Sea’s Shopee بی سر و صدا وب سایت فروشنده را در هند راه اندازی می کند – TechCrunch

به نظر می رسد غول تجارت الکترونیکی جنوب شرقی آسیا ، Shopee ، که اخیراً به چندین کشور آمریکای لاتین گسترش یافته است ، آماده راه اندازی در بازار بین المللی دیگری است: هند.

به گفته TechCrunch ، این شرکت که متعلق به دریای سنگاپور است ، بی سروصدا وب سایتی را برای فروشندگان در هند راه اندازی کرده است که پس از ماه ها کمپین ظریف برای جذب بازرگانان در کشور جنوب آسیا انجام شده است.

سرویس تجارت الکترونیک شش ساله ، که بعنوان یک شرکت کننده دیرهنگام در آسیای جنوب شرقی شناخته می شد ، در حال حاضر در هند به فروشندگان مشغول است و در وب سایت خود می گوید که طبق تصاویر و سایر مطالب بررسی شده ، می توانند سفارشات مشتریان خود را قبول کنند. توسط TechCrunch.

در وب سایت داخلی دیگری ، این شرکت اعلام می کند که هیچ هزینه ای از فروشندگان دریافت نمی کند و حمل و نقل رایگان و پرداخت های به موقع را ارائه می دهد.

یک فرد آشنا با این موضوع به TechCrunch گفت که غول جنوب شرقی آسیا در حال آزمایش آب در هند است و هنوز برنامه ای برای هرگونه پرتاب نهایی نکرده است. شوپی از اظهارنظر خودداری کرد.

وب سایت فروشنده Shopee India (TechCrunch)

این شرکت همچنین راهنماهای مفصلی برای کمک به تجار در ثبت نام در پلت فرم ، رعایت دستورالعمل های مالیاتی محلی و یادگیری نحوه پردازش سفارشات انبوه ارسال کرده است.

در وب سایت ، شوپی نام نهاد محلی هندی را که در این کشور فعالیت می کند فاش کرده است و پرونده های دریافتی از وزارت امور شرکتی هند تأیید کرده است که شرکتی با این توصیف دو ماه پیش تأسیس شده است.

Shopee ، که یک بازار را اداره می کند ، مشتریان را با فروشندگان متصل می کند. این سرویس متمرکز بر تلفن همراه همچنین چندین ویژگی اجتماعی را ارائه می دهد مانند توانایی مشتریان برای پیگیری خریداران در برنامه برای دریافت به روز رسانی ، و کاربران همچنین می توانند به هر فروشنده ای پیام دهند-بدون نیاز به خرید اولیه.

طبق پیش بینی تحلیلگران برنستاین ، بازار تجارت الکترونیکی هند که در حال حاضر تحت سلطه Flipkart و Amazon قرار دارد ، تا سال 2025 به ارزش 133 میلیارد دلار خواهد بود ، در حالی که در سال 2018 24 میلیارد دلار بود.

تجارت اجتماعی نیز با دو رهبر مشخص در هند شروع به جلب توجه کرده است. هفته گذشته هندی اکونومیست تایمز گزارش داد که Meesho مستقر در بنگلور در حال مذاکره برای جمع آوری 5 میلیارد دلار است و DealShare مستقر در جیپور شروع به گفتگو با سرمایه گذاران برای جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار کرده است.