده می کنیم. “