ViacomCBS بسته نرم افزاری پخش Paramount+ و Showtime را با قیمت 9.99 دلار در ماه رونمایی می کند – TechCrunch

ViacomCBS امروز یک بسته پخش جریانی جدید را برای مشترکان آمریکایی اعلام کرد که دسترسی به پارامونت+ و Showtime را ارائه می دهد. اگر در برنامه Paramount+ Essential پشتیبانی شده از آگهی مشترک شوید ، هزینه این بسته نرم افزاری 9.99 دلار در ماه است. اما اگر نمی خواهید تبلیغات را هنگام تمرکز بر روی راه اندازی مجدد “iCarly” (بله ، موجود است) تماشا کنید ، می توانید ماهانه 12.99 دلار برای بسته بندی Showtime با Paramount+ Premium هزینه کنید. طرح Premium همچنین شامل پشتیبانی از 4K ، HDR ، Dolby Vision ، بارگیری از طریق تلفن همراه و پخش زنده از وابستگان محلی CBS در 200 بازار ایالات متحده است.

یک نماینده از این شرکت به TechCrunch گفت که این معامله تا 20 اکتبر ادامه خواهد داشت و کسانی که با این قیمت تخفیفی مشترک شوند حتی پس از اتمام معامله با آن قیمت قفل می شوند. هزینه هر بسته نرم افزاری حدود 38 درصد کمتر از زمانی است که شما مجبور بودید به طور جداگانه در Paramount+ و Showtime مشترک شوید. زمان نمایش به تنهایی 10.99 دلار در ماه هزینه دارد ، بنابراین این بسته می تواند به مشترکان Showtime انگیزه دهد تا نسخه جدیدتر Paramount+را مشاهده کنند ، که شامل برنامه هایی مانند “مسابقه کشیدن RuPaul” است که این هفته رکوردها در Emmy’s ، “Star Trek: The Original Series” و ” مبارزه خوب. »

شرکت مادر ViacomCBS در سه ماهه دوم سال جاری 6.5 میلیون مشترک در سراسر جهان را به خدمات مختلف خود اضافه کرد و مجموعاً این مجموعه را به بیش از 42 میلیون مشترک رساند. این شرکت گفت که پارامونت+ به رشد 82 درصدی درآمد سالانه خود در سال کمک کرد. این سرویس در ماه مارس از CBS All Access تغییر نام داد تا محتوای موجود پس از ادغام Viacom-CBS در سال 2019 را بهتر منعکس کند.

در آگوست 2020 ، Apple TV+ بسته ای مشابه را راه اندازی کرد و CBS All Access بدون آگهی و Showtime را فقط با 9.99 دلار در ماه به عنوان هزینه ماهانه 4.99 دلار از Apple TV+ ارائه کرد. پس از تغییر نام تجاری به Paramount+ ، به مشترکان فعلی Apple TV+ اجازه داده شد تا برنامه خود را حفظ کنند ، اما مسئله پردازش پرداخت در جولای سال جاری باعث شد تا مشتریان نگران پایان قرارداد باشند. در همین حال ، مشترکین پارامونت+ قبلاً قادر به اشتراک در Showtime با 3 دلار تخفیف بودند. اما اطلاعیه امروز معامله حتی بهتری را ارائه می دهد.