Nexla سری A 12 میلیون دلاری را به دست می آورد زیرا عملیات نقدینگی داده های مثبت را ایجاد می کند – TechCrunch

Nexla ، شرکتی که در TechCrunch Disrupt Battlefield در شهر نیویورک در سال 2017 شرکت کرد ، راه اندازی عملیات داده خود را به روش قدیمی طراحی کرده است. پس از راه اندازی بتا و تأمین سرمایه 3.5 میلیون دلاری در Battlefield ، این شرکت اقدام به ایجاد یک تجارت مثبت نقدی کرده است. امروز با ایجاد بنیان مالی محکم ، این شرکت 12 میلیون دلار سری A را اعلام کرد.

صنعت ونچرز با مشارکت Liberty Global Ventures ، Blumberg Capital ، Engineering Capital ، Storm Ventures ، Correlation Ventures و تعدادی از فرشتگان صنعت ، این دور را رهبری کرد.

ساکت سوراب ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت می گوید که شرکت وی در حال ایجاد یک پلت فرم داده است و ادغام ، آماده سازی و نظارت بر داده ها را در یک مکان گرد هم آورده است. هنگامی که او شرکت را در سال 2017 راه اندازی کرد ، کمی جلوتر از بازار بود ، اما از آن زمان به بعد فضای داده ها ، به ویژه در رابطه با یادگیری ماشین ، داغ شده است و این شرکت با مشتریانی مانند DoorDash ، Instacart ، روبرو شده است. Poshmark و Freshworks و سایر موارد.

سوراب می گوید که این امر منجر به علاقه سرمایه گذاران شده است و آنها معتقد بودند که زمان مناسبی برای گرفتن پول اضافی است. وی گفت: “نکته مثبت برای ما مثبت بودن جریان نقدینگی این است که به این معنی است که ما می توانیم سرنوشت خود را به عنوان یک شرکت کنترل کنیم ، و ما فکر کردیم که این زمان مناسب برای جمع آوری سرمایه و سرعت بخشیدن به امور است.”

او می گوید علی رغم کند شدن همه گیری اولیه در سال گذشته ، اکثر مشتریان شرکت نیاز به پلتفرمی مانند Nexla را برای مقابله با حجم فزاینده ای از داده های تجاری افزایش داده اند.

“داده ها برای اکثر مشاغلی که با آنها کار می کنیم ضروری است و من فکر می کنم تقاضای بیشتری را شاهد بودیم [after the initial stages of the pandemic]به به عنوان مثال ، شرکت هایی مانند Instacart و DoorDash مطمئناً شاهد افزایش تقاضا بوده اند و این بدان معناست که آنها به فناوری بیشتر و راه حل های بیشتری نیاز دارند. این مطمئناً در رشد ما نقش داشته است. “

او می افزاید که مشتریانش استارتاپ های دیگر نیستند ، بلکه شرکت هایی هستند که باید با حجم زیادی از داده ها سروکار داشته باشند. وی گفت: “آنچه برای ما مفید است این است که تعهد سازمانی به داده ها و فناوری وجود داشته و فقط رشد کرده است ، نیاز به شتاب افزایش یافته است ، نیاز به حمایت از مدل های تجاری جدید افزایش یافته است.”

برخلاف بسیاری از استارتاپ ها ، که ممکن است در مشاغل کوچک یا متوسط ​​شروع به کار کنند و سپس وارد شرکت شوند ، مشتریان اولیه Nexla شرکت های بزرگتری بوده اند. هدف از این پول در واقع گسترش بازار با ارائه آن به سازمانهای کوچکتر است. “فقط شرکت های بزرگ نیستند که به این نیاز دارند. شرکت های بیشتری در اوایل دوره به آنجا می رسند. بنابراین برای ما ، بخش بزرگی از فشار [moving forward] این را برای توده ها به ارمغان می آورد و آن را در مراحل اولیه چرخه رشد به شرکت ها می رساند. “

با پول جدید ، شرکت قصد دارد افراد بیشتری را استخدام کند و تا پایان سال نزدیک به 50 کارمند داشته باشد. Saurabh معتقد است که یک شرکت دور افتاده به ایجاد گروه های متنوع تر کمک می کند. “من فکر می کنم این بسیار مهم و ضروری است و این واقعیت که در حال حاضر امکان استخدام افراد از راه دور وجود دارد ، ما در حال ایجاد یک تیم بسیار متنوع و تا حدودی جهانی هستیم.”

در حالی که این شرکت در حال ایجاد یک تیم جهانی است ، دفتر خود را در سان ماتئو ، کالیفرنیا دارد و Saurabh امیدوار است که هنگام باز شدن دفاتر رویکرد ترکیبی داشته باشد. “ما متوجه شدیم که در مراحل اولیه شرکت های کوچک ، برای افراد بسیار ارزشمند و مفید است. برای آشنایی بیشتر با یکدیگر و ایجاد اعتماد ، زمان رو در رو داشته باشیم. بنابراین ما به این مدل ترکیبی ادامه می دهیم ، جایی که حتی برای اعضای تیم از راه دور نیز فرصت هایی را برای ملاقات حضوری در هر زمان که این کار برای آنها ایمن می شود ، تسهیل می کنیم. “