بررسی کارت نقدی فعال Wells Fargo

2% پاداش نقدی نامحدود – دارندگان کارت 2٪ پاداش نقدی نامحدود در خرید دریافت می کنند، بدون دسته بندی برای فعال کردن یا محدودیت درآمد برای ردیابی.

کارت‌های دیگری نیز وجود دارند که نرخ بازگشت نقدی بالاتری را در دسته‌های خاص ارائه می‌دهند، و اگرچه ارزش آن را دارند، اما به تلاش بیشتری نیاز دارند. و اغلب مشمول محدودیت و محدودیت در خریدهایی هستند که برای آنها درخواست می کنند. کارت Wells Fargo Active Cash® برای افرادی که می‌خواهند کارتی با کاربری آسان داشته باشند که همچنان جوایز بالایی را ارائه می‌دهد، عالی است: شما بهترین پاداش‌های ثابت در کلاس خود را فوراً در هنگام خرید دریافت خواهید کرد – بدون محدودیت یا حلقه. برای پریدن

پاداش ثبت نام 200 دلار پاداش نقدی – دارندگان New Wells Fargo Active Cash® Card می‌توانند با صرف 500 دلار برای خرید در سه ماه اول، پاداش ثبت نام 200 دلار پاداش نقدی دریافت کنند. این نه تنها یک جایزه ثبت نام بسیار رقابتی برای کارتی بدون کارمزد سالانه است، بلکه یکی از مواردی است که این کارت اعتباری Wells Fargo را از سایر کارت های پشتیبان 2% متمایز می کند. ما هنوز با کارت اعتباری دیگری با 2٪ پاداش نقدی نامحدود روبرو نشده ایم که دارای جایزه ثبت نام نیز باشد.

پیشنهاد مقدماتی 15 ماهه 0% آوریل – دارندگان کارت جدید می توانند به مدت 15 ماه کامل از 0% APR برای خریدهای جدید و انتقال موجودی واجد شرایط برخوردار شوند. (بعد از آن دوره، نرخ 19.74٪، 24.74٪، یا 29.74٪ APR متغیر اعمال می شود.) این یک پیشنهاد عالی است، حتی در مقایسه با کارت هایی که فقط برای APR مقدماتی 0٪ به بازار عرضه می شوند. به این معنی که این کارت به شما امکان می دهد تا سال 2024 از سود خرید و نقل و انتقال موجودی خودداری کنید!

به خاطر داشته باشید که برای واجد شرایط بودن برای کاهش نرخ بهره و کارمزد انتقال موجودی کمتر، انتقال موجودی باید در 120 روز اول انجام شود.

بدون هزینه سالانه — در بسیاری از موارد، نرخ های پاداش بالا به معنای هزینه های سالانه بالا است. نه با کارت Wells Fargo Active Cash® که هزینه سالانه آن 0 دلار است.

محافظت از تلفن همراه — با قیمت یک تلفن همراه معمولی در صدها دلار، داشتن نوعی بیمه ایده خوبی است. با این کارت ولز فارگو، تنها با پرداخت قبض تلفن همراه خود با کارت خود، می توانید تا سقف 600 دلار از تلفن همراه خود محافظت کنید. پوشش مشمول 25 دلار کسر است.