Tasseled می‌خواهد به دانشجویان کمک کند تا زندگی و اعتبارات خود را با هم جمع کنند – TechCrunch

هنگامی که ویپول پاتل نیمی از اعتبارات دانشگاهی خود را در حین انتقال از موسسه فناوری فلوریدا به دانشگاه بوستون از دست داد، شروع به جستجو برای یافتن پاسخ کرد. پاتل به زودی به جداول معادل‌سازی برخورد کرد، جایی که دانشگاه‌ها بررسی می‌کنند که کدام دوره‌های موسسات دیگر را می‌توان برای اعتبار در طول فرآیند انتقال حساب کرد. در حالی که جداول به ظاهر بی ضرر به نظر می رسید، داده های کلیدی را در مورد اینکه دانشگاه بوستون در مورد پذیرش اعتبارات از سایر موسسات خط می کشد – و جایی که با خودش متناقض است، به او داد.

او در نهایت به BU، مدرسه‌ای که من نیز در آن شرکت می‌کردم، درخواست داد و اشاره کرد که دانشگاه از دانشگاه‌هایی که دوره‌های FIT را قبول کرده‌اند، اعتبار می‌پذیرد. این بحث جواب داد و این برد کوچک و در عین حال پر سود، الهام بخش دیگر دوستان انتقالی او شد تا برای اعتبارات از دست رفته خود درخواست کنند.

هیاهوی ناشی از آن و این واقعیت که 39.4 درصد از دانشجویان انتقالی تمام واحدهای خود را هنگام انتقال از دست می دهند، به پاتل اعتماد به نفس داد تا ابزار خود را به یک استارتاپ تبدیل کند. امروز، او و هم بنیانگذارش، نلسون هوانگ، راه اندازی Tasseled را اعلام کردند، یک پلت فرم رایگان برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد و سفارشی کردن برنامه های کالج خود با در نظر گرفتن اعتبار.

Tasseled که امروز لیست انتظاری را برای نسخه بتا خصوصی خود باز کرد، عضو استودیوی محصولات All Turtles است، انکوباتور پشت mmhmm و هویج. پاتل می گوید که این شرکت از زمان تاسیس خود در سال 2018، 750000 دلار سرمایه جذب کرده است.

این سرویس به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا واحدهایی را که برای فارغ‌التحصیل شدن نیاز دارند شناسایی کنند، و سپس به آنها کمک می‌کند تا کلاس‌های دانشگاهی گران‌قیمت را با معادل‌های ارزان‌تر و قابل دسترس‌تر جایگزین کنند. با توجه به تجربه Patel، Tasseled با در نظر گرفتن دانشجویان انتقالی ساخته شده است: راه‌هایی را برای تطبیق تحصیلات اعتباری از مکان‌های مختلف، چه یک دوره آنلاین یا یک کلاس کالج محلی، در یک برنامه چهار ساله دانشگاه برجسته می‌کند.

Tasseled خدمات خود را به دانش‌آموزان و دانش‌آموزان دبیرستانی که در حال برنامه‌ریزی برای کالج هستند ارائه می‌کند. این تیم اطلاعاتی را در مورد مهلت‌های درخواست و شهریه جمع‌آوری و متمرکز کرد تا به دانش‌آموزان کمک کند تا فرآیند برنامه‌ریزی خود را به «آخر هفته» تبدیل کنند.

منگوله دار

اعتبار تصویر: منگوله دار

ما در حال حاضر منتظر یک دسته از بچه ها هستیم [who] پاتل گفت: 17 و 18 هستند تا یک تصمیم مالی چند صد هزار دلاری بگیرند. “و، این یک جور دیوانه است. آنها به سادگی تصمیمات تغییر دهنده زندگی را بدون هیچ اطلاعاتی می گیرند و امید ما این است که بتوانیم آن را ببندیم.”

شرط بندی Tasseled بر روی کالج های محلی برای پر کردن شکاف ها برای دانشجویان، گواه دیگری است بر اینکه شمول مالی تمرکز بزرگی برای استارتاپ است. از یک سو، از بین بردن انگ اطراف کالج‌های اجتماعی به دانش‌آموزان بیشتری کمک می‌کند تا برای تکمیل مدارک خود به مدارس محلی خود (و کمتر به وام) تکیه کنند. از سوی دیگر، دانش‌آموزانی که از کالج‌های محلی نقل مکان می‌کنند، گاهی اوقات می‌توانند از پس‌زمینه‌های کم درآمد باشند، بنابراین Tasseled به آنها کمک می‌کند مطمئن شوند که کار اعتباری‌شان در هر جایی که به پایان می‌رسند نادیده گرفته نمی‌شود.

این استارت‌آپ هنوز مدل کسب‌وکار خود را پیدا نکرده است، اما می‌تواند با استفاده از هزینه‌های ارجاع برای هر کالج محلی که دانشجو را از طریق پلتفرم خود جذب می‌کند، کسب درآمد کند.

Tasseled چندین بار حتی در عمر کوتاه خود تکامل یافته است. ابتدا به‌عنوان یک ابزار تجدیدنظر شروع شد و به دانش‌آموزان روشی هولناک برای شمارش واحدها ارائه کرد. سپس، پس از خروج دانشجویان از دانشگاه در ماه مه، Tasseled به یک راه‌حل کامل برای کمک به کالج‌ها در تصمیم‌گیری سریع‌تر برای انتقال دانشجو روی آورد. سپس، COVID-19 چرخه فروش از قبل کم آبی را در نسخه های بالاتر خشک کرد، به طوری که کارساز نبود. در نهایت، Tasseled در بازگشت به یک ماموریت ساده اما عظیم فرود آمد: کمک به دانش آموزان در صرفه جویی در هزینه.

پاتل به درستی می گوید که روزهای اولیه تاسلد در محوطه دانشگاه بوستون آغاز شد. این استارت آپ با مدیر زیبا کرانمر در BU Spark که ابتکاری برای کارآفرینی دانشجویی است، کار کرد تا درک کند که چگونه می توان ساخت و چگونه با کاربران صحبت کرد. کرانمر بنیانگذاران را به فیل لیبین، دانش آموخته دانشگاه بوستون و یکی از بنیانگذاران All Turtles، در یک رویداد Spark معرفی کرد.

«در حالت راه‌اندازی، احساس می‌کنید که همه راه‌هایی برای پایین آمدن وجود دارد، و هر دو [of them] تاثیرگذارترین افراد در اطمینان از شفاف ماندن من در مورد ساخت محصولات برای دانش آموزان بودند.