Phone Link برای iOS اکنون برای همه کاربران ویندوز 11 در دسترس است و iMessage و موارد دیگر را به رایانه‌های شخصی می‌آورد.

مایکروسافت امروز اعلام کرد که Phone Link برای iOS اکنون در دسترس همه مشتریان ویندوز 11 است و به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تماس‌های تلفنی برقرار و دریافت کنند، از طریق iMessage پیام ارسال و دریافت کنند، به مخاطبین خود دسترسی داشته باشند و اعلان‌های تلفن خود را مستقیماً در رایانه شخصی ویندوز خود ببینند. Phone Link قبلا فقط با گوشی های اندرویدی کار می کرد.

این شرکت از ماه گذشته شروع به انتشار Phone Link برای iOS در ویندوز 11 به 39 زبان در 85 بازار کرد و اشاره کرد که چند هفته طول می کشد تا به همه مشتریان برسد.

Phone Link پشتیبانی اولیه از تماس ها، پیام ها و مخاطبین را ارائه می دهد، اما محدودیت هایی دارد، زیرا از گزینه پاسخ به پیام های گروهی یا ارسال تصاویر و ویدیوها پشتیبانی نمی کند. مایکروسافت خاطرنشان می کند که پیام ها مبتنی بر جلسه هستند و تنها زمانی ارسال می شوند که تلفن شما به رایانه شخصی شما متصل باشد. اعلان‌ها از طریق اعلان‌های ویندوز به کامپیوتر تحویل داده می‌شوند، به این معنی که کاربران می‌توانند آن‌ها را بررسی، پین و از رابط ویندوز حذف کنند.

برای شروع کار با Phone Link، کاربران از طریق فرآیند راه اندازی هدایت می شوند که آیفون آنها را از طریق بلوتوث با رایانه شخصی آنها جفت می کند. Phone Link برای iOS به آیفون با iOS 14 یا بالاتر، دستگاه ویندوز 11، اتصال بلوتوث و آخرین نسخه برنامه Phone Link نیاز دارد. در حال حاضر پشتیبانی برای iPad (iPadOS) یا MacOS در دسترس نیست.