Snapchat ابزارهای ایمنی خانواده را برای محافظت از خردسالان با استفاده از برنامه خود – TechCrunch معرفی می کند

به دنبال اقدامات سیستم عامل های اصلی فناوری برای محافظت بهتر از خردسالان با استفاده از بسترهای خود ، اسنپ چت در حال آماده شدن برای معرفی مجموعه ای از ابزارهای “مشارکت خانوادگی” خود در ماه های آینده است. ایوان اشپیگل ، مدیرعامل اسنپ ، طی مصاحبه ای در کنفرانس WSJ Tech Live این هفته ، پیشنهاد برنامه ریزی شده را مورد تمسخر قرار داد ، جایی که او توضیح داد که محصول جدید اساساً به عنوان یک مرکز خانوادگی عمل می کند که به والدین اجازه می دهد تا نحوه استفاده نوجوانان از خدمات خود و کنترل حریم خصوصی را بهتر درک کنند. به

اشپیگل بر ماهیت خصوصی Snapchat به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با دوستان تأکید کرد و خاطرنشان کرد که پروفایل کاربران Snapchat به طور پیش فرض خصوصی بوده است – چیزی که آن را از برخی از رقبای رسانه های اجتماعی تا همین اواخر متمایز می کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم تمام نحوه ایجاد این سرویس بدون توجه به سن شما یک تجربه ایمن را ترویج می دهد ، اما ما هرگز خدمات خود را به افراد زیر 13 سال عرضه نمی کنیم.” به والدین اجازه می دهد با این برنامه احساس راحتی بیشتری کنند.

اشپیگل می گوید: “ما هنوز نام این محصول را اعلام نکرده ایم ، اما اساساً یک مرکز خانوادگی داریم تا جوانان و والدین آنها بتوانند با هم از Snapchat استفاده کنند.” این محصول به والدین اجازه می دهد تا در بین موارد دیگر کاربران نوجوان خود در Snapchat و تنظیمات حریم خصوصی آنها با آنها صحبت کنند.

اشپیگل می گوید: “من فکر می کنم حداقل به شروع گفتگو بین جوانان و والدین آنها در مورد آنچه در خدمات ما تجربه می کنند کمک می کند.” این نوع گفتگوها می تواند یک تجربه یادگیری برای والدین و نوجوانان باشد و می تواند به والدین این فرصت را بدهد که نوجوانان خود را از طریق برخی از مشکلات ناشی از استفاده از رسانه های اجتماعی راهنمایی کنند – مانند چگونگی حرکت در شرایط ناخوشایند ، مانند آنچه باید انجام دهند. به عنوان مثال ، اگر یک فرد غریبه با شما تماس می گیرد.

Snap در ماه ژوئن اعلام کرد که این نوع کار در نقشه راه خود قرار داشت ، زمانی که والدینی که فرزند خود را به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر از دست داده بودند ، از شرکت برای کار با برنامه های نرم افزاری کنترل والدین شخص ثالث حمایت می کردند. در آن زمان ، اسنپ گفت که در مورد به اشتراک گذاری داده های خصوصی کاربران با اشخاص ثالث دقت می کند و به دنبال راه حلی برای توسعه کنترل های والدین خود است. (اخیراً ، این شرکت ابزارهایی را برای جلوگیری از فروش غیرقانونی مواد مخدر در Snapchat برای حل این مشکل خاص منتشر کرده است.)

سخنگوی اسنپ که برای اظهارنظر درباره اظهارات اشپیگل در رویداد WSJ به دست آمده بود ، تأیید کرد که ابزارهای جدید نامزدی خانواده ، هم م educationalلفه آموزشی و هم ابزارهایی را که باید توسط والدین مورد استفاده قرار گیرد ، ترکیب خواهد کرد.

یک سخنگو گفت: “هدف کلی ما کمک به آموزش و توانمندسازی جوانان برای انتخاب صحیح برای افزایش ایمنی آنلاین آنها و کمک به والدین برای همراهی فرزندان خود در حرکت در دنیای دیجیتال است.” “هنگامی که ما محصولات یا ویژگی های جدیدی می سازیم ، سعی می کنیم آن را به گونه ای انجام دهیم که رفتارها و روابط طبیعی انسان را منعکس کند – و ابزارهای والدین که ما در حال توسعه آنها هستیم به منظور ارائه اطلاعات بهتر به والدین برای کمک به محافظت از فرزندانشان است ، آنها حریم خصوصی یا امنیت داده های آنها را به خطر می اندازند ، از نظر قانونی سازگار هستند و بدون هزینه به خانواده های Snapchat ارائه می شوند. “

این شرکت گفت مشتاقانه منتظر است تا به زودی جزئیات بیشتری در مورد ابزار خانواده به اشتراک بگذارد.

