SaaS در 27 اکتبر – TechCrunch

امسال اتوماسیون زمانی وارد مرحله اصلی شد که فروشنده فرآیند روباتیک (ՀՀԿ) UiPath پس از جمع آوری 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خصوصی علنی شد. هنگامی که سرمایه گذارانی که بخشی از آن بوده اند ، پاداش هنگفتی دریافت کرده اند ، در حالی که ارزش آن بیش از ارزش خصوصی آن بسته شده است. در همان زمان ، شرکت های تأسیس شده مانند ServiceNow ، Microsoft ، IBM و دیگران در ساخت خودکار در مجموعه محصولات خود ارزش قائل بودند.

ما خوش شانس هستیم که سه نفر در وسط این روند در صفحه ای با عنوان “لحظه اتوماسیون اکنون است” در TC Sessions: SaaS در 27 اکتبر اتفاق می افتد. از جمله این افراد می توان به مدیرعامل UiPath دانیل داینز اشاره کرد. لائلا استوردی ، شریک عمومی در CapitalG و دیو رایت ، افسر ارشد نوآوری در ServiceNow.

شرکت Dines ، که در ماه آوریل به بازار عمومی آمد ، بیشتر بر حزب جمهوریخواه تمرکز دارد و به گفته گارتنر رهبر بازار است ، اما اتوماسیون ابعاد زیادی فراتر از ՀՀԿ دارد ، از جمله ابزارهای بدون کد/کد پایین و اتوماسیون گردش کار. همانطور که در مقاله ای در مورد بازار گرم اتوماسیون در اوایل امسال نوشتیم:

آنچه ما در اینجا داریم ترکیبی کثیف از استارتاپ ها و شرکت های بزرگ است که برای ارائه طیف وسیعی از ابزارهای اتوماسیون گردش کار به منظور توانمندسازی شرکت ها در سرعت بخشیدن به گردش کار و انتقال کار با نیروی انسانی و ماشین از طریق یک سازمان تلاش می کنند.

حزب جمهوریخواه به شرکتها کمک می کند مجموعه ای از کارهای قدیمی را که شامل مداخله انسان می شود یا خیر ، خودکار کنند. به این فکر کنید که اطلاعات را از یک بیمه نامه بیرون بیاورید ، آن را به یک صفحه گسترده اضافه کنید و اطلاعات مورد نیاز را به یک مدیر انسانی ارسال کنید – و همه این کارها را بدون دست زدن به انسان انجام دهید.

ServiceNow در ماه مارس با خرید استارتاپ هندی Intellibot وارد حزب جمهوری خلق شد. همچنین دارای چندین ابزار برای اتوماسیون کد پایین و گردش کار است و با خرید Intellibot ، خریدهای دیگر و توسعه ارگانیک ، اتوماسیون را در کل پلت فرم خود ایجاد کرده است.

استورد یک سرمایه گذار در UiPath بود و در هیئت مدیره آن فعالیت می کرد. از دیگر سرمایه گذاری ها می توان به Stripe ، Cloudflare و Credit Karma اشاره کرد که Intuit سال گذشته آنها را به مبلغ 7.1 میلیارد دلار خریداری کرد. او همچنین کاپیتان تیم بسکتبال زنان در زمان حضور در دانشگاه هاروارد بود و در مسابقات بسکتبال NCAA 1998 شرکت کرد و در شکست ناراحت کننده بزرگ به شکست شماره 1 استنفورد کمک کرد.

ما در مورد اینکه چرا امروزه اتوماسیون در حال ظهور است ، نقش همه گیری در محبوبیت روزافزون آن و این که آیا این یک شغل کشنده است یا در واقع زندگی کارکنان را آسان می کند ، بحث می کنیم.

ما امیدواریم که در TechCrunch Sessions: SaaS در 27 اکتبر به ما بپیوندید. ما همچنین با مدیر موسسه مونت کارلو ، بار موسی ، مدیر اجرایی مایکروسافت ، جارد اسپاتارو و سرمایه گذار کیسی آیلوارد صحبت خواهیم کرد.