Orbacam ابزارهای ساخت ویدئو موزیک را به دنبال کننده موسیقی اندازه کف دست خود-TechCrunch اضافه می کند

آرتیفون امروز که به تنظیم صدای پای خود با استفاده از آهنگساز موسیقی بصری که هدف آن سازندگان آماتور موسیقی است بسنده نکرده است ، برنامه ای را معرفی کرده است که توانایی فیلمبرداری را به مجموعه ویژگی های قابل توجه Orba اضافه می کند. ویدئوی نمایشی Orbacam که برای جذابیت داخلی ویدئویی شما جذاب است ، ظاهر آن را آسان کرده و فیلترها و جلوه های ویدئویی را به کارهای خلاق بصری شما اضافه می کند.

ایده Orbacam ایجاد ویدیوهای سریع و آسان است که Artiphon از آن با عنوان “سلفی های موسیقی” یاد می کند. نتایج ویدیوها موسیقی های سرگرم کننده ، رنگارنگ و بسیار قابل اشتراک گذاری هستند که به طور خودکار با سایر مواردی که در Orba پخش می کنید همگام سازی می شوند. این برنامه آهنربای رسانه های اجتماعی یک ساز موسیقی را به همراهی عالی برای استوری های اینستاگرام ، TikTok یا خلاقیت Snap تبدیل می کند.

Orbicam در عمل

اوربیکام در عمل اعتبار تصویر: آرتیفون

مایک بوترا ، مدیرعامل و بنیانگذار آرتیفون می گوید: “ما معتقدیم که موسیقی همیشه یک تجربه چند حسی است و ما Orbacam را به عنوان یک تجربه شنیداری ، بصری و لمسی طراحی کردیم که هر کسی می تواند بلافاصله آن را اجرا کند.” “ما قدرت همگام سازی موسیقی با محتوای اجتماعی را دیده ایم ، اما تقریباً همه اینها فقط چسباندن آهنگ دیگران در ویدیوی شما است. اکنون مردم می توانند ویدیوهای موسیقی بسازند که کاملاً متعلق به خودشان است. “

با Orbacam ، این شرکت ساخت موسیقی را آسان کرد-چیزی که جدید است ، توانایی ایجاد جلوه های بصری در صادرات ویدئو ، بدون نیاز به ترکیب موسیقی اضافی ، مسیریابی صوتی یا پس از تولید است.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از میکروفون متصل به تلفن خود-یا از میکروفون موجود در تلفن خود-برای خواندن یا ضرب آهنگ در مسیر موسیقی که ایجاد می کنید استفاده کنید. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا فیلم و عکس را از رول دوربین گوشی وارد کنند.

برای نوازندگان صندلی ، Orba برخی از قسمت های ترسناک را از ایجاد موسیقی حذف می کند. بخشی از سینتی سایزر ، بخشی حلقه ساز ، بخشی کنترل MIDI ، گریپ فروت دیجیتالی به اندازه کف دست ، ایجاد موسیقی را آسان و بصری کرده است. از همه مهمتر ، Orba حتی اولین شرکتی نبود که در خلق ابزارهای عجیب و شگفت انگیز برای ساخت موسیقی فعالیت می کرد. در سال 2015 ، این شرکت 1.3 میلیون دلار از ابزار موسیقی INSTRUMENT 1 پیش فروش کرد.

از زمانی که محصولات سخت افزاری خلاقانه راهی بازار شده اند ، ما Artiphon را زیر نظر داشته ایم. Orba در ابتدا پس از کمپین 1.4 میلیون دلاری Kickstarter ، همراه با تزریق پول نقد از جمله ، وارنر موزیک ، نور روز را مشاهده کرد. ما فکر کردیم بازی با آن در سال گذشته راه اندازی شد. ما خوشحالیم که می بینیم این شرکت یک برنامه همراه با ویژگی های بیشتر اضافه می کند و مفید بودن آن را فراتر از پیشنهاد کمی حیله گرانه ، اگر نسبتاً مقرون به صرفه است ، می رساند.

اگر قبلاً Orba دارید ، برنامه رایگان امروز از Artiphon در دسترس است. اگر این کار را نکنید ، می توانید Orba را با قیمت 100 دلار از تعدادی خرده فروشی یا مستقیم از Artiphon تهیه کنید.