Twitter Blue «آزمایشگاه‌ها» را معرفی می‌کند تا به کاربران امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید – TechCrunch را بدهد

توییتر است نورد کردن یک ویژگی جدید به نام “آزمایشگاه ها” برای توییتر آبی، سرویس اشتراک ممتاز آن. آزمایشگاه‌ها به مشترکین آبی توییتر دسترسی زودهنگام به ویژگی‌هایی که توییتر در حال آزمایش آن‌ها به عنوان بخشی از آن بسته است، که در حال حاضر فقط در کانادا و استرالیا در دسترس است، می‌دهد.

اکنون، مشترکین Labs اکنون این امکان را دارند که ویدیوهایی را تا 10 دقیقه از دسکتاپ خود آپلود کنند. کاربران استاندارد در حال حاضر فقط گزینه آپلود ویدیوهایی تا 2 دقیقه و 20 ثانیه را دارند. علاوه بر این، کاربران iOS اکنون می‌توانند با کشیدن انگشت، مکالمات مورد علاقه خود را به بالای صندوق ورودی پیام مستقیم خود پین کنند.

توییتر می‌گوید ویژگی‌هایی که از طریق آزمایشگاه‌ها منتشر می‌شوند ممکن است در نهایت در بقیه توییتر منتشر شوند، به یکی از ویژگی‌های ثابت توییتر آبی تبدیل شوند، یا بر اساس بازخوردی که از مشترکین می‌شنوند به کلی حذف شوند.

«آزمایشگاه‌ها همچنین فرصتی را برای سایر تیم‌های محصول داخلی فراهم می‌کند تا ویژگی‌ها را ارسال کنند، داده‌های کمی و کیفی اولیه را دریافت کنند و سپس بعداً برای مخاطبان گسترده‌تری منتشر کنند. با توسعه ویژگی‌های جدید، آنچه در آزمایشگاه‌ها ارائه می‌شود، تغییر خواهد کرد.» این شرکت در بیانیه‌ای گفت.

توییتر ماه گذشته گفته بود که قصد دارد با انتشار محصولات جدید، آزمایشی تر باشد، و خاطرنشان کرد که پیشرفت خود را در طول مسیر به صورت عمومی به اشتراک خواهد گذاشت و ایده هایی را که کارساز نبودند حذف خواهد کرد – همانطور که اخیراً با Fleets انجام داد.

کایوان بیک پور، رئیس بخش محصولات مصرفی توییتر در آن زمان گفت: «ما معتقدیم که اگر هر چند وقت یک‌بار همه چیز را به پایان نرسانیم، پس شرط‌بندی به اندازه کافی بزرگ نمی‌کنیم.

در کانادا و استرالیا، اشتراک Twitter Blue در حال حاضر به ترتیب 3.49 دلار کانادا یا 4.49 دلار استرالیا هزینه دارد. این اشتراک به کاربران توییتر امکان دسترسی به ویژگی‌های ممتاز، از جمله ابزارهایی برای سازماندهی بوکمارک‌ها و ویژگی «Undo Tweet» را می‌دهد، که به نظر می‌رسد نزدیک‌ترین چیزی است که توییتر در رابطه با دکمه «ویرایش» که مدت‌ها درخواست شده است، ارائه دهد. Twitter Blue همچنین دارای ویژگی حالت خواننده است.