Walgreens تحویل هواپیماهای بدون سرنشین Wing را در منطقه Dallas-Fort Worth مستقر می کند-TechCrunch

Alphabet امروز اعلام کرد که والگرینز با Wing همکاری می کند تا تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به بخشی از منطقه دالاس فورث ورث تگزاس برساند. غول داروخانه اولین کسی است که از سیستم استقرار سریع هواپیماهای بدون سرنشین جدید که توسط یارانه Alphabet رونمایی می شود ، استفاده خواهد کرد.

در آغاز اعلامیه این هفته ، Wing پروازهای هواپیماهای بدون سرنشین را در مرکز آزمایش پرواز هیلوودز AllianceTexas مستقر در فورت ورث آزمایش کرده است. طی هفته های آینده پروازهای آزمایشی خود را در شهر فریسکو و شهر Little Elm در منطقه اطراف آغاز می کند و انتظار می رود در ماه های آینده توسعه تجاری بیشتری انجام شود.

اعتبار تصویر: الفبا

Alphabet مدتی است که سیستم های خود را در استرالیا آزمایش می کند و از سال 2019 تحویل های کوچکی را در شهر کریستینسبورگ ویرجینیا انجام داده است. این شرکت می گوید که با FAA همکاری می کند تا در مناطق پرجمعیت گسترش یابد. یک نماینده به TechCrunch گفت:

در آوریل 2019 ، Wing اولین اپراتور هواپیماهای بدون سرنشین بود که از طرف اداره هوانوردی فدرال به عنوان حامل هوایی مجوز گرفت و به ما اجازه داد تا کالاهای تجاری را به کیلومترهای دورتر به گیرندگان تحویل دهیم ، و ما نسخه گسترده ای از این مجوز را برای راه اندازی در ویرجینیا در اکتبر دریافت کردیم. 2019. در حال حاضر ، ما در حال کار بر روی مجوزهای این توسعه هستیم و در هفته های آینده پروازهای آزمایشی را انجام داده و قابلیت های جدید خود را در این منطقه به عنوان بخشی از این روند نشان خواهیم داد. قبل از راه اندازی سرویس خود در DFW ، ما با مقامات در سطح محلی ، ایالتی و فدرال کار می کنیم تا همه مجوزهای مناسب را بدست آوریم.

در این پیاده سازی اولیه ، هواپیماهای بدون سرنشین از پارکینگ والگرین پرواز می کنند. این سیستم که به طور مثر از ظروف پهپاد به عنوان آشیانه استفاده می کند ، می تواند بر روی پشت بام یا کنار ساختمان ها نیز مستقر شود.

Alphabet در انتشار می گوید: “تا به حال ، این نوع خدمات در ایالات متحده محدود به شهرهای کوچکتر بوده است ، جایی که استفاده از زمین کمتر شلوغ و پیچیده است.” هواپیماهای قابل اعتماد وینگ و قابلیت های پیشرفته برنامه ریزی و مسیریابی پرواز باعث می شود تا بتواند به صورت منحصر به فرد خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را در محیط های شلوغ و پیچیده عملیاتی اجرا کند. “