Snyk 530 میلیون دلار دیگر با افزایش ارزش به 8.4 بیلیون دلار افزایش می دهد – TechCrunch

Snyk ، استارتاپ دیرهنگام مستقر در بوستون که در تلاش است به توسعه دهندگان در ارائه کد امن تر کمک کند ، امروز یک مگا دور دیگر اعلام کرد. این مبلغ 530 میلیون دلار بود ، با 300 میلیون دلار پول جدید و 230 میلیون دلار بودجه ثانویه ، که آخرین مورد برای کمک به کارکنان و سرمایه گذاران اولیه در برخی از گزینه های سهام خود است.

لیست طولانی سرمایه گذاران شامل ترکیبی جالب از سرمایه گذاران عمومی ، شرکت های VC و استراتژی ها است. Sands Capital Ventures و Tiger Global با مشارکت سرمایه گذاران جدید Baillie Gifford ، Koch Industries ، Lone Pine Capital ، T. Rowe Price و Whale Rock Capital Management گرد هم آمدند. سرمایه گذاران فعلی نیز از جمله Accel ، Addition ، Alkeon ، Atlassian Ventures ، BlackRock ، Boldstart Ventures ، Canaan Partners ، Coatue ، Franklin Templeton ، Geodesic Capital ، Salesforce Ventures و Temasek به این سوار شدند.

به گفته این شرکت ، این دور مجموع بودجه جمع آوری شده را بدون احتساب دورهای ثانویه به 775 میلیون دلار می رساند. بر اساس داده های Crunchbase ، با دورهای ثانویه ، مبلغ 1.3 میلیارد دلار است. این شرکت در حال جمع آوری کمک های مالی سریع است (توجه داشته باشید که سه دور آخر شامل پول Snyk به علاوه دورهای ثانویه):

چهار دور مالی Snyk

در حالی که شرکت ارقام درآمدی خاصی را به اشتراک نمی گذارد ، می گوید که ARR سالانه 158 درصد رشد کرده است. با توجه به اطمینان این لیست از سرمایه گذاران و ارزش گذاری ، این نشان می دهد که این شرکت درآمد مناسبی دارد.

مدیرعامل Snyk ، پیتر مک کی ، می گوید که پول اضافی به او انعطاف می دهد تا در صورت فراهم شدن فرصت مناسب ، برخی از خریدها را انجام دهد ، چیزی که شرکت ها اغلب از آن به عنوان رشد “غیر معدنی” یاد می کنند. “ما معتقدیم که بخشی از این پول برای توسعه معدنی خواهد بود. ما در حال حاضر سه خرید داشته ایم و هر سه برای ما بسیار بسیار موفق بوده اند. بنابراین قطعاً این ماهیچه ای است که ما در حال توسعه آن هستیم. ”مک کی به من گفت.

این شرکت امسال با 400 نفر شروع به کار کرد و مک کی می گوید که انتظار دارد این تعداد را تا پایان امسال دو برابر کند. او می گوید که وقتی صحبت از تنوع می شود ، کار واقعاً انجام نمی شود ، اما این چیزی است که او سخت در آن کار می کند.

“ما توانسته ایم برنامه های خوب زیادی در سراسر جهان برای افزایش تنوع ایجاد کنیم و فرهنگ ما از نظر طبیعت همیشه فراگیر بوده است زیرا ما بسیار توزیع شده ایم.” وی افزود: “من به هیچ وجه نمی گویم که ما از راه دور به جایی که می خواهیم باشیم نزدیک هستیم. بنابراین من می خواهم این را روشن کنم. هنوز کارهای زیادی باید انجام دهیم. “

مک کی می گوید سرمایه گذاری امروز به او انعطاف پذیری بیشتری می دهد تا تصمیم بگیرد چه موقع شرکت را در اختیار عموم قرار دهد ، زیرا هر زمان که این اتفاق بیفتد لازم نیست به این دلیل باشد که آنها به یک رویداد جمع آوری کمک دیگر نیاز دارند. “این افزایش به ما این امکان را می دهد که با سرمایه گذاران عمومی قوی و بسیار معتبر راه اندازی کنیم و منابع مالی را برای انتخاب زمان به ما می دهد. ما کنترل می کنیم که چه زمانی این کار را انجام می دهیم و در صورت درست بودن آن را انجام می دهیم. “