True Ventures با کمک یک وکیل سابق امنیت داخلی در حال فرو رفتن عمیق تر به دارایی های دیجیتالی است – TechCrunch

جان کالاگان ، بنیانگذار پیشنهاد می کند که بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری #cryptotwitter را ردیابی می کنند. همانند سخت افزار ، زیست شناسی مصنوعی و بسیاری از زمینه های دیگر که True در آن شرط بندی های زودهنگام و سودآور انجام داده است ، True در سال 2014 توسط دارایی هایی که قبلاً از آن حمایت می کردند و به طور فزاینده ای وارد این عرصه شجاعانه شده بودند ، وارد دنیای دارایی های دیجیتالی شد. قلمرو تعداد زیادی از آن ها وجود دارد. کالگان می گوید از 388 موسس در مجموعه فعال “True Ventures” ، 55 نفر در حال حاضر روی دارایی های دیجیتالی کار می کنند.

سرمایه گذاری در برخی از این نشانه ها و پروتکل ها و DAO ها – سازمانهای مستقل غیر متمرکز بدون رهبری مرکزی ، اما در عوض جامعه ای که بر اساس مجموعه خاصی از قوانین سازماندهی شده است – برای افراد ضعیف نیست. اما این نوعی ایده است. مانند بسیاری از سرمایه گذاران اولیه در فضا ، Callaghan بر تمایل به جهش در ورطه بزرگ برای تولید بازده های بزرگتر در آینده حساب می کند. او سرمایه گذاری در دارایی های غیر متمرکز را به سرمایه گذاری با سرمایه گذاری سنتی سنتی تر ، با “ستاره” اصلی تشبیه می کند.

همانطور که او توضیح می دهد ، “ما همیشه به مردم ، مردم ، مردم ، سپس بازار ، سپس فناوری نگاه می کنیم.” در حالی که برخی از معاملات ممکن است شامل حقوق صاحبان سهام قدیمی باشد ، در موارد دیگر ، True “ممکن است خرید حقوق فروش توکن باشد ، و توکن ها نیز متفاوت هستند زیرا ممکن است دارای حقوق حاکمیتی یا حق رأی یا واگذاری باشند. [schedules] یا قفل کردن. ” یا ، ممکن است نباشند.

البته ، کالاگان دیوانه نیست. اگرچه شرکای محدود شرکت خوشحال هستند که سرمایه گذاری های اولیه ای که آنها را عصبی کرده است – از جمله در بیت کوین و اتریوم – در حال حاضر پیش بینی شده به نظر می رسند ، اما تیم True آنچه را که نمی داند می داند ، به همین دلیل است که اخیراً Gus Coldebella را سوار بر سیاست عمومی جهانی کرد. و مقررات

کلدبلا سال گذشته را به عنوان مشاور عمومی و مدیر ارشد رعایت پارادایم ، شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای دیجیتالی گذراند که طبق گزارشات در حال بستن یک صندوق بزرگ جدید است. او همچنین کمی بیشتر از یک سال را در شرکت ارزهای دیجیتال Circle گذراند ، جایی که به عنوان مدیر ارشد حقوقی این شرکت فعالیت می کرد.

شاید برای True مهمتر باشد ، Coldebella در مدت زمان طولانی مدرک ارشد حقوقی در وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بود و او هنوز روابط خود را با نهادهای نظارتی حفظ می کند ، که هنگام سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال می تواند بسیار مفید باشد.

در واقع ، وظیفه قابل توجه کلدبلا در True تا حد زیادی کمک به شرکت – و شرکتهای نمونه کارها – در جهت پیشبرد مقررات جدید و متغیر هنگام نوشتن و همکاری نزدیک با تیم رمزنگاری داخلی شرکت ، که شامل شریک Adam D’Augelli است ، خواهد بود. همکار شرکت جان اوکانل ؛ دیو بالتر ، بنیانگذار و مدیر عامل پلت فرم تجزیه و تحلیل رمزنگاری Flipside Crypto ؛ و کارآفرین و شریک واقعی کوین رز ، که همچنین پادکست بسیار محبوب “Modern Finance” را تولید می کند.

او افراد زیادی خواهد داشت که باید به روز شوند. از جمله شرط های مربوط به True ، پول را به پروتکل های دارایی دیجیتال Ampleforth و RAI Finance ریخته است. در بازارهایی که شامل آن بستر تجاری FutureSwap و Art Blocks هستند ، پروژه ای که آثار هنری اصلی را در بلاک چین اتریوم تولید می کند. و نرم افزار زیرساخت مانند نرم افزار Forte.

س questionال بزرگتری که Coldebella سعی خواهد کرد به آن پاسخ دهد ، البته این است که چگونه یک شرکت سرمایه گذاری هوشمندانه و ایمن در کاری شرکت می کند که حتی یک شرکت نیست. کالگان خاطرنشان می کند: “این فقط برای ما و وجوه ما مهم و حیاتی نیست ،” اما این چیزی است که SEC و دولت های جهانی نیز در تلاش برای کشف آن هستند. “