Netflix و Apple TV+ مراسم امی را با “The Crown” و “Ted Lasso” تمیز می کنند – TechCrunch

نتفلیکس بیشترین جایزه امی را برای یک پلتفرم تنها با 44 مورد از جمله 11 مورد دریافت کرده است تاج، بیش از دو برابر نزدیکترین رقیب خود ، HBO/HBO Max. جوایز سال 2021 همچنین برای اپل تی وی+سالی مهم بود که 10 جایزه امی از جمله هفت مورد برای مجموعه کمدی خود به ارمغان آورد. تد لاسوبه

مطمئناً بخش بزرگی از برداشت Emmy نتفلیکس از 34 جایزه امی هنرهای خلاق که هفته گذشته برنده شد به دست آمد. با این حال ، هنوز 10 دوره امی اولیه از جمله جوایز بازیگری برای اولیویا کلمن ، گیلیان اندرسون و جاش اوکانر به طول انجامید. تاج، به همراه ایوان مک گرگور در هالستونبه تاج همچنین برای نویسندگی و کارگردانی برنده شد ، در حالی که جایزه معتبر بهترین سریال درام را گرفت. فیلم The Queen’s Gambit با بازی آنیا تیلور جوی (Netflix) ، برای بهترین سریال محدود برنده شد.

لوس آنجلس ، کالیفرنیا – 19 سپتامبر: (LR) فیل دانستر ، برت گلدشتاین ، هانا وادینگهام ، جیسون سودیکیس ، جونو تمپل ، نیک محمد و برندان هانت ، برندگان سریال های کمدی برجسته برای “تد لاسو” و همچنین بازیگر نقش مکمل برجسته در یک سریال کمدی (گلدشتاین) ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی (وادینگهام) و بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال کمدی (Sudeikis) ، در 73 مین مراسم جوایز امی اولیه در LA LIVE در 19 سپتامبر 2021 در اتاق مطبوعات حضور داشتند. در لس آنجلس ، کالیفرنیا. (عکس توسط Rich Fury/Getty Images)

در همین حال ، Apple TV+ بهترین Emmy را با 10 کل ، از جمله هفت در زمان اولیه ، داشت. این سریال با هفت برد برای رده سریال های کمدی غالب شد تد لاسو، از جمله سه نفر در گروه بازیگری برت گلدشتاین و هانا وادینگهام (بهترین بازیگران مکمل) به همراه جیسون سودیکیس (بهترین بازیگر). تد لاسو همچنین جایزه بهترین سریال کمدی را گرفت.

تا حد زیادی به لطف آن مجموعه ، Apple TV+ بسیار بهتر از رقبای خود ظاهر شد. دیزنی پلاس در مجموع با 14 جایزه ، در مقایسه با هشت جایزه در سال 2020 ، آن را شکست داد ، اما تنها یکی از آن ها امی اولیه بود (همیلتون برای بهترین نوع از قبل ضبط شده ویژه). آمازون و هولو در سال 2021 به طور کامل تعطیل شدند ، هر دو در سال 2020 برنده جایزه امی شدند.

HBO و HBO Max با 130 نامزدی تمام رقبای خود را هدایت کردند و 19 جایزه امی گرفتند ، از جمله 9 در زمان اولیه. بزرگترین برندگان دیشب ژان اسمارت برای هک ها (بهترین بازیگر زن در یک سریال کمدی) و کیت وینسلت برای Mare of Easstown(بهترین بازیگر زن در سریال محدود). پس از این که نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد ، مایکلا کوئل جایزه بهترین نویسندگی را در مجموعه ای محدود برای من ممکن است شما را نابود کنمبه

در سال 2018 هنگامی که Netflix موفق شد یک شبکه کابلی ، HBO (پیش از HBO Max) را برای بیشترین برد امی متصل کند ، قابل توجه بود. امسال ، همه رقبا را با فاصله زیادی شکست داد و سیستم عامل های پخش به طور کلی چهار مکان برتر را از آن خود کردند. اینکه آیا می تواند با کاهش همه گیری ادامه یابد – و رشد اشتراک کاهش یابد – باید دید.

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.