Skello 47.3 میلیون دلار برای ابزار برنامه ریزی کارکنان خود – TechCrunch جمع آوری می کند

استارتاپ فرانسوی Skello مبلغ 47.3 میلیون دلار سرمایه (40 میلیون یورو) جمع آوری کرده است. این شرکت روی یک ابزار نرم افزاری به عنوان سرویس کار می کند که به شما امکان می دهد برنامه کاری شرکت خود را مدیریت کنید. چیزی که آن را خاص می کند این است که اسکلو به طور خودکار قوانین کار محلی و قراردادهای جمعی را در نظر می گیرد.

Partech پیشرو دور بودجه امروز است. سرمایه گذاران فعلی XAnge و Aglaé Ventures نیز شرکت می کنند. این استارتاپ قبلاً مبلغ 300،000 یورو دور دور A و 6 میلیون یورو سری A را در سال 2018 جمع آوری کرده بود.

Skello با شرکت های مختلف در صنایع مختلف مانند خرده فروشی ، مهمان نوازی ، داروخانه ها ، نانوایی ها ، سالن های ورزشی ، بازی های فرار و غیره همکاری می کند. و بسیاری از آنها به سادگی از Microsoft Excel برای مدیریت برنامه خود استفاده می کردند.

با استفاده از Skello ، یک سرویس آنلاین دریافت می کنید که هم برای مدیران و هم برای کارکنان کار می کند. در سمت مدیر ، می توانید مشاهده کنید چه کسی و چه زمانی کار می کند. می توانید کارکنان را برای پر کردن برخی از خلاءها اختصاص دهید.

برای کارمندان ، آنها همچنین می توانند برای مشاهده برنامه خود به پلت فرم متصل شوند. کارکنان همچنین می توانند زمانی که در دسترس نیستند بگویند و درخواست مرخصی کنند. و وقتی چیزی غیرمنتظره پیش می آید ، کارکنان می توانند شیفت ها را معامله کنند.

Quitterie Mathelin-Moreaux ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، به من گفت: “ما واقعاً می خواهیم کارکنان را در مرکز محصول قرار دهیم.” “آنها یک برنامه تلفن همراه دارند و ایده این است که برنامه کاری را تا آنجا که ممکن است مشارکت کنند تا منابع را به بهترین نحو ممکن تخصیص دهند و حفظ تیم را افزایش دهند.”

در هر مرحله از فرآیند برنامه ریزی ، Skello الزامات قانونی را مدیریت می کند. به عنوان مثال ، Skello دوره های اجباری استراحت هفتگی را به خاطر می آورد. این پلتفرم می داند که کارکنان شما نمی توانند در بازه زمانی طولانی کار کنند. و Skello می تواند ساعات اضافی ، ساعات تعطیلات ، شیفت های یکشنبه و غیره را بشمارد.

هنگامی که به پایان ماه نزدیک می شوید ، Skello می تواند گزارشی با برگه زمانی همه تهیه کند. شما می توانید Skello را مستقیماً با ابزار حقوق و دستمزد خود ادغام کنید تا این روند نیز کمی خسته کننده باشد.

Skello در حال حاضر در 7000 نقطه فروش استفاده می شود. اکنون ، این شرکت می خواهد به کشورهای اروپایی بیشتری گسترش یابد و تعداد تیم را از 150 نفر به 300 نفر تا سال 2022 افزایش دهد.