Pinterest ویژگی های خرید جدیدی را برای تبلیغ کنندگان ارائه می دهد – TechCrunch

Pinterest در حال ارائه ویژگی های جدید برای تبلیغ کنندگان و مارک ها است تا محصولات خود را در سایت خود به کاربران معرفی کند. راه اندازی جدیدترین ابتکار شرکت برای افزایش خرید و تبلیغات آنلاین بر روی پلتفرم آن است.

ویژگی جدید “نمایش اسلاید برای مجموعه ها” محصولات را از فهرست مارک ها بیرون می آورد و به طور خودکار آنها را به “آگهی مجموعه” تبدیل می کند. پینترست خاطرنشان می کند که این ویژگی جدید به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا به راحتی محتوای ویدئویی متناسب با کاربران جداگانه تولید کنند. هدف این است که خریداران را تشویق کنیم تا اقلام بیشتری را همزمان خریداری کنند ، زیرا این شرکت خاطرنشان می کند که خریداران در Pinterest 85 درصد سبدهای بزرگتری نسبت به خریداران سایر سیستم عامل ها دارند و دو برابر بیشتر در ماه هزینه می کنند. از آنجا که خریداران بیش از یک محصول را همزمان از طریق ویژگی نمایش اسلاید مرور می کنند ، به احتمال زیاد اقلام بیشتری خریداری می کنند.

Pinterest در حال راه اندازی یک ویژگی جدید دیگر به نام “جزئیات تجاری” است تا مارک ها بتوانند ارزش های خود را در نمایه خود نشان دهند. برندها می توانند ارزش هایی مانند “منبع مسئولانه” و “فراگیر” را به نمایش بگذارند. علاوه بر این ، شرکت ها همچنین می توانند جوامعی را که بخشی از آنها هستند ، برجسته کنند ، مانند “متعلق به زنان” و “متعلق به سیاهان”.

این شرکت همچنین برنامه تجاری تأیید شده خود را که به کاربران کمک می کند مارک های بررسی شده را در اتریش ، برزیل ، ایتالیا ، مکزیک ، هلند ، اسپانیا و سوئیس پیدا کند ، گسترش می دهد. مارک هایی که مورد بررسی قرار گرفته اند ، توزیع بیشتر و نشان “تأیید شده” در پروفایل خود دریافت می کنند.

Pinterest همچنین در حال آزمایش ویژگی جدید “تبلیغات ایده با مشارکت پولی” است که مشارکت مشترک بین سازندگان و تبلیغ کنندگان است. به عنوان بخشی از ویژگی ، خالق یک ایده پین ​​می سازد و یک شریک تجاری را برچسب گذاری می کند. سپس تبلیغ کننده می تواند پین ایده را به عنوان تبلیغ ایده تبلیغ کند. این شرکت خاطرنشان می کند که این نوع مشارکت به مشاغل و سازندگان کمک می کند تا کاربران بیشتری را در این پلت فرم به دست آورند. تبلیغات ایده در حال حاضر با 15 مارک تجاری و سازندگان در حال آزمایش است.

“افرادی که از Pinterest هفتگی استفاده می کنند ، 7 برابر بیشتر از سایرین در مقایسه با شبکه های اجتماعی می گویند که این پلتفرم تأثیرگذارترین در سفر خرید آنها است. به همین دلیل ، از امروز ، ما مجموعه راه حل های خرید خود را برای تبلیغ کنندگان به طور چشمگیری گسترش می دهیم. “

این ویژگی های جدید جای تعجب ندارد ، زیرا Pinterest مدتهاست که خود را به عنوان منبع الهام قرار داده است که در نهایت می تواند منجر به خریدهای آنلاین شود. در اوایل سال جاری ، این شرکت ویژگی جدید “لیست خرید” را با هدف تبدیل پین های ذخیره شده کاربران به خرید ارائه کرد.

شایان ذکر است که Pinterest یکی از چندین پلتفرم دیگر است که در بازار تجارت الکترونیکی با توجه به خرید آنلاین رقابت می کند ، زیرا فیس بوک ، TikTok و Snap همه ویژگی های خرید را در چند ماه گذشته راه اندازی کرده اند.