ResQ 39 میلیون دلار سری A برای صنعت تعمیر رستوران آماده می کند – TechCrunch

ResQ ، که تعمیرات کامل تجهیزات را برای بیش از 4000 گروه رستوران انجام می دهد-از Taco Bell تا Tim Hortons-39 میلیون دلار سری A را به رهبری Tiger Global و Canvas Ventures جمع آوری کرده است. این سرمایه که شامل سرمایه گذاری های Homebrew ، Inovia Capital و Golden Ventures می شود ، تنها چند ماه پس از اعلام استارت آپ 7.5 میلیون دلاری خود برای سرمایه گذاری است.

کاهش هزینه های مشتری یک تجارت بزرگ در هر کجا است ، اما به ویژه در دنیای رستوران ها-که قبلاً حاشیه های نازک و نوسان داخلی دارند. با این حساب ، رشد ResQ و سرمایه متعاقب آن منطقی به نظر می رسد. این استارتاپ ، که توسط Kuljeev Singh ساخته شده است ، با بهینه سازی عملیات پشتیبان ، خدمات “بازیابی درآمد” را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات اصلی ResQ پیمانکاران را به رستوران ها متصل می کند و سپس یک مکان برای سازماندهی ارتباطات ، پرداخت قبوض و ایجاد پاسخگویی به آنها می دهد. IPO پردرآمد نان تست ، فرصت جدیدی را برای خدمات نرم افزاری مبتنی بر ابر در صنعت رستوران سازی به ارمغان آورد. ارزش این شرکت مستقر در بوستون در اوایل سال 2020 4.9 میلیارد دلار بود و بر اساس گزارش چندین وب سایت مالی ، در حال حاضر ارزش آن 25.81 میلیارد دلار است.

سینگ نان تست را به عنوان یک شریک بالقوه و نه یک رقیب می بیند ، زیرا این شرکت دولتی در عملیات پیش فرض و فرایندهای فروش فعالیت می کند.

سینگ گفت: “این فقط یک قطعه از فناوری نیست که شما می سازید و به رستوران ها می فروشید.” “ما باید در پس زمینه بازار بسازیم ، محصولات و خدمات را برای پیمانکاران محلی و ملی بسازیم … عمق زیادی وجود دارد.” ResQ در حال گفتگو با شرکت های فناوری رستوران است که به راه حل های خانگی نیاز دارند ، زیرا همه سعی می کنند به راه حل پایانی تبدیل شوند.

عبید لالانی ، رئیس گروه Lallani Group و مشتری ، می گوید که ResQ به آنها کمک کرده است “دیگر نیازی به جستجوی فروشندگان نداشته باشند ، چندین نقل قول خریداری کنند و وقت خود را با فروشندگان پشت سر بگذارند.”

resq

اعتبار تصویر: ResQ

به گفته این شرکت ، با صرفه جویی در وقت کارگران و ارائه تصویری واضح تر از نحوه عملکرد تعمیرات ، رستوران ها در پلت فرم ResQ تا 20 درصد در هزینه های عملکرد سالانه کاهش یافته اند. مشتریان جدید عبارتند از Fogo de Chão ، Marugame Udon و Akamai Brands.

مانند هر بازار دو طرفه ، ResQ خود را در معرض چالش های عرضه و تقاضا قرار می دهد. در دنیای خود ، باید تعادل ظریف بین یک گروه رو به رشد و متنوع از کارگران ماهر و زیرمجموعه ای از مکانها را که می تواند خدمات مورد نیاز خود را به طور منطقی ارائه دهد ، برآورده کند. این استارتاپ در چهار ماه گذشته پیمانکاران خود را 400 درصد افزایش داد و در همان بازه زمانی فعالیت خود را از هفت به 36 ایالت گسترش داد.

کمبود نیروی کار چالشی است که ResQ باید دائماً از آن عبور کند – و یکی از چالش هایی است که مشتریان آن در حال حاضر هر روز با آن روبرو هستند. همانطور که این استارتاپ در حال افزایش است ، تمرکز زیادی بر درک چگونگی ارزش بخشیدن به ماهیت در حال توسعه صنعت رستوران ، از مشاغل با خدمات کامل تا یک شرکت کوچک مستقل بوده است. به نظر می رسد موضوع مشترک کمک به کارکنان در وقت گذرانی بهتر است.

سینگ می گوید: “شما اساساً آن زمان را به آن اعضای تیم باز می گردانید ، در صورتی که کمبود نیروی کار دارید ، روی پروژه های رشد تمرکز کنید ، روی افتتاح رستوران های جدید تمرکز کنید یا بر تجربه مهمان تمرکز کنید.”