Salesforce می تواند خود را به عنوان یک شرکت داده تغییر مکان دهد

Salesforce درآمد را گزارش کرد در روز چهارشنبه، و در حالی که این عجله سرسام آور پیشنهاد غیرمنتظره قوی سه ماهه گذشته نبود، از همه نظر خوب بود. و تا آنجا که به وال استریت مربوط می شود، این اعداد بیش از انتظارات تحلیلگران است. برای آنها خوب است، که همیشه هنگام قضاوت در مورد کیفیت یک چهارم یک معیار اصلی سرمایه گذار به نظر می رسد.

وقتی سهام سه ماهه قبل را در نظر می گیرید، زمانی که سرمایه گذاران فعال در حال چرخش بودند، شرکت به اندازه کافی خوب عمل کرد تا فشار را کاهش دهد. حالا باید بقیه کارها را انجام دهد.

درآمد 8 میلیارد دلاری این شرکت مطمئناً چیزی برای عطسه کردن نبود. Salesforce 11% رشد کرد، اندکی کمتر از 14% سه ماهه گذشته. با این حال، در مجموع، اعداد و ارقام، اگر چیزی وجود داشته باشد، کمی با برخی اخبار خوب و برخی نه چندان خوب به نظر می رسند: برخی از بخش های کسب و کار به کندی رشد می کردند، و شاید بدتر، همچنان کاهش می یافتند.

با این حال، شاید یکی از جالب‌ترین داده‌های گزارش مالی این بود که کدام بخش از پیشنهادات اصلی شرکت در واقع سریع‌ترین رشد ابری است. احتمالا اونی که فکر میکنی نیست در واقع، این جدیدترین مورد بود: Data Cloud که سال گذشته در Dreamforce راه اندازی شد. (آن زمان آن را Genie نامیدند، اما همانطور که شرکت اغلب در مورد نام محصولات انجام می دهد، چند ماه بعد نام آن را به Data Cloud تغییر داد.)

داده‌های Salesforce بر اساس سه ماهه و نوع ابری تفکیک شده است.

اعتبار تصویر: نیروی فروش

شاید این واقعیت که جدید است می‌تواند بخشی از این رشد را نشان دهد، زیرا با شروع با تعداد کمتر، رشد سریع‌تر همیشه آسان‌تر است، اما همچنین می‌تواند نشان دهنده تغییر تمرکز باشد که در آن اگزوز داده‌ای که توسط خانواده محصولات Salesforce تولید می‌شود می‌تواند ارزشمندتر شود. از خود محصولات، حداقل از نظر درآمد جدید می افزاید.

در یک رویداد اخیر مشتری در نیویورک در ماه گذشته، سخنرانی اصلی شرکت تقریباً به طور انحصاری بر روی هوش مصنوعی مولد متمرکز شد و با استفاده از داده های Salesforce به جای اینترنت باز، می توانید برخی از مسائل مربوط به توهمات را کاهش دهید. و همچنین مالکیت داده ها و مشکلات حاکمیتی.