PayPal جدید “برنامه فوق العاده” مجموعه ای از ویژگی های امور مالی شخصی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد – TechCrunch

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت عمومی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام از روز اول Disrupt. من فقط از تماشای مسابقه شرکت های Battlefield بیرون آمدم – در مورد آنها بیشتر در زیر! – این را برای تو بنویسم اختلال به نظر می رسد روان ، چشمگیر و بسیار TechCrunch تا کنون.

من می دانم که کلیشه است ، اما من فوق العاده به آنچه تیم TechCrunch برای Main Event امسال انجام داد افتخار می کنم. یک آغوش بزرگ برای TechCrunch تیم رویدادها، تیم فروش، خدمه فنی، ویراستاران و دیگران این باعث می شود این نشریه کار کند اما شما آن را نمی بینید.

حالا ، خبر! – الکس

TechCrunch Top 3

 • متیو آیفون جدید را به دیزنی لند می برد: اگر کنجکاو بودید که ایده افلاطونی پست متیو پانزارینو چیست ، این است. پانز سردبیر ما ، یکی از منتقدان اپل ، عکاس و طرفدار دیزنی است. بنابراین ، او همه اینها را گرد هم آورد تا آزمایشات واقعی در آخرین گوشی آیفون پرچمدار را انجام دهد. لذت بردن!
 • اعتراض کارگران گیگ به Instacart: سابقه تحریم پیشرو در سیستم عامل های gig-work از نظر تأثیرگذاری ناچیز است ، اما این مانع از آن نمی شود که هزاران خریدار Instacart صدای خود را به صورت جمعی بلند کنند. این بار گردهمایی کارگران Gig از مشتریان درخواست می کند “تا زمانی که پنج خواسته برآورده نشوند ، از نصب مجدد برنامه خودداری کنند.” این خواسته ها شامل یک نکته پیش فرض بالاتر و تغییرات در کمیسیون ها است.
 • PayPal “برنامه فوق العاده مالی” را ارائه می دهد برنامه های فوق العاده مانند سایر برنامه ها هستند ، اما دارای ویژگی ها و قابلیت های بیشتری هستند. شاید PayPal که بیشتر به عنوان بازیگران اصلی در حوزه های دیجیتالی اقتصادهای مختلف آسیایی شناخته می شود ، می خواهد این مدل را به ایالات متحده بیاورد. این برنامه Super Duper Excellent جدید شامل “واریز مستقیم ، پرداخت قبض ، کیف پول دیجیتال ، پرداخت های همتا ، ابزارهای خرید ، قابلیت های رمزنگاری و موارد دیگر” است.

استارتاپ ها/VC

بیایید با تعدادی از شرکت های Battlefield شروع کنیم ، که امروز مستقیماً از بازی Disrupt استفاده می کنیم:

و سپس همه چیز دیگر وجود داشت:

 • استارتاپ بازار فرانسه معجزه مبلغ 555 میلیون دلار با ارزش 3.5 میلیارد دلار به دست آورده است – یک چک بزرگ برای بازی SaaS آن. دریاچه نقره ای منجر شد.
 • پایه و اساس پشت تمشک پای مینی کامپیوترها 45 میلیون دلار جمع آوری کرده و 500 میلیون دلار ارزش گذاری کرده اند. Lansdowne Partners مستقر در لندن و The Ezrah Charitable Trust دور بعدی را رهبری کردند.
 • فقط 8 میلیون دلار برای بیمه بهتر خودرو جمع آوری کرد ، مدلی که سرمایه و حوصله زیادی می طلبد. بنابراین ما از تماشای Root و MetroMile یاد گرفته ایم.
 • مستقر در کره بوم تجاری 2.5 میلیون دلار برای خدمات مدیریت اسناد خود به نام “تایپ شده. » Mirae Asset Venture Investment رهبری این معامله را بر عهده داشت.
 • Bilt Rewards ، یک فناوری فینتک که به مستاجران کمک می کند تا در هنگام پرداخت اجاره امتیاز کسب کنند ، مبلغ 60 میلیون دلار و 350 میلیون دلار ارزش گذاری کرد. ولز فارگو و مسترکارت رهبری کردند که حس بسیار خوبی دارد. نکاتی برای به اشتراک گذاری ارزش گذاری جدید ، Bilt.
 • لوله پایپ نشان می دهد که Stripe سابق ، مدیران HubSpot ، به انگلستان گسترش می یابد. این شرکت با درآمد نرم افزاری مکرر و اشتراک DTC سروکار دارد.
 • سرانجام، بسیار نادر 680 میلیون دلار با ارزش 4.3 میلیارد دلار جمع آوری کرد. این شرکت یک برنامه فوتبال فانتزی بر اساس NFT ایجاد کرده است. مردم عاشق ورزش های فانتزی هستند. برخی از افراد نیز واقعاً به NFT علاقه دارند. شاید در اتحادیه هر دو یک تجارت بزرگ وجود داشته باشد؟ SoftBank مطمئناً چنین فکر می کند و منجر به این سری B خاص می شود.

