Teatis ، پودرهای فوق غذای کم شکر برای بیماران دیابتی ، دانه را می بندد-TechCrunch

یک کارآفرین سریالی هیروشی تاکاتو پس از از دست دادن همسر مرحوم خود بر اثر سرطان ، نیاز به غذای مناسب و مغذی را برای مصرف کنندگان بدحال تشخیص داد.

تاکاتوه Teatis را تأسیس کرد ، پودر قند گیاهی که مانع از مصرف غذاهای دیابتی می شود ، در سال 2017 در حالت مخفی کاری و با همکاری گروهی از پزشکان و متخصصان تغذیه در آوریل 2021 به طور کامل به بهره برداری رسید.

Teatis امروز اعلام کرد که 700000 دلار بودجه برای پیشرفت خود در بازار ایالات متحده جمع آوری کرده است. این پول کل سرمایه Teatis را به بیش از 1 میلیون دلار می رساند.

دور جدید توسط Genesia Ventures ، ریو ایشیزوکا ، مدیرعامل سابق و بنیانگذار شرکت تجارت الکترونیک ژاپنی Mercari و تاکویا نوگوچی ، مدیرعامل و بنیانگذار برند مراقبت از پوست ژاپنی BULK HOMME رهبری شد. هفت سرمایه گذار فرشته دیگر نیز در تامین مالی بذر شرکت کردند.

مدیرعامل و بنیانگذار Teatis Hiroshi Takatoh به TechCrunch گفت ، Teatis از پول اولیه برای تولید و بازاریابی در ایالات متحده استفاده می کند ، جایی که 122 میلیون دیابتی و پیش دیابتی برای پیشگیری و درمان دیابت به کار خود ادامه می دهند. تاکاتوه افزود ، این شرکت اکنون بر بازار ایالات متحده که تولید آن در آن قرار دارد تمرکز کرده است ، در حالی که بودجه بعدی آن ، سری A ، برای سال آینده تعیین شده است.

“بیشتر مصرف کنندگان ما ، حدود 88، ، دیابتی هستند و دستورالعمل ما برای کمک به بیماران دیابتی برای کنترل قند خون آنها طراحی شده است. تعداد سرسام آوری از آمریکایی ها از دیابت رنج می برند و تقاضای قابل توجهی برای غذاهای مناسب دیابت وجود دارد که مغذی ، مناسب و کاربردی باشند. “

تکاتو گفت ، Teatis یک مکمل برای همه مصرف کنندگان علاقه مند به غذاهای کم قند و همچنین بیماران پیش دیابتی توسعه می دهد. پودرهای گیاهی Teatis حاوی مواد شیمیایی یا شیرین کننده نیست بلکه شامل یک ماده ژاپنی خاص مانند عصاره جلبک دریایی قهوه ای (Arame) است که ثابت شده است جذب قند را از دستگاه گوارش سرکوب کرده و سطح قند خون را کاهش می دهد. پودر کم قند را می توان چای ، لاته یا به اسموتی ها اضافه کرد.

به گفته تکاتوه ، اندازه بازار قرار دادن وعده های غذایی در آمریکا برای دیابت 5 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، در حالی که بازار غذاهای بسته بندی شده مصرف کننده ایالات متحده برای دیابت تقریباً 300 میلیارد دلار است.

تاکاتو گفت: “ما علم و فناوری غذا را برای حل مشکلات بیماران دیابتی از طریق محصولات غذایی و سلامت از راه دور ترکیب می کنیم.”

با برنامه ریزی خود برای ایجاد یک فروشگاه جامع یک طرفه برای سلامت دیابت ، Teatis یک پلت فرم ثبت نام متخصص تغذیه راه اندازی می کند ، ارتباطات RD درخواستی، در این ماه ، برای افرادی که با دیابت مبارزه می کنند ، خدمات کامل مانند محصولات غذایی ، سلامت از راه دور و دستور العمل ها را ارائه می دهد.

ارتباطات RD درخواستی جلسات خصوصی 1 به 1 با متخصصان تغذیه ثبت شده ارائه می دهد. به گفته Takatoh ، این برنامه با 29 دلار در هر دقیقه شروع می شود ، که هزینه آن کاهش می یابد ، در مقایسه با قرارهای آفلاین سنتی که 150 دلار در هر دقیقه هزینه دارد و Teledoc ، که 90 دلار در هر 30 دقیقه هزینه دارد.

“بسیاری از بازیگران موجود در فضا شرکت های قدیمی هستند که از صلاحیت دیجیتالی و روش های تولید داده محور برخوردار نیستند. آقای Takatoh یک کارآفرین سریالی ثابت شده با کیفیت و جسارت برای تسخیر بازار است … من هیجان زده هستم که ببینم چگونه ایده ها و محصولات عالی Teatis به بسیاری از افرادی که در آینده از دیابت و سایر بیماری های مزمن رنج می برند کمک می کند. ” Shunsuke Sagara مدیر Genesia Ventures گفت.