Twitch چت تأیید شده از طریق تلفن را اضافه می کند ، تنظیمات احراز هویت ایمیل را افزایش می دهد زیرا کاربران با “حملات نفرت انگیز” روبرو هستند-TechCrunch

Twitch امروز اعلام کرد که برای جلوگیری از آزار و اذیت در این پلتفرم ، ویژگی های امنیتی جدیدی در سطح کانال اضافه می کند. اکنون ، سازندگان و گردانندگان می توانند گپ تأیید شده را فعال کنند ، بنابراین لازم است افراد چت کننده قبل از ارسال پیام ، تلفن و/یا ایمیل خود را تأیید کنند. این تنظیمات را می توان برای فعال کردن چت تأیید شده برای همه حساب ها ، چت های اولیه ، کسانی که زیر سن خاصی از حساب هستند یا کسانی که پخش کننده را برای مدت زمان مشخصی دنبال نکرده اند ، فعال کرد. این تنظیمات به طور پیش فرض تا زمانی که کانال انتخاب نشود خاموش می شوند و همچنین تنظیماتی برای اطمینان از اینکه VIP ها ، مشترکین و ناظران می توانند تأیید را دور بزنند وجود دارد. بر خلاف احراز هویت دو مرحله ای ، یک کاربر فقط باید یکبار تلفن یا ایمیل خود را تأیید کند قبل از اینکه در همه کانالها تأیید شود.

کاربران Twitch می توانند حداکثر پنج حساب را به یک شماره تلفن متصل کنند ، اما اگر یکی از کانال ها ممنوع شود ، همه حساب هایی که با آن شماره تلفن یا آدرس ایمیل تأیید شده اند نیز ممنوع می شوند. هدف این است که افراد از ایجاد چندین حساب نفرت با یک شماره تلفن یا ایمیل جلوگیری کنند ، بنابراین پخش کننده فقط باید یک بار ، به جای پنج بار ، شخصی را مسدود کند. در سطح سایت ، در صورت تعلیق حساب تأیید شده توسط تلفن ، حسابهای پیوندی نیز به حالت تعلیق در می آیند. در حالی که ممکن است به سادگی از یک شماره تلفن دیگر ، مانند حساب Google Voice استفاده کنید ، این کار برای بازیگران بد دشواری بیشتری ایجاد می کند.

تنش ها در جامعه Twitch بالا است زیرا سازندگان کم نماینده ، به ویژه کسانی که سیاه پوست یا LGTBQ+هستند ، از طریق سیستم حمله Twitch با آزار و اذیت هدفمند روبرو هستند. گاهی اوقات ، وقتی پخش کننده آنلاین آفلاین می شود ، پخش کننده دیگر را غافلگیر می کند و طرفداران خود را برای بررسی کانال خود در یک “حمله” غافلگیر می کند. این ویژگی برای کمک به پخش کننده های تازه کار پشتیبانی می شود. اما طی چند ماه گذشته ، بازیگران بد از ویژگی حمله برای ارسال ربات هایی استفاده کردند که در جریان پخش آنها آزار و اذیت هدفمند سازندگان را ایجاد می کردند.

در ماه مه ، Twitch 350 برچسب جدید کانال مربوط به جنسیت ، گرایش جنسی ، نژاد و توانایی را راه اندازی کرد ، که کاربران از آنها درخواست کردند تا سازندگان نماینده بیشتری را کشف کنند. اما برخی افراد برچسب ها را برای هدف قرار دادن پخش کننده های حاشیه ای مسلح کردند و Twitch ابزارهای جامع کافی برای مهار این آزار و اذیت را نداشت-برخی از سازندگان حتی ابزارهای ایمنی خود را در خانه تهیه کردند ، مانند “دکمه وحشت” که مجموعه ای از دستورات چت را راه اندازی می کند. این استریمرها باعث شد Twitch با هشتگ #TwitchDoBetter وارد عمل شود. سپس ، در اوایل ماه جاری ، پخش کننده هایی مانند LuciaEverblack ، ShineyPen و RekItRaven (که برچسب را شروع کردند) ، #ADayOffTwitch ، تحریم یک روزه سایت را راه اندازی کردند.

اقدام #ADayOffTwitch با خواسته هایی همراه بود.

اقدام #ADayOffTwitch با خواسته هایی همراه بود. پخش کننده های شرکت کننده توانایی کنترل حملات ورودی را داشتند و از Twitch خواستند محدودیت های سنی ، محدودیت های ثبت نام در ایمیل را اعمال کند و یک چارچوب زمانی برای استفاده از ابزارهای جامع ضد آزار و اذیت به اشتراک بگذارد. بلافاصله پس از آن ، این پلتفرم علیه دو کاربر مرتبط با هزاران حساب ربات که برای حملات نفرت انگیز استفاده می شود ، اقدام قانونی کرد.

اطلاعیه امروز به رفع یکی از این خواسته ها کمک می کند ، اما Twitch در ایمیلی به TechCrunch گفت که مدتها قبل از فراگیر شدن حملات نفرت انگیز ، در حال توسعه ، آزمایش و اصلاح چت تأیید شده با تلفن بوده است. با این حال ، بازخورد جامعه از UserVoice و Discord سفیران آن نیز به الهام بخش این افزودنی ها کمک کرد و Twitch در یک پست وبلاگی گفت که به زودی سایر ابزارهای جلوگیری از ممنوعیت در سطح کانال را نیز ارائه می کند. همچنین اشاره کرد که پخش کننده ها در حال حاضر این گزینه را دارند که فقط از دوستان ، هم تیمی ها و کانال های دنبال شده حمله کنند. این سرویس زمان بندی خود را برای ارائه ویژگی های ایمنی به طور عمومی اعلام نکرده است ، احتمالاً به این دلیل که می تواند به بازیگران بد اطلاعات بیشتری در مورد برنامه Twitch و نحوه اجتناب از آن بدهد.

با پیمایش به داشبورد → تنظیمات → تعدیل ، سازندگان می توانند به این تنظیمات جدید دسترسی پیدا کنند. گردانندگان می توانند این کار را از طریق “مدیریت تنظیمات تعدیل” در چت انجام دهند.