Reddit در حال آزمایش کانال‌های Discord مانند برای چت اجتماعی است

Reddit روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال آزمایش کانال‌های چت مشابه Discord با subreddit‌های منتخب است. با این حرکت، این شبکه اجتماعی سعی می‌کند راه‌های بیشتری را برای تعامل اعضای جامعه با یکدیگر جدا از سیستم نظردهی ناهمزمان معمول فراهم کند.

این شرکت گفت که این آزمایش را با 25 subreddit داوطلب آغاز می کند – این شرکت لیستی از این subreddit ها را به اشتراک نمی گذارد. مشخص کرد که جوامع شرکت کننده کمتر از 100000 عضو دارند.

Reddit گفت که کانال‌ها در نوار ناوبری انجمن ثابت خواهند بود تا اعضا بتوانند مرتباً از آنها بازدید کنند.

این شرکت اشاره کرد که از محصولات چت قبلی مانند ویژگی اتاق‌های چت اجتماعی که در سال 2020 متوقف شد، آموخته است. به ویژه، این شرکت قصد دارد کنترل بیشتری را به مدیران ارائه دهد. این ویژگی جدید یک کانال اختصاصی برای گردانندگان خواهد داشت تا در مورد مدیریت subreddit چت کنند. به علاوه، آنها قادر خواهند بود تصمیم بگیرند که آیا می خواهند این ویژگی را در وهله اول برای جامعه فعال کنند یا خیر.

علاوه بر این، این پلتفرم به مدیران ابزارهایی مانند توانایی انتخاب افرادی که می‌توانند در چت شرکت کنند، مدیریت صف چت و تعدیل پیام‌های گزارش‌شده در یک مکالمه را می‌دهد.

اعتبار تصویر: Reddit

در ساب ردیت r/modnews، این شبکه اجتماعی اعلام کرد که قصد دارد در آینده ویژگی هایی را برای کانال ها از جمله threading، پیام های پین شده، ذکر کاربر با اعلان های فشاری و ویرایش پیام برای فرستنده معرفی کند.

این شبکه اجتماعی همچنین برنامه هایی را از گردانندگان subreddit می پذیرد که می خواهند ویژگی کانال های چت را برای جامعه خود امتحان کنند.

هنگامی که کاربران کانال های اعلام کننده پست را عقب انداختند، یک ناظر گفت که شرکت این آزمایش را راه اندازی می کند تا راه های بیشتری برای گفتگوی اعضای جامعه با یکدیگر فراهم کند.

ما عاشق «درخت پست‌ها»، انجمن‌های متن‌محور ناهمزمان خود هستیم و اطمینان از داشتن آنچه برای رشد به آن نیاز دارند برای ما مهم است. در عین حال، ما می‌خواهیم گزینه‌هایی را برای جوامعی ارائه کنیم که دوست دارند به روش‌های مختلف تعامل داشته باشند، یا زیر گروه‌هایی دارند که دوست دارند به روش‌های مختلف تعامل داشته باشند.

تعدادی از جوامع در Reddit به سرورهای چت بیدرنگ خارجی مانند Telegram، Discord یا IRC برای تسهیل مکالمه بین اعضا متکی هستند. معرفی کانال‌ها ممکن است جوامع را تشویق کند تا بیشتر روی پلتفرم بمانند.

این پلتفرم راه های مختلفی را برای تعاملات زنده امتحان کرده است، مانند کلون کلاب هاوس که اکنون مستهلک شده است، به نام Reddit Talk و پست های چت زنده در یک جامعه.

Reddit تنها شرکتی نیست که راه‌هایی را برای میزبانی گفتگوها برای جوامع راه‌اندازی می‌کند. سال گذشته، واتس اپ ویژگی گروه بحث خود را برای سازماندهی گروه های مختلف در اطراف یک مدرسه یا یک باشگاه راه اندازی کرد. در همین حال، توسعه دهندگان شبکه اجتماعی Telepath تلاش می کنند تا مکالمات گروهی را با رویکردی منحصر به فرد مبتنی بر رشته در برنامه جدید خود به نام طول موج کمتر کنند – این برنامه هم برای گروه های کوچک دوستان و هم برای اتاق های چت نیمه عمومی بزرگ کار می کند.