Sastrify مبلغ 7 میلیون دلار برای کمک به SME ها برای مدیریت خرید SaaS هزینه می کند – TechCrunch

با این همه فعالیت راه اندازی در فضای نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) ، می تواند برای مشاغل چالش برانگیز باشد که دریابند کدام یک از این SaaS (SaaSes؟) در واقع مفید هستند و ارزش استفاده از آنها را دارد. خوب، استارتاپ مستقر در کلن شیرین کردن در اینجا به شما کمک می کند-ارائه آنچه که به عنوان یک پلت فرم “بسیار خودکار” توصیف می شود (شامل بیش از 20،000+ راه حل SaaS) برای کمک به سایر مشاغل در تهیه و مدیریت خدمات شخص ثالث.

ممکن است به نظر برسد که کسب و کار نوپای جنسیتی در حال فعالیت است ، اما علی رغم راه اندازی اوایل امسال ، Sastrify در حال حاضر جریان نقدینگی مثبت است-و می تواند “درآمد شش رقمی بالای تکراری” را فقط چند ماه پس از راه اندازی اعلام کند. برای استارتاپی که فقط تابستان گذشته تاسیس شد بد نیست.

امروز اعلام می کند که بذری 7 میلیون دلاری بسته می شود دور از HV Capital و بنیانگذاران FlixMobility ، Personio و SumUp. این به دنبال 1.3 میلیون دلار پیش دانه جمع آوری شده در اواخر سال 2020 ، قبل از راه اندازی آن است.

Sastrify به ما می گوید که در این مرحله حدود 50 مشتری دارد – از جمله “استارتاپ های تک شاخ مانند گوریلا”. این می گوید که رویکرد آن برای شرکت های در حال رشد با بیش از 100 کارمند بهترین کار را می کند و شاید مخصوصاً برای مقیاس های فناوری اروپایی مناسب باشد.

در زمینه رقابت ، استارتاپ به مقصد ایالات متحده اشاره می کند فروشنده و Tropic ، که ممکن است تمرکز منطقه ای را بیشتر توضیح دهد (اگرچه فقط در اروپا فروخته نمی شود).

زمینه فروش Sastrify به SME ها شامل این است که مشتریان فعلی به طور متوسط ​​6.5 برابر بازده سرمایه گذاری خود را مشاهده کرده اند – علاوه بر آنچه که “هزاران ساعت کار” پس انداز شده از فعالیتهای “هدر رفته” مربوط به خرید SaaS را نشان می دهد.

صرفه جویی در هزینه هویج دیگری است-که این استارتاپ ادعا می کند مشتریانش “معمولاً” حدود 20-30 of از هزینه SaaS خود را ذخیره می کنند.

بنابراین چگونه می توان برای کسب و کارها راحتتر به مزایا و معایب smorgasbord SaaS (es) در حال حاضر پی برد؟

“اسون لاکینگر” یکی از بنیانگذاران این شرکت می گوید: “تدارکات م questionsثر س questionsالات مناسب را در زمان مناسب می پرسد” ، که قبلاً یک شرکت راه اندازی SaaS (اووپارک) را تأسیس کرده بود و در سال 2018 از آن شرکت خارج شد.

“برای اطمینان از اینکه ما یک فرایند پنج مرحله ای را در پلتفرم خود تعریف کرده و پیاده سازی کرده ایم ، که کل چرخه عمر برنامه های SaaS را در شرکت ها پوشش می دهد. مشتریان ما می توانند راه حل های مناسب SaaS را جستجو کنند در حالی که ما آنها را در فرآیند ارزیابی مناسب در مورد مورد و ابزار راهنمایی می کنیم (به عنوان مثال شرکت های مشابه از چه چیزی استفاده می کنند؟).

“سپس ما کل فرایند خرید را به عهده می گیریم ، به طور خودکار با فروشندگان مختلف تماس می گیریم ، بر اساس AI/OCR مقایسه و معیارهای پیشنهادها را مقایسه می کنیم. پس از پیاده سازی ابزار ، اطمینان حاصل می کنیم که استفاده را به طور مکرر پیگیری می کنیم (از طریق نظرسنجی های منظم و خودکار برای صاحبان ابزار) و در طول زمان دوباره ارزیابی می کنیم تا هدر رفت مجوزها ادامه نداشته باشد. “

“ما یک پلت فرم خودکارتر داریم [than Vendr and Tropic] و همچنین می تواند مجوزها را مستقیماً به مشتریان ما (مانند Google ، Microsoft و دیگران) بفروشد تا از بهترین قیمت و تحویل سریع اطمینان حاصل شود. ” “این به ما امکان می دهد راه حلی سریعتر و ارزان تر ارائه دهیم که بیشتر مناسب بازار اروپا باشد (جایی که متوسط ​​هزینه SaaS به ازای هر شرکت هنوز کمتر از ایالات متحده است).”

اگر همه این موارد دیگر را به ارائه دهندگان SaaS برون سپاری می کنید ، چرا از خدمات تخصصی استفاده نمی کنید تا از نحوه انجام این کار نیز مطلع باشید ، ایده اصلی است.

تیم 30 نفره Sastrify از بودجه اولیه برای تسریع فروش ، بازاریابی و توسعه محصول استفاده می کند تا بتواند خدمات مدیریت SaaS خود را به شرکت های بیشتری در اروپا و فراتر از آن گسترش دهد.

جاسپر ماسمن ، شریک HV Capital ، در اظهارنظر در مورد بودجه در بیانیه ای ، افزود: “پذیرش نرم افزار ابری به سرعت در حال افزایش است و تقریباً هر شرکتی امروزه از محصولات SaaS استفاده می کند اما آنها را به طور کارآمد خرید و مدیریت نمی کند. رشد شگفت انگیز Sastrify بر ارزش وسیع مشتریان تیمی که قبلاً ایجاد کرده است ، تأکید می کند. روزهای اولیه است ، اما Sastrify می تواند SAP Arriba با راه حل پرداخت SMB ایجاد کند – یک بازار بزرگ در اروپا. “