Voxel 3 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا دوربین‌های امنیتی انبار را بیشتر در مورد ایمنی آگاه کند – TechCrunch

انبارها و مراکز توزیع در حال حاضر با دوربین های امنیتی پوشانده شده اند، اما اگر کسی به طور فعال آنها را زیر نظر داشته باشد، بسیاری از فیلم ها بررسی نمی شوند. Voxel می‌خواهد با دعوت از ربات‌های بینایی ماشینی پیکسل‌نگار در محل خود، این وضعیت را تغییر دهد تا زمانی که مشکلی پیش نمی‌آید به مدیران اطلاع دهند. این شرکت به تازگی یک دور اولیه 3 میلیون دلاری جمع آوری کرده تا به ساخت فناوری خود ادامه دهد و فراتر از اولین مجموعه از مشتریان بتا خود عرضه شود.

MTech Capital – یک صندوق VC با تمرکز بر فناوری بیمه – دور تأمین مالی را رهبری کرد و تمرکز بیمه آن نشان می دهد که Voxel با فناوری خود در حال حرکت است. فشار اصلی به سمت کاهش مطالبات بیمه نامه و مسئولیت عمومی کارگران است.

ما در حال اتصال به دوربین‌های امنیتی موجود هستیم و رایانه‌ای داریم که در محل قرار دارد. این الگوریتم های ما را به دنبال چیزهایی اجرا می کند که می تواند منجر به آسیب یا موقعیت های پرخطر برای شرکت ها شود. الکس سنمار، مدیر عامل Voxel توضیح می‌دهد که ما مسائلی را که پیش‌ساز حوادث هستند، شناسایی می‌کنیم – هر چیزی از تجهیزات حفاظتی مانند کلاه‌های سخت، جلیقه‌های ایمنی، یا تسمه‌های ایمنی زمانی که فرد بالا می‌رود. علاوه بر تجهیزات ایمنی شخصی، فناوری این شرکت می‌تواند مشکلات مربوط به وسایل نقلیه برقی مانند کامیون، لیفتراک و چرخ دستی را شناسایی کند. ما به ایمنی وسایل نقلیه موتوری می پردازیم – آیا افراد با سرعت زیاد، توقف نکردن در تقاطع ها یا سایر انواع رفتارهای ناایمن. ما همچنین به خطر ارگونومی نگاه می کنیم، که مانند یک عامل بسیار بزرگ جراحات در محل کار است. هر چیزی از بلند کردن، فرم ضعیف بلند کردن، بیش از حد. ما همچنین برای جلوگیری از تصادفات ناشی از لغزش و سقوط، راهروهای مسدود شده و وسایل نقلیه‌ای که در جایی که نباید پارک می‌شوند، نشت‌ها را شناسایی می‌کنیم.»

اسکرین شات از داشبورد Voxel.

این شرکت یک سال پیش تاسیس شد و به سرعت به ۱۱ نفر افزایش یافت. چشم انداز بلندمدت شرکت تبدیل شدن به یک سیستم عامل ریسک برای مدیریت سایت است. این تیم پیشنهاد می‌کند که به‌ویژه بر تغییر رفتار و فرهنگ سایت متمرکز است تا رویکرد تنبیهی‌تر.

Voxel تا به امروز چهار مشتری بتا داشته است که دو نفر از آنها به مشتریان پولی تبدیل شده اند. طرح قیمت‌گذاری این شرکت از 50000 دلار در ماه برای هر سایت شروع می‌شود که شامل اولین مجموعه دوربین‌ها می‌شود، و از آنجا که یک شرکت سایت‌ها و دوربین‌های بیشتری را به ترکیب اضافه می‌کند، از آنجا بالا می‌رود.

ما مشتریان اولیه خوبی داریم و با تأثیر دوره های آزمایشی شش ماهه، شروع به دیدن نتایج باورنکردنی کردیم. مشتریان شروع به تبدیل کردند، و هدف ما در حال حاضر این است که کسب و کار خود را به یک مکان مقیاس پذیر برسانیم.» Senemar می گوید. “در سایت اول ما، آنها هر ماه مصدوم می شدند. در طول شش ماه محاکمه ما، آنها صفر داشتند. هنوز خیلی زود است که بگوییم این از نظر آماری قابل توجه است، و ما برای شروع نشان دادن ارزش نظارت پیشگیرانه به تعداد زیادی از این مطالعات نیاز داریم، اما شروع بسیار امیدوارکننده‌ای داریم.»

این شرکت یک معماری ترکیبی را اجرا می کند که در آن تمام تحلیل های اولیه و دید کامپیوتری با افزودن یک کامپیوتر درون محل انجام می شود. اگر یک رویداد ایمنی شناسایی شود، در داشبورد آنلاین SaaS آپلود و در دسترس قرار می‌گیرد.

برایان مک لوفلین، یکی از بنیانگذاران و شریک MTech Capital، گفت: «ما معتقدیم که فناوری Voxel یک تغییر دهنده بازی در مقوله ایمنی محیط کار است، هم در نظارت و هم در پیشگیری از خطرات. ما راه‌حل‌های ایمنی بی‌شماری در محل کار را با استفاده از ابزارهای پوشیدنی و سایر حسگرهای اینترنت اشیاء دیده‌ایم، اما Voxel اولین راه‌حلی است که می‌تواند هزینه‌های بیمه را کاهش دهد و ایمنی را با استفاده از زیرساخت دوربین‌های امنیتی موجود یک شرکت کاهش دهد. مشتری می تواند نمایی 360 درجه از محل کار را با قابلیت تشخیص شرایط خطرناک و مداخله در زمان واقعی مشاهده کند.

من به بنیانگذار پیشنهاد دادم که ایجاد یک شرکت حول یک بازار بسیار بحث برانگیز مانند ایالات متحده می‌تواند فرصت‌های توسعه بین‌المللی Voxel را در درازمدت محدود کند، اما مدیر عامل شرکت مخالفت کرد. «هرچه اوضاع دعوا بیشتر شود، هزینه این چیزها به طور قابل توجهی بیشتر می شود. صدمات به طور کلی بسیار گران هستند، اما من فکر می‌کنم قطعاً کشورهایی وجود دارند که ارزش آنها بسیار واضح‌تر است. به خطر دعوی قضایی نظارت بر ایمنی اغلب می تواند یک فرآیند واکنشی و دستی باشد و شناسایی علت اصلی صدمات می تواند دشوار باشد. تنها در سال 2019، کارفرمایان ایالات متحده 171 میلیارد دلار برای بیش از 5 میلیون جراحت هزینه کردند. فناوری ما راهی برای جلوگیری از این آسیب‌ها در مقیاسی به آنها می‌دهد که بدون آن تقریبا غیرممکن است.»