SaaS برای بحث در مورد نقش داده ها در یادگیری ماشین – TechCrunch

تقریباً هر شرکتی حجم عظیمی از داده ها را در اختیار دارد که اگر بتوانند نحوه استفاده از آن را بیاموزند ، می توانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. داده ها در واقع سوخت مدل های یادگیری ماشین هستند و با ابزارهای مناسب ، مشاغل می توانند پردازش این داده ها و ساختن مدل هایی را برای کمک به آنها در رقابت در بازار در حال تغییر سریع ، واکنش سریعتر به تغییر نیازهای مشتری و یافتن سریعتر بینش ها بیاموزند. بیش از هر انسانی که احتمالاً بتواند.

استارتاپ DataRobot مستقر در بوستون ، یک استارتاپ در مراحل پایانی که پلتفرمی را برای کمک به شرکت ها در چرخه عمر مدل یادگیری ماشین ایجاد کرده است ، در چند سال گذشته از طریق 206 میلیون دلار در سپتامبر 2019 و 300 میلیون دلار دیگر در جولای از طریق بوشل پول جمع آوری کرده است. مدیرعامل DataRobot ، دان رایت ، در پنلی به بحث در مورد نقش داده ها در تجارت در TC Sessions: SaaS در 27 اکتبر می پیوندد.

این شرکت طیف وسیعی از چرخه زندگی یادگیری ماشین را شامل تهیه داده ها ، عملیاتی سازی آن و در نهایت ساختن API ها برای مفید بودن آن برای سازمان در تلاش برای ایجاد یک پلت فرم سوپ تا آجیل ، پوشش می دهد. رویکرد پلتفرم گسترده DataRobot برای سرمایه گذاران جذاب بوده است.

همانطور که در زمان دور 206 میلیون دلاری نوشتیم:

این شرکت با ارائه یک پلت فرم یادگیری ماشین با هدف تحلیلگران ، توسعه دهندگان و دانشمندان داده ، توجه این سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است تا به سرعت در ساختن مدلهای پیش بینی بسیار سریعتر از آنچه معمولاً با استفاده از روشهای سنتی انجام می شود ، کمک کند. پس از ساخت ، این شرکت راهی برای ارائه مدل در قالب API ارائه می دهد و استقرار را ساده می کند.

بر اساس داده های Pitchbook ، DataRobot در مجموع 1 میلیارد دلار با 6.3 میلیارد دلار پس از ارزش گذاری جمع آوری کرده است و این پول را برای افزودن به پلت فرم خدمات خود به کار گرفته است. اخیراً این شرکت Algorithmia را خریداری کرده است که به مدیریت مدلهای یادگیری ماشین کمک می کند.

از آنجا که بیماری همه گیر باعث افزایش تجارت آنلاین شده است ، شرکت ها همیشه به دنبال راه حلی برای دستیابی به این هدف هستند و از مزایای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین استفاده می کنند. رایت با بنیانگذار و مدیر عامل مونت کارلو ، بار موسی و بنیانگذار AgentSync و مدیر ارشد فناوری Jenn Knight در پنل داده همراه خواهد شد تا درباره نقش فزاینده داده ها در عملیات تجاری بحث کنند.

علاوه بر بحث ما با رایت ، در این کنفرانس Jared Spataro مایکروسافت ، Olivia Rose از Amplitude و همچنین سرمایه گذاران Kobey Fuller و Laela Sturdy و دیگران حضور خواهند داشت. امیدواریم به ما بپیوندید این یک ترکیب قابل تأمل خواهد بود.

هم اکنون کارت خود را خریداری کنید تا حداکثر 100 دلار پس انداز کنید. بی صبرانه منتظر دیدار شما در ماه اکتبر هستیم!