Onyx Private معتقد است که متخصصان ثروتمند به بانک خود نیاز دارند، بنابراین در حال ایجاد بانک هستند

بانک دیجیتال Onyx Private امروز 4.1 میلیون دلار بودجه جدید برای ارائه خدمات بانکداری خصوصی و سرمایه گذاری به طور خاص برای Millennials و Gen Zers با درآمد بالا اعلام کرد.

Village Global، Y Combinator، Global Founders Capital، One Way Ventures، 186 Ventures و Olive Tree Capital در این سرمایه گذاری شرکت کردند.

با مشارکت بانک پیرمونت، Onyx Private خدمات بانکداری دیجیتال، از جمله چک کردن حساب‌ها، کارت نقدی و برگشت نقدی در پرداخت‌ها و خریدها را ارائه می‌دهد. در سمت سرمایه گذاری، فین تک سبدهای سرمایه گذاری را از پرتفوی های با بازده بالا و با درآمد ثابت، مانند حساب های نقدی و اسناد خزانه داری ایالات متحده، با حداقل 100 دلار و کارمزدهای پایین توسعه می دهد.

یک فرآیند درخواست برای پیوستن به Onyx Private وجود دارد و مشتریان می توانند بین یک طرح رایگان یا یک طرح ممتاز که 50 دلار در ماه یا 40 دلار در ماه است اگر عضویت را با یک پرداخت پرداخت کنید، یکی را انتخاب کنند.

خدمات سرمایه‌گذاری توسط Helium Advisors اداره می‌شود و حساب کارگزاری از طریق Pershing، یک اتاق تهاتر متعلق به بانک نیویورک ملون است.

علاوه بر این، این شرکت خدمات “دربان سبک زندگی” را از طریق یک دستیار شخصی دیجیتال برای کمک به رزرو رویدادها، غذاخوری ها، هتل ها و پروازها و حتی خرید هدایای لوکس مانند جواهرات ارائه می دهد.

ویکتور سانتوس، داگلاس لوپس و تیاگو پاسیناتو این شرکت را در سال 2022 راه اندازی کردند. سانتوس که در کودکی به ایالات متحده آمد، قبلاً بانکی برزیلی را بنیانگذاری کرده بود، یک نئوبانک برزیلی متمرکز بر شمول مالی که توسط Via Varejo در می 2020 خریداری شد.

داشبورد و کارت بانکداری خصوصی Onyx

داشبورد و کارت بانکی Onyx Private. اعتبار تصویر: Onyx Private

سانتوس هنگام ایجاد محصولات برای افراد کم درآمد، به TechCrunch گفت که او و هم بنیانگذارانش متوجه شدند که شکافی در بازار وجود دارد: گزینه‌های زیادی برای طبقه بسیار ثروتمند یا طبقه پایین و متوسط ​​وجود دارد، اما برای افرادی که در این بین هستند، گزینه‌های زیادی وجود ندارد.

سانتوس گفت: «اینها افرادی هستند که لزوماً ثروتمند نیستند، اما متخصصان ثروتمندی هستند، مانند وکلا، پزشکان یا افرادی که در زمینه فناوری کار می کنند. “هدف Onyx ایجاد یک بانک خصوصی مدرن تر و در دسترس تر و دموکراتیک کردن ابزارهایی است که امروزه فقط در دسترس “فوق العاده ثروتمند” هستند.”

از زمان راه‌اندازی تقریباً یک سال پیش، Onyx Private ماهانه 30 درصد رشد داشته است و بیش از 4 میلیون دلار ارزش پرداخت تراکنش در ماه را پردازش می‌کند. سانتوس گفت که این شرکت نزدیک به 5 میلیون دلار در TPV است و هدف آن تا پایان سال 5 برابر این حجم است.

در مرحله بعد، سانتوس، لوپس و پاسیناتو Onyx Private را به عنوان “نسل بعدی UBS” در نظر می گیرند و بودجه جدید به این هدف اختصاص می یابد. این شرکت قصد دارد مقداری سرمایه در خطوط تولید جدید بگذارد و در سال آینده یک مشاور مالی انسانی درون برنامه ای را معرفی کند که مشاوره مالی، برنامه ریزی املاک و مالیات را ارائه می دهد. بخش عمده ای از رشد آن تاکنون از طریق مراجعات بوده است. با این حال، این شرکت اکنون در بازاریابی سرمایه گذاری خواهد کرد.

سانتوس گفت: «فشار زیادی روی این بانک‌های جدید که بر درآمد کم متمرکز شده‌اند، وجود دارد و آنچه که ما فکر می‌کنیم قدرتمند است این است که میانگین درآمد هر کاربر و میانگین موجودی کاربر ما 10 تا 12 برابر بیشتر از این نئوبانک‌های سنتی است. ما کوچک هستیم، اما نشان می‌دهد که جمعیت‌شناسی بسیار متفاوت است و تمایل بیشتری برای پرداخت برای خدمات برتر از آن جمعیت وجود دارد.»