Sisu Data 62 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شرکت ها از اشتباهات ابری کسب و کار جلوگیری کنند – TechCrunch

سیسو دیتا، که هدف آن کمک به کسب و کارها در تصمیم گیری بهتر است ، امروز اعلام کرد که 62 میلیون دلار در دور دور C از بودجه به رهبری Green Bay Ventures جمع آوری کرده است.

حامیان فعلی Andreessen Horowitz (a16z) و NEA نیز به همراه سرمایه گذار جدید Geodesic Ventures سرمایه گذاری کردند. مجموع سرمایه گذاری سیسو مستقر در سان فرانسیسکو از ابتدای سال 2018 به بیش از 128 میلیون دلار می رسد. A16z و NEA به همراه 52.5 میلیون دلار سری B را در اکتبر 2019 رهبری کردند.

پیتر بیلیس ، استاد سابق دانشگاه استنفورد ، Sisu Data را در خارج از آزمایشگاه خود تأسیس کرد ، قبل از ترک سالها برای تحقیق در مدرسه صرف تمرکز بر تلاش تمام وقت کرد. مأموریت این شرکت ساده است ، حتی اگر فناوری قدرت آن را نداشته باشد: عملیاتی کردن داده های جهان به طوری که مشاغل بتوانند “بهترین تصمیمات ممکن را بگیرند”.

Bailis گفت: “امروزه کسب و کارها حجم عظیمی از داده های پیچیده دارند ، اما زمان کافی برای افراد ، یا ابزارهای مناسب برای تجزیه و تحلیل آنها وجود ندارد.” “این مشکل بزرگی است که سیسو برای حل آن تلاش می کند.”

Bailis به TechCrunch گفت: “یک سازمان معمولی داده های بیشتری نسبت به آنچه مردم استفاده می کنند جمع آوری کرده است ، زیرا بدست آوردن این نوع داده ها و تجمیع آنها ، به ویژه در ابر ، ارزان تر و آسان تر است.”

معیارهای تجاری دائما در حال تغییر است. هنگامی که یک شرکت متوجه می شود این معیارها تغییر کرده اند ، و سپس سعی می کند دلیل آن را درک کند ، یک شرکت می تواند ضررهای زیادی از جمله بهره وری ، زمان و پول را از دست بدهد.

“موتور تصمیم گیری” در زمان واقعی Sisu قصد دارد به تحلیلگران و رهبران مشاغل راهی برای تجزیه و تحلیل داده های ابری خود ارائه دهد تا نه تنها بفهمد چه اتفاقی در کسب و کار آنها می افتد ، بلکه دلیل آن اتفاق می افتد-و مهمتر از همه ، به Bailis ، چه اقداماتی باید انجام شود. واکنش. آنتونی شیلر ، مدیرعامل شرکت Green Bay Ventures ، می گوید که نتیجه نهایی این است که شرکت ها مجهز به بینش های لازم برای “بهترین تصمیم گیری در بهبود عملکرد ، سودآوری و موفقیت کسب و کار خود هستند”.

“اگر شما یک سازمان مدرن هستید ، اطلاعاتی در مورد اینکه کاربران شما از کجا آمده اند ، چه کار می کنند ، چگونه از محصول یا خدمات شما بهره مند می شوند ، چرا آنها تجدید می کنند و غیر قابل باور است ، “Bailis گفت.

در حالی که مدیر اجرایی از افشای ارزش این دوره اخیر یا ارقام درآمد سخت خودداری کرد ، او گفت که Sisu درآمد خود را “بیش از سه برابر” کرد و در سال گذشته شاهد “جذب مشتری ثابت” بود. مشتریان از صنایع مختلف هستند و شامل Mastercard ، Samsung ، Wayfair ، Autodesk ، Upwork و Gusto می شوند. Bailis سری C را به عنوان “دور پیشگیرانه” توصیف کرد. وی همچنین خاطرنشان کرد که سیسو در سال گذشته تعداد سربازان خود را به 65 نفر افزایش داده است.

همچنین امروز ، Sisu دو محصول جدید را معرفی کرد که قرار است در این ماه عرضه شوند و به گفته آنها به آنها در دستیابی به هدف “بستن شکاف تصمیم” کمک می کند: اکتشافات و داشبورد.

