Zoom پلتفرم ارتباطی کارمندان Workvivo مستقر در ایرلند را خریداری کرد

زوم امروز اعلام کرد که Workvivo، یک استارت آپ شش ساله ایرلندی را خریداری کرده است که بر بهبود ارتباطات و فرهنگ داخلی شرکت ها متمرکز است. شرایط معامله فاش نشد.

در حالی که بسیاری از ابزارهای ارتباطی سازمانی – مانند زوم – همه در مورد زمان واقعی هستند، Workvivo بسیار در مورد ناهمزمان است. در واقع، این موضوع کمتر به همکاری و به‌روزرسانی‌های خاص پروژه مربوط می‌شود تا تقویت مشارکت کارکنان در یک سطح گسترده، از جمله فید فعالیت، فهرست راهنمای افراد، نظرسنجی‌ها و ارتباطات مهم شرکت – کمی شبیه به یک اینترانت امروزی.

Workvivo که در سال 2017 در کورک تأسیس شد، کاملاً برای انقلاب دورکاری ناشی از همه‌گیری جهانی قرار داشت، با این شرکت گزارش رشد 200 درصدی در ARR (درآمد سالانه دوره‌ای) در سال 2020. و فهرست نسبتاً چشمگیری از این شرکت جمع‌آوری کرده است. مشتریان نیز از جمله آمازون، رایان ایر، و بوپا.

Workvivo اعتبار تصویر: Workvivo

Workvivo از زمان آغاز به کار خود حدود 38.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است، از جمله یک سری B 22 میلیون دلاری در سال گذشته که توسط سرمایه گذار فعلی تایگر گلوبال هدایت می شد. با این حال، این استارتاپ در سال 2019 نیز سرمایه گذاری مستقیم فرشته ای را از بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل زوم، اریک یوان دریافت کرده بود، که شاید اعلام امروز را کمی تعجب آور کند.

این یک داستان شکسته است، برای به روز رسانی به روز رسانی کنید