ViacomCBS از طریق مشارکت با راه اندازی NFT Recur وارد NFT می شود – TechCrunch

شرکت رسانه ای ViacomCBS در حال ورود به NFT است. در میان تبلیغات فزاینده در مورد بازار احتمالی NFT ، نشانه های غیرقابل جابجایی-دارایی های دیجیتالی مرتبط با مالکیت که در بلاک چین ذخیره می شوند ، اغلب برای خرید و فروش هنرهای دیجیتال و کلکسیون ها استفاده می شود-ViacomCBS می گوید که با شرکت NFT Recur همکاری می کند IP نمادین و حق رای دادن به دنیای مجموعه های دیجیتال ، از سال آینده شروع می شود. این شامل محصولات و کلکسیونی از نمایش ها و فیلم ها در مارک های برتر ViacomCBS مانند CBS ، MTV ، Showtime ، Paramount Pictures ، BET ، Nickelodeon و Comedy Central است.

این شرکت هنوز جزئیات زیادی در مورد پروژه آینده ارائه نکرده است ، فراتر از اینکه صرفاً بگوییم که شامل ایجاد مکانی است که طرفداران آن بتوانند NFT ها را در مجموعه خود خریداری ، جمع آوری و تجارت کنند. همچنین یادآور می شود که این پلت فرم “مشارکت همتا به همسالان” را تشویق می کند و راه های ابتکاری را برای کاربران برای باز کردن تجربه های جدید تسهیل می کند ، که نشان می دهد یک عنصر اجتماعی در تجربه جدید وجود دارد که فراتر از جنبه های بازار است.

Recur که اخیراً قیمت سری A 50 میلیون دلاری را بسته و شرکت قبل از راه اندازی را 333 میلیون دلار ارزش گذاری کرده است ، در حال حاضر بر روی ساخت یک پلت فرم NFT به نام NFTU.com کار می کند. این پلتفرم با مشارکت شرکت مجوزهای دیجیتالی Veritone ایجاد می شود و میزبان NFT هایی است که با محتوای ویدئویی دو و میدانی Pac-12 Networks ایجاد شده است-به عنوان مثال ، موارد برجسته ورزشی.

این پروژه می تواند به شما ایده ای بدهد که ViacomCBS به احتمال زیاد با برنامه های NFT خود در نظر دارد.

در حالی که تعدادی دیگر از بازارهای NFT در حال حاضر وجود دارد ، برنامه Recur توسعه فناوری ای است که حق الزحمه های مکرر ضرب شده در هر ارز رمزنگاری شده را استاندارد کند-تصمیمی که به این معنی است که NFT ها “زنجیره ای آگنوستیک” می شوند و طرفداران بالقوه بیشتری را وارد اکوسیستم رمزنگاری می کنند. برای شرکای تجاری و دارندگان IP ، این بدان معناست که هنگامی که NFT بستر اصلی خود را ترک کرد و مجدداً در جای دیگری فروخته شد ، دارنده حقوق اولیه می تواند همچنان حقوق مستمر از فروش و فروش مجدد را به طور نامحدود دریافت کند.

این قطعاً می تواند برای یک شرکت رسانه ای با فهرست عمیق IP جذاب باشد که می تواند به مجموعه های دیجیتال تبدیل شود. فکر: باب اسفنجی شلوار ، پارک جنوبی یا پیاده روی ستاره ای به عنوان مثال کلکسیونی (واضح است ، ViacomCBS برنامه های خاصی را که در توزیع های اولیه خود شامل می شود ، اعلام نکرده است. و ممکن است بحث های پیچیده تری در زمینه حقوق وجود داشته باشد که هنوز باید با سازندگان ، بازیگران و دیگران به IP آن پیوند داده شود ، قبل از تعیین این تصمیمات .)

علاوه بر این ، رویکرد زنجیره ای آگنوستیک Recur به شما امکان می دهد خریدهای NFT را با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی ایالات متحده انجام دهید ، نه فقط با استفاده از رمزنگاری. این همچنین می تواند برای شرکتی جذاب باشد که به دنبال جذب مخاطبان بیشتری خارج از فناوری های اولیه است.

ViacomCBS می گوید که پلت فرم جدید در بهار سال 2022 راه اندازی می شود.

پام کافمن ، رئیس محصولات مصرفی ViacomCBS ، در بیانیه ای گفت: “از شخصیت های دوست داشتنی و ویژگی های نمادین با جذابیت چند نسلی استفاده می کنیم ، ما بسیار هیجان زده هستیم که حضور محصولات مصرفی خود را حتی بیشتر به سمت متاورس در حال افزایش می بریم.” وی افزود: “در همکاری با Recur برای ایجاد یک پلت فرم NFT اختصاص داده شده به ViacomCBS IP ، مجموعه داران حریص و خریداران NFT برای اولین بار به طور یکسان فرصت های منحصر به فردی برای داشتن یک قطعه از حق رای دادن مورد علاقه خود پیدا خواهند کرد.”