هدف اکتشافات این است که به کاربران Sisu اجازه دهد تا “سریع و آسان” بدون نیاز به کد ، معیارها را مورد بررسی ، محوری و تجسم قرار دهند. داشبورد به کاربران امکان می دهد اکتشافات را مشاهده کرده ، تغییرات متریک را ردیابی کرده و درایورهای کلیدی داده را با همکاران و مدیران به اشتراک بگذارند. مشتریان می توانند داده های خود را به هر شکلی که مایل هستند تجسم کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند درآمد را در روز یا هفته بررسی کنند و این داده ها را با هر نوع نمودار مشاهده کنند ، و سپس با دیگران در شرکت همکاری کنند.

Sisu قصد دارد ابزارهای جدید را با قابلیت های تجزیه و تحلیل موجود خود ادغام کند تا کاربران بتوانند بین تجزیه و تحلیل آنچه در کسب و کارشان اتفاق افتاده است و علت آن اتفاق بیفتد – و همه در یک پلت فرم واحد و بدون نوشتن کد. ، “این شرکت می گویدبه

“بسیاری از رویکردهای مرسوم در مورد گزارش و داشبورد واقعا کند هستند ، و ناقص هستند و در نهایت قابل اجرا نیستند ، یا بسیاری از افرادی که واقعاً نمی توانند تصمیم گیری کنند ، می گویند” در اینجا آنچه در حال رخ دادن است “. ”بایلیس گفت. “و بنابراین در مورد سوسو ، کاربران می توانند به نتیجه ای از قبیل کاهش درآمد نگاه کنند و می توانند پاسخ جامع و کاملی در مورد دلیل آن ، به معنای واقعی کلمه در چند ثانیه بدون ترک محصول دریافت کنند ، و سپس می توانند نتیجه را بگیرند ، و آن را با تیم خود به اشتراک بگذارید ، آنها می توانند وارد شوند ، تجزیه و تحلیل های خود را ایجاد کرده و تکرار کنند. “

او گفت که با سیسو ، یادگیری ماشین و موتور بومی ابر “همه کارهای سخت را انجام می دهد.”

Bailis گفت: “مزیت اینجا واقعاً سادگی است.” “چگونه به سرعت پاسخ های ساده را دریافت می کنید.”

اعتبار تصویر: محتوا

بن هوروویتز ، بنیانگذار و شریک عمومی در a16z ، گفت که شرکت او ابتدا به دلیل شهرت Bailis به Sisu کشیده شد.

من از آنچه در مورد پیتر شنیده بودم تحت تأثیر قرار گرفتم [Bailis’] هوروویتز به TechCrunch گفت ، در برکلی و استنفورد کار کنید-به ویژه از طرف مشاوران دکترای خود علی قدسی و یون استویکا ، که بنیانگذار Databricks بودند. در واقع ، قدسی به هوروویتز گفته بود که چگونه بخش علوم رایانه برکلی تحت تأثیر پایان نامه پیتر قرار گرفته است ، به طوری که آنها برای اولین بار در 20 سال گذشته ، از تلاش خود برای ماندن پیتر به عنوان هیئت علمی ، حکم خود را رد کردند.

سیستم هایی که Bailis و تیمش در محوطه دانشگاه ایجاد کرده اند موتور Sisu هستند و در زمان استفاده از a16z در شرکت های بزرگ فناوری مانند Google و Microsoft در حال استفاده بودند.

هوروویتز می گوید: “این شگفت انگیز بود زیرا این بازیکنان بزرگ فناوری تقریباً همیشه در خانه ساخته می شدند ، اما در اینجا آنها از نرم افزاری استفاده می کردند که توسط استاد بیست و یک ساله استنفورد توسعه یافته بود.” “این یک مشکل واقعی را حل کرد: حتی بهترین شرکت های تأمین مالی در فناوری ، تحلیلگران کافی برای تصمیم گیری بر اساس داده های خود ندارند.”

هوروویتز آنچه را که سیسو در مسیر مشابهی با ایجاد صفحه گسترده انجام می دهد ، مشاهده می کند.

“در روزهای قبل از صفحات گسترده ، مشاغل ردیف و ردیف افراد روی میز داشتند و هر فرد در یک مدل مالی یک سلول محاسبه می کرد ، که خسته کننده بود. سپس صفحه گسترده ایجاد شد و همه چیز تغییر کرد – هرکسی قادر به برنامه ریزی مالی بود ، “او از طریق ایمیل نوشت. “ما در تصمیم گیری مشابهی داریم. مردم می توانند در دو ، شاید سه بعدی فکر کنند ، اما داده های آنها اکنون در صدها بعد با میلیاردها نقطه داده است. در نتیجه ، انسان ها در مورد داده ها تصمیمات خوبی نمی گیرند و موتور سیسو این قدرت را دارد که این تصمیمات را به طرز چشمگیری ساده کرده و تاریخ را متحول کند. “