ست روگن توضیح می دهد که چگونه Houseplant شاهدانه را بدون نقض قوانین تبلیغ می کند

بسیاری از افراد مشهور منافع شخصی خود را به دغدغه های تجاری پر رونق تبدیل کرده اند: رایان رینولدز صاحب Aviation Gin است ، جسیکا آلبا استارتاپ محصولات غیر سمی The Honest Company را تاسیس کرد و جورج کلونی برای فروش شرکت تکیلا خود مبلغ 1 میلیارد دلار درآمد خواهد داشت.

امسال ، بازیگر ست روگن ، Houseplant را تأسیس کرد ، که سفال ، حشیش و لوازم جانبی مربوط به آن را می فروشد.

روگن توضیح داد: “ما در حال حاضر کالاهای خانگی را در همه 50 ایالت فروخته ایم.” “این ما هستیم ، در مکان هایی که هنوز علف های هرز قانونی نیست ، با مشتریان رابطه و اعتماد ایجاد می کنیم.”

در گفتگو با مدیر ویرایشگر مت برنز در TechCrunch Disrupt ، روگن ، مدیرعامل مایک مور و مدیر ارشد تجاری هانین دیویس در مورد برخی از چالش های ایجاد برند در محدوده یک محیط سختگیرانه نظارتی بحث کردند.

دیویس گفت: “من فکر می کنم ادغام House و Plant چیزی است که به ما در ایجاد نام تجاری کمک می کند که فراتر از محدودیت های محدود کننده ای است که برای ارتباط با حشیش باید رعایت کنید.”

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • واکنش محصول فیس بوک به هفته بسیار بد خود یک پورتال باتری است: مطمئناً ، WSJ اخبار چپ و راست را فاش می کند که باعث می شود فیس بوک در بهترین حالت زیرکانه و در بدترین حالت کاملاً فریبکار به نظر برسد. اما این مانع از انتشار سخت افزار جدید تیم سخت افزاری فیس بوک نمی شود.
 • معرفی Roblox بررسی سن جدید: این اختیاری است ، اما این حرکت احتمالاً کمی دیرکرد و در کل هوشمندانه است. Roblox یک پلت فرم بازی است که بچه ها آن را دوست دارند. بچه ها نیاز به محافظت دارند. در اینجا برخی از!
 • شرکت سابق یاهو Tumblr محصول اشتراک را برای باز کردن بتا منتقل می کند: آه ، یاهو در زندگی متفاوت (تکرار؟) ، یاهو مشغول جمع آوری شرکت های مختلف بود. یکی از این شرکتها که یک ضرابخانه برای آن خراب کرد ، Tumblr بود. بعد از اینکه Verizon آن را فروخت ، Tumblr متعلق به Automattic است. و سپس Verizon بقیه دارایی های رسانه ای خود – از جمله TechCrunch – را به یک شرکت سهام خصوصی فروخت. به هر حال ، فشار Tumblr به اقتصاد سازندگان در حال حاضر در بتا باز است. لذت بردن.
 • آمازون Kindle Paperwhite را تازه می کند: این مورد ما را غافلگیر کرد ، اما ترکیب Kindle آمازون SKU به روز شده را دریافت کرد. Paperwhite جدید دارای صفحه نمایش بزرگتر ، حاشیه های نازک تر و شارژ USB-C است.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

آیا همه شما از پوشش هفته گذشته بازاریابی رشد مطلع شده اید؟ اگر نه ، اینجا بخوانید.

TechCrunch از شما می خواهد به بازاریابانی که در زمینه SEO ، اجتماعی ، نوشتن محتوا و موارد دیگر تخصص دارند توصیه کنید! اگر بازاریاب رشد هستید ، این نظرسنجی را به مشتریان خود منتقل کنید. ما دوست داریم در مورد اینکه چرا آنها دوست دارند با شما کار کنند ، بشنویم.