RoboTire 7.5 میلیون دلار برای خودکار تعویض لاستیک جمع آوری می کند – TechCrunch

RoboTire در فوریه سال گذشته از رادار ما عبور کرد ، درست قبل از این که بخش اعظم جهان با احترام کامل از همه گیری همه گیر به حالت تعلیق درآید. اوضاع برای استارتاپ مستقر در دیترویت که توسط ویکتور دارولفی مدیر عامل سابق Spark Robotics تاسیس شده بود هنوز مراحل اولیه بود.

این شرکت به طور واضح در یک سال و نیم اخیر علاقه استراتژیک خوبی را به خود جلب کرده است ، زیرا صنایع بیشتری به دنبال استقبال از مزایای اتوماسیون هستند. امروز اعلام کرد که 7.5 میلیون دلار دور سری A جمع آوری کرده است ، که توسط The Reinalt-Thomas Corporation ، بزرگترین مارک خرده فروشی لاستیک پشت Discount Tire و America’s Tire هدایت می شود. دومی ، به طرز خنده داری ، وقتی در سال گذشته با دارالفی صحبت کردیم ، کمی فریاد زد.

اعتبار تصویر: RoboTire

او به ما گفت: “من سه ساعت در تایرهای آمریکا نشستم و فکر کردم ، سلام ، ما از ربات ها برای گذاشتن لاستیک در کارخانه استفاده می کنیم.” “چرا ما روبات ها را وارد صنعت خدمات نمی کنیم؟” واضح است که رینالت توماس در حال گوش دادن بود. شرکت Automotive Ventures ، Detroit Venture Partners و 640 Oxford Ventures در این دور به این شرکت پیوستند. RoboTire می گوید این بودجه برای گسترش فعالیت های خود در دیترویت اختصاص می یابد.

فن آوری زیر بنایی قادر به تغییر مجموعه ای از لاستیک ها در کمتر از 15 دقیقه است. با توجه به صدای همه چیز ، Discount Tire یکی از اولین افرادی خواهد بود که از فناوری خودکار استفاده می کند.


در حال راه اندازی خبرنامه روباتیک هستیم! لطفاً برای دریافت Actuator در صندوق ورودی خود به محض انتشار اولین شماره ثبت نام کنید! رایگان!


تام ویلیامز ، مدیر ارشد تجربه Discount Tyre ، در بیانیه ای گفت: “Discount Tire از پشتیبانی RoboTire در توسعه فناوری های جدید و نوآورانه که تجربه بهتری را برای مشتریان ایجاد می کند ، هیجان زده است.” “با افزایش انتظارات مشتریان در مورد تجربه” خرید و رزرو آنلاین “و توانایی ما در ارائه زمان انتظار کاهش یافته ، ما به دنبال اتوماسیون و پیشرفت هایی خواهیم بود که تجربه ای جذاب ، آسان و ایمن را برای همه مشتریان ما تضمین می کند.”