Peloton و CPSC سرانجام بر سر راه حلی برای تردمیل های فراخوان شده توافق کردند

دقیقا یک هفته پیش، کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده (CPSC) اعلام کرد که Peloton در حال فراخوانی حدود 2.2 میلیون دوچرخه ورزشی است. این آژانس خاطرنشان کرد که 13 نفر توسط دوچرخه PL01 مجروح شده اند، دوچرخه ای که پتانسیل “شکستن در حین استفاده را داشت و خطرات سقوط و آسیب را برای کاربر ایجاد می کرد.”

این تازه‌ترین خبر بد از سوی شرکتی بود که چند سال پیش بر روی یک رنسانس تناسب اندام خانگی با سوخت‌های همه‌گیر سوار شده بود. دوره میانی با سرمایه گذاری بیش از حد، کاهش فروش، نگرانی های امنیتی، خروج مدیران و بسیاری از اخراج ها مخدوش شده است. مشکل اخیر دوچرخه اولین فراخوان بزرگ این شرکت نیز نبود.

در ماه مه 2021، Peloton و CPSC برای یک جفت فراخوان شامل Tread و Tread+ متحد شدند. این شرکت نسبتاً به سرعت به مشکل اول پرداخت و با نسخه‌ای از دستگاه ارزان‌تر راه‌اندازی شد که نقصی را برطرف می‌کرد که می‌توانست باعث جدا شدن صفحه لمسی در حین استفاده و آسیب رساندن به دونده در این فرآیند شود. Peloton همچنین برای 6450 ترد اصلاحاتی ارائه کرد.

مسائل مربوط به Tread+ نگران‌کننده‌تر بود – 125000 دستگاه پس از 72 گزارش آسیب به بزرگسالان، کودکان و حیوانات خانگی فراخوان شد. دو مورد آخر خطر کشیده شدن به زیر تردمیل را داشتند. CPSC در آن زمان خاطرنشان کرد: «یک کودک شش ساله اخیراً پس از کشیده شدن به زیر تردمیل جان خود را از دست داد. علاوه بر این، پلوتن 72 گزارش از کاربران بزرگسال، کودکان، حیوانات خانگی و/یا اشیاء که زیر تردمیل کشیده شده اند، دریافت کرده است، از جمله 29 گزارش از صدمات وارده به کودکان مانند خراشیدگی درجه دو و سه، شکستگی استخوان و پارگی. “

امروز کمیسیون و Peloton اعلام کردند که با تعمیر گارد عقب که برای محافظت از افراد و اشیاء در نزدیکی غلتک عقب تردمیل طراحی شده است، موافقت کرده اند. حفاظ دارای «طراحی جداکننده» است که از تردمیل دور می‌شود و با برخورد کسی به آن، برق را قطع می‌کند. این سیستم برای تحویل پاییز تنظیم شده است و به عنوان بخشی از تعمیر رایگان در دسترس خواهد بود.

CPSC خاطرنشان می کند که از زمان فراخوان 279 حادثه و 61 مورد مجروح گزارش شده است که مجموع آنها را به ترتیب به 351 و 90 مورد می رساند. مرگ و میر بیشتری گزارش نشده است.