Spotify دسترسی به دستگاه سرگرمی داخل اتومبیل خود “Car Thing”-TechCrunch را افزایش می دهد

سیستم سرگرمی داخل خودرو Spotify که فقط به عنوان “Car Thing” شناخته می شود و در بهار امسال به صورت دعوت شده راه اندازی شد ، اکنون به طور گسترده تری در دسترس است. این شرکت امروز اعلام کرد Car Thing برای کاربران آمریکایی که مایل به خرید دستگاه 79.99 دلار هستند در دسترس قرار می گیرد. پیش از این ، Spotify این محصول را تنها با هزینه حمل و نقل در طول دوره آزمایشی عرضه محدود توزیع کرده بود و خاطرنشان کرد که این اولین سخت افزار Spotify بود و می خواست “همه چیز را درست کند”.

اکنون ، Spotify می گوید به کاربران آمریکایی که قبلاً در لیست انتظار Car Thing ثبت نام کرده بودند ، امکان خرید دستگاه قبل از دیگران داده می شود. با این حال ، هر کاربر فعلی Spotify – رایگان یا Premium – می تواند در لیست انتظار Car Thing ثبت نام کند. این محصول به موقع برای این مشتریان عرضه می شود.

این دستگاه نیاز به عضویت در Spotify Premium (برنامه فردی ، خانوادگی یا دانشجویی) دارد. کاربران همچنین برای داده های تلفن همراه به تلفن هوشمند نیاز خواهند داشت. اما برای وارد کردن نام خود در لیست انتظار در حال حاضر به اشتراک پولی نیاز ندارید.

دستگاه خود یک دستگاه پخش موسیقی و پادکست سبک (3.4 اونس) ، باریک (4.6 ″ x 2.5 ″ x 0.7 ″) است که ترکیبی از کنترل صدا ، دکمه ها ، دکمه ها و صفحه نمایش لمسی برای حرکت در منوها و انتخاب رسانه ای که می خواهید بشنوید از طریق Car Thing ، کاربران می توانند به کل فهرست موسیقی و پادکست Spotify در حالی که در وسیله نقلیه خود هستند دسترسی پیدا کنند.

ایده این است که راهی برای صاحبان خودروها بدون سیستم سرگرمی و سرگرمی داخلی مانند Apple CarPlay یا Android Auto ارائه شود تا راهی آسان تر برای دسترسی به تجربه شخصی گوش دادن Spotify داشته باشند.

Car Thing را می توان به طرق مختلف در داخل ماشین نصب کرد ، به دلیل وجود انواع پایه های مختلف که در کنار گجت همراه با شارژر اتومبیل و کابل USB-C ارسال می شود.

اعتبار تصویر: Spotify

رابط اصلی آن دارای چهار دکمه از پیش تعیین شده است که به شما امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را برای دسترسی سریع ذخیره کنید. به طور پیش فرض ، این آهنگها با آهنگهای پسندیده شما و فهرست های پخش روزانه درایو Spotify و Morning Commute پیکربندی می شوند و آخرین تنظیم از پیش تعیین شده خالی است. شما می توانید هر یک از این موارد را برای مطابقت با ترجیحات خود تغییر دهید.

همچنین می توانید با استفاده از دستورات صوتی “Hey Spotify” که دستگاه از طریق چهار میکروفون خود در بالا دریافت می کند ، با Car Thing صحبت کنید. در حال حاضر ، سیاست Spotify در مورد استفاده از داده های صوتی توضیح می دهد که شرکت ضبط و رونوشت آنچه شما می گویید به همراه اطلاعات مربوط به محتوایی که به شما بازگردانده است را جمع آوری می کند و ممکن است از داده ها برای بهبود ویژگی در طول زمان استفاده کند.

از زمان راه اندازی محدود آن در اوایل سال جاری ، Spotify قبلاً برخی از به روزرسانی های نرم افزاری را با هدف بهبود تجربه Car Thing منتشر کرده است. این شرکت می گوید که در آینده این کار را ادامه خواهد داد ، زیرا این دستگاه برای افراد بیشتری عرضه می شود.

Spotify نمی گوید تعداد دستگاه Car Thing تا به امروز ارسال شده است.