Puffco به نوآوری های خود ادامه می دهد – TechCrunch

Puffco به‌روزرسانی جدیدی را در دستگاه بخارساز پیک پرو اعلام کرده است که تجربه سیگار کشیدن را افزایش می‌دهد و عمر باتری را بهبود می‌بخشد. این ارتقاء به کاربران نیاز دارد که محفظه پخت و پز Peak Pro خود را تعویض کنند، اما طراحی شیک این کار را آسان می کند. محفظه جدید درست پس از اعلام یک چاقوی داغ هوشمند با باتری ارائه می شود که بارگیری ویپ را تمیز و آسان می کند. هیچ کس نگفته است که دخانیات سیگار باید اینقدر با تکنولوژی بالا باشد.

این محفظه که اتاق سه بعدی نامیده می شود، بخش مهمی از Puffco Peak Pro است (این جایی است که جادو اتفاق می افتد). در داخل، مواد شاهدانه به سرعت گرم شده و به بخار تبدیل می شود. پافکو این قسمت را طراحی کرده تا کاربر بتواند محفظه را برای تمیز کردن یا تعویض یا ارتقا باز کند.

همانطور که از نامش پیداست اتاق سه بعدی مواد را در طرفین گرم می کند. پافکو می‌گوید که به دلیل چیدمان گرمایش کارآمدتر، عمر باتری پیک پرو 30 درصد افزایش یافته است. کاربر برای استفاده از محفظه سه بعدی باید سفت افزار Peak Pro را به روز کند.

این اتاقک جدید زمانی که از اواخر اکتبر 2021 در دسترس قرار گیرد، 89.99 دلار قیمت خواهد داشت.

این اولین لوازم جانبی اصلی برای Puffco Peak Pro 399 دلاری، دومین دکل الکترونیکی کنسانتره آن است. این دستگاه به کاربران اجازه می‌دهد یک تکه حشیش غلیظ را در آنجا بگذارند، جایی که به سرعت گرم می‌شود و بخار را از طریق آب‌بنگ می‌فرستد. این سریع، آسان است و طعم و بخار شگفت انگیزی را ارائه می دهد. اتاق جدید تجربه را بهبود می بخشد. این شرکت برای من یک اتاقک سه بعدی فرستاد تا آن را امتحان کنم و من آن را دوست دارم. محفظه سه بعدی Puffco Peak Pro را از هر نظر بهبود می بخشد.

در اوایل سال جاری، این شرکت از یک ابزار جدید باطری‌سازی رونمایی کرد که دارای سرامیکی است که به سرعت گرم می‌شود و باعث می‌شود که کنسانتره از بین برود.

Puffco توسط راجر ولودارسکی در سال 2013 تاسیس شد و هنوز به صورت خصوصی نگهداری می شود. این شرکت می‌گوید در مسیر رسیدن به درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری در سال ۲۰۲۱ قرار دارد. این شرکت دارای دو خط تولید اصلی است: دکل‌های آب قابل حمل با مدل Peak 249 دلاری و Peak Pro 399 دلاری و قلم کوچک 89 دلاری Puffco Plus کنسانتره. پافکو می‌گوید از زمان راه‌اندازی آن در سال 2016، بیش از 1 میلیون از Puffco Plus فروخته است و محصولات جدیدتر با سرعت بیشتری به فروش می‌رسند.

محصولات پافکو به دلیل طراحی و عملکردشان به طور گسترده مورد تحسین قرار می گیرند. تناسب و پرداخت آنها به عنوان لوازم الکترونیکی درجه یک از هر فروشنده ای است. این شرکت می گوید جمعیتی را هدف قرار می دهد که می خواهد به گیاه شاهدانه نزدیک شود. برای تأیید اعتبار Puffco به اکوسیستم رو به رشد لوازم جانبی شخص ثالث و پایگاه طرفداران بسیار فعال آن به ویژه در اینستاگرام که دارای 448 هزار دنبال کننده است.