کنترل های والدین تحت نظارت ژاکلین بوچر ، رئیس جدید امنیت جهانی پلتفرم Snap ، که اخیراً از مایکروسافت به این شرکت پیوسته است ، بوده است ، جایی که او به عنوان مدیر امنیت آنلاین آنلاین خدمت کرده بود.

استخدام او در حالی صورت می گیرد که بررسی های نظارتی شرکت های رسانه های اجتماعی و به طور کلی فناوری بزرگ داغ شده است.

در حالی که قانونگذاران آمریکایی قوانینی را در نظر می گیرند که شرکت های فناوری را ملزم به اعمال ضمانت های جدید برای حفاظت بهتر از افراد زیر سن قانونی در خدمات خود می کند ، شرکت های فناوری سعی کرده اند با اعمال تفسیرهای خود از این قوانین ، از سرکوب آینده پیشگیری کنند.

در حال حاضر ، بسیاری از سیستم عامل های برتر مورد استفاده نوجوانان ، کنترل والدین را اعمال کرده اند یا تنظیمات پیش فرض خود را خصوصی تر کرده اند ، یا هر دو را انجام داده اند.

به عنوان مثال ، TikTok ، جریمه چند میلیون دلاری FTC را به دلیل نقض حریم خصوصی فرزندان خود پشت سر گذاشته است ، با معرفی ویژگی “حالت ایمنی خانواده” در سال 2020 پیشگام شد. این ابزارها در بهار 2020 در سراسر جهان در دسترس قرار گرفت. ، در ابتدای سال جاری ، TikTok اعلام کرد که تنظیمات حریم خصوصی و پیش فرض را برای همه کاربران زیر 18 سال تغییر می دهد.

در ماه مارس ، اینستاگرام ابزارهای جدید ایمنی مخصوص نوجوانان را دنبال کرد ، سپس در اواخر تابستان علاوه بر محدود کردن هدف گیری تبلیغات ، تنظیمات پیش فرض خود را برای خردسالان تغییر داد. در همین حال ، گوگل در فوریه کنترل های جدید والدین را در YouTube راه اندازی کرد ، سپس در ماه اوت محافظت جزئی خود را در سرچ ، YouTube و سایر سیستم عامل ها افزایش داد. این شامل خصوصی سازی تنظیمات پیش فرض و محدود کردن هدف گیری تبلیغات نیز می شود.

با این وجود ، شرکت اسنپ هنوز هیچ حرکت مشابهی انجام نداده است ، علیرغم این واقعیت که این شرکت به طور مرتب اعلام می کند که برنامه های کاربردی آن چقدر در جمعیت جوان تر استفاده می شود. در حال حاضر ، اسنپ می گوید برنامه آن به 90 درصد از افراد 13 تا 24 ساله در ایالات متحده می رسد-درصدی که در چند سال گذشته نسبتاً ثابت بوده است.

با این حال ، این شرکت با ایده الزامات قانونی اضافی در زمینه حمایت های جزئی مخالف نیست.

اشپیگل ، مانند دیگر مدیران فناوری اخیراً ، توافق کرده است که برخی مقررات لازم باشد. اما او هشدار داد که مقررات به عنوان دارویی برای بیماریهایی که فناوری بزرگ ایجاد کرده است ، نیست.

اشپیگل می گوید: “من فکر می کنم نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که مقررات جایگزین مسئولیت های اخلاقی و شیوه های تجاری که از سلامت و رفاه جامعه شما حمایت می کند نمی شود-زیرا مقررات فقط خیلی دیر اتفاق می افتد.” وی افزود: بنابراین ، من فکر می کنم مقررات قطعاً ممکن است در برخی از این زمینه ها ضروری باشد-من فکر می کنم کشورهای دیگر در این زمینه پیشرفت کرده اند-اما باز هم ، مگر اینکه مشاغل به طور فعالانه سلامت و رفاه جامعه خود را ارتقا دهند ، نهادهای نظارتی همیشه به بازی کنید ، “او گفت.