Project44 Convey را به مبلغ 225 میلیون دلار خریداری می کند تا دید زنجیره تامین را از انتها به انتها ارائه دهد-TechCrunch

در زمان واقعی پروژه زنجیره تأمین پروژه 44 ، پلت فرم فناوری آخرین کیلومتر Convey را با قیمت 225 میلیون دلار خریداری کرده است. با هم ، این دو شرکت نیروهای خود را برای ارائه دید کامل از زنجیره تأمین ، از مواد اولیه تا درب ورودی ، ترکیب خواهند کرد.

این خرید “بستر قابل مشاهده حمل و نقل در زمان واقعی” (RTTVP) پروژه 44 را تقویت می کند ، که اطلاعات مربوط به محموله های حمل و نقل در همه حالت ها و جغرافیاها ، و همچنین ETA های دقیق برای تحویل ها ، با افزایش تحویل در آخرین مایل ، مستقیم به مصرف کننده را ارائه می دهد. تجربیات. با خرید این پروژه ، پروژه 44 به پایگاه مشتریان Convey از جمله بیش از 200 مارک اصلی مانند The Home Depot ، Nieman Marcus و Ferguson Enterprises دسترسی خواهد داشت.

جت مک کاندلس ، مدیرعامل و بنیانگذار پروژه 44 ، در بیانیه ای گفت: “پروژه 44 بحرانی ترین چالش تجاری امروز را حل می کند – چگونه می توان انتظارات مشتری را به طور مداوم متحول کرد در حالی که در شرایط عدم قطعیت بی سابقه و پیچیدگی فزاینده از نظر عملیاتی کارآمد بود.” “این شرط برای شرکت ها بسیار زیاد است که نه تنها سفارشات خود را انجام داده و تحویل می دهند بلکه وعده های درستی در مورد در دسترس بودن و تحویل می دهند. با این حال ، شرایط ناپایدار ، پیچیدگی زیاد و نقاط کور در زنجیره تامین ، دستیابی به این امر را دشوار می کند. “

مدیریت زنجیره تامین موضوعی داغ در سراسر جهان است و مشتریان بیشتری برای تجارت کالا به تجارت الکترونیکی تکیه کرده و تاخیرهای بی سابقه ای را تجربه می کنند. اندازه بازار مدیریت زنجیره تامین جهانی در سال 2019 15.85 میلیارد دلار برآورد شده است و طبق گزارش تحقیقات بازار متفقین از سال 2020 ، انتظار می رود که تا سال 2027 به 37.41 میلیارد دلار برسد. از آنجا که تولیدکنندگان در سراسر جهان هنوز از اختلالات زنجیره تامین به دلیل مشکلات ناشی از همه گیر ، درک دلیل آن دشوار نیست. در یک نظرسنجی در سال 2020 ، 35 درصد از پاسخ دهندگان گفتند تاخیر حمل و نقل برون مرزی بر تجارت آنها تأثیر داشته است.

به گفته این شرکت ، خرید Convey اکنون به پروژه 44 اجازه می دهد تا بیش از 880 کشتی گیر جهانی و ارائه دهندگان تدارکات شخص ثالث را با شبکه ای از 113000 حامل ، 2.6 میلیون دارایی و بیش از 9 میلیارد رویداد حمل و نقل در مایل آخر متصل کند. نتیجه برای مشتریان باید هزینه های بهینه ، رشد درآمد ، حمل و نقل سریعتر و خدمات و تجربه تحویل بهتر در کل باشد.

Convey همچنین توانایی حل مسائل مربوط به تحویل بسته را از طریق خدمات ارتباطی خودکار با مشتریان خود به ارمغان می آورد ، بنابراین مشتریان project44 می توانند زمان کمتری را صرف رسیدگی به خدمات مشتری به صورت دستی و زمان بیشتری را بر روی قابلیت های اصلی کسب و کار متمرکز کنند.

“با هزاران محموله در حال پرواز در هر نقطه از زمان و جزئیات مربوط به آن سفارشات که در بسیاری از سیستم های متفاوت سازمان ما زندگی می کنند ، تشخیص این که کدام یک از آنها نیاز به توجه فوری ما دارد ، دشوار است.” تجارت دیجیتال در Ferguson Enterprises ، در بیانیه ای گفت. “راه حل Convey تمام اطلاعات مورد نیاز تیم ما را برای تبدیل از واکنش به پیش فعال در اختیار تیم ما قرار می دهد ، در حالی که ابزارهایی را برای برقراری ارتباط با همه طرف های مرتبط در یک دیدگاه در اختیار ما قرار می دهد. نتیجه یک تجربه ساده و ثابت مشتری در مواجهه با پیچیدگی گسترده B2B است. “

این سومین خرید پروژه 44 در سال جاری است ، از جمله Ocean Insights و ClearMetal. به گفته این شرکت ، پروژه 44 با هر خرید ، می تواند مجموعه فناوری جدیدی را ادغام کند تا زمان برگشت بسیار کوتاه تری را برای مشتریان ایجاد کند. در اوایل ماه جاری ، گوگل پروژه 44 را به عنوان اولین شریک دید استراتژیک خود برای راه حل Google Cloud Supply Chain Twin خود انتخاب کرد ، ابتکاری که برای کمک به سازمان ها در حل چالش های پیچیده زنجیره تامین طراحی شده است.

با ارزش گذاری 1.2 میلیارد دلاری که در اوایل سال جاری بدست آمد ، پروژه 44 به سرعت به یکی از بزرگترین شرکت های لجستیک زمان واقعی و پیشرو در فضا تبدیل می شود.