بررسی Apple Watch Series 7 – TechCrunch

کل ساعت هوشمند رده Q2 خوبی داشت ، زیرا اعداد و ارقام سالانه 27 درصد افزایش یافت. این به نوبه خود ، علیرغم نگرانی های COVID-19-یا شاید به دلیل-20 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است. محبوبیت این دستگاه ها جزر و مد ضرب المثلی است که اکثر بازیکنان بزرگ از افزایش کلی پذیرش بهره مند می شوند.

اما یک نام همچنان به گونه ای بزرگ به نظر می رسد که به ندرت در یک گروه نسبتاً بالغ دیده می شود. بر اساس تحقیقات Counterpoint ، در سه ماهه گذشته ، تعداد کاربران فعال اپل واچ از 100 میلیون نفر گذشت. این شرکت با سری 6 ، SE و سری 3 سه مورد از چهار نقطه برتر ساعت هوشمند جهان را به خود اختصاص داد و سامسونگ موفق شد با آخرین گلکسی واچ اکتیو خود به اسلات شماره 3 برسد.

این شرکت با هجوم کمتر از 100 دلار دستگاه در سطح پایینی از بازار شاهد رقابت بوده است ، اما در بخش برتر و میان رده ، اپل همچنان به حدی برتری خود را حفظ می کند که رقبای اصلی مانند سامسونگ و گوگل برای به دست آوردن آن متحد می شوند بنابراین ، وقتی اپل هستید چه کار می کنید؟ نیشگون گرفتن و کشیدن شما صفحه را کمی بزرگتر می کنید ، شارژر را کمی سریعتر می کنید و از همه مهمتر ، واقعاً با یک چیز خوب اشتباه نمی کنید.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

برخی از شایعات عجیب و غریب که پیرامون تغییرات مربوط به سلامتی می چرخند ، نادرست بودند ، زیرا این شرکت در عوض تمرکز خود را بر روی تغییرات زیبایی در دستگاه متمرکز کرد. سری 7 یکی از بزرگترین تغییرات در طراحی دستگاه در چندین نسل است ، و حتی این چیزی نیست که به نظر می رسد یک تغییر اساسی است. در واقع ، این چیزی است که می توانید بدون شناسایی در آن قدم بزنید.

اگر از طرف دیگر شما از کاربران اپل واچ روزانه هستید ، بلافاصله متوجه تفاوت مچ دست خود می شوید. ارتقاء از سری 6 به سری 7. مدل بزرگتر (که ما در ادامه این بررسی روی آن تمرکز می کنیم) از صفحه نمایش 1.78 اینچی (اندازه گیری مورب ، در حالت یک تلفن هوشمند) به 1.9 اینچ می رسد. این نشان دهنده افزایش 20 درصدی نسبت به سری 6 و 50 درصد افزایش نسبت به سری 3 است ، که به نحوی موفق می شود همچنان به کار خود ادامه دهد.

این یک خروج رادیکال نیست ، نسل به نسل. و مطمئناً چیزی در حدود 12 درصد دکمه های بزرگتر ماشین حساب برای فروش هر کسی در ارتقا کافی نیست. حقیقت این است که طبیعتاً ابزارهای پوشیدنی طراحان را از ایجاد تغییرات اساسی در طراحی منع می کند زیرا این محصول باید بر روی بدن شما مناسب باشد. اولین ساعت های هوشمند از طراحی های بزرگی رنج می بردند که قابلیت پوشیدن را در میان طیف وسیعی از کاربران ممنوع می کرد.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

هرگونه افزایش اندازه صفحه نمایش باید با کاهش سخت افزارهای اطراف مقابله شود. این امر تا حدی با نازک شدن حاشیه ها تا 1.7 میلی متر به دست می آید. حاشیه سیاه در اینجا کاملاً از بین نرفته است ، اما بطور قابل ملاحظه ای باریک تر است ، حتی در مقایسه با سری 6. با وجود این ، شرکت هنوز مجبور بود اندازه کلی قاب را از 40/44 میلی متر به 41/45 میلی متر افزایش دهد. به من به عنوان فردی که در گذشته مواردی با قاب های بزرگتر ساعت هوشمند داشت (من به شما نگاه می کنم ، سامسونگ) ، با میلی متر اضافه شده در اینجا تفاوت خاصی مشاهده نکردم. این احساس روی مچ دست و هنگام پوشیدن آن به رختخواب وجود دارد. من مطمئن نیستم که هرگز با پوشیدن یک ساعت هوشمند برای خواب کاملا راحت باشم ، اما مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

همراه با املاک و مستغلات اضافه شده ، تنظیماتی در UI انجام می شود که مقدار شگفت انگیزی از محتوای اضافی را امکان پذیر می کند-باز هم ، هنگام برخورد با صفحه نمایش زیر دو اینچ ، واقعاً به یک بازی میلیمتری تبدیل می شود. به گفته این شرکت ، برنامه هایی مانند Messages در حال حاضر می توانند بیش از 50٪ متن اضافی نسبت به سری 6 داشته باشند. در موارد دیگر ، که محتوای کمتری مورد نیاز است ، این بدان معناست که دو اندازه فونت بزرگتر به ترکیب اضافه می شود ، بنابراین شما ، به عنوان مثال ، دکمه های بزرگتر روی صفحه رمز عبور.

با این حال ، بزرگترین تغییر روزمره ، افزودن یک صفحه کلید کامل QWERTY برای وارد کردن متن ، با ضربه زدن یا کشیدن بین حروف با QuickPath است. من از عملکرد خوب هر دو روی صفحه نمایش کوچک تعجب می کنم. به محض باز کردن برنامه ، اعلان “ورودی صفحه کلید Apple Watch” در iPhone متصل شده شما ظاهر می شود و می پرسد آیا می خواهید متن را در iOS وارد کنید. در بیشتر موارد ، احتمالاً پاسخ مثبت است. اما خوب است که این گزینه را داشته باشید ، اگر می خواهید مدتی از تلفن خود دور شوید.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

ساعت جدید دارای کریستال صفحه ضخیم تر است و استحکام آن را افزایش می دهد. واضح است که ساعت ها به اندازه تلفن ها فرصت خرد شدن ندارند ، اما من عادت بدی دارم که کمی پیچ ها را محکم انجام دهم و ساعتم را در گیر کردن درب بکوبم. هنوز هیچ چیز خراب نشده است ، اما تماس های نزدیکی وجود دارد. این همچنین اولین ساعت مچی است که ضد آب را به مقاومت آب WR50 موجود اضافه می کند. در IP6X ، سیستم کاملاً ضد گرد و غبار است.

لبه های صفحه نمایش بیشتر لمس می شوند ، در کنار هم قرار می گیرند و کمی بیشتر از صفحه نمایش قابل مشاهده است. صفحه ساعت جدید Counter ، که اعداد را در امتداد مرز قرار می دهد ، از این مزیت استفاده می کند ، در حالی که دو صفحه دیگر دیگر – Modular Duo و World Time – از املاک اضافی اضافی برای پیچاندن حتی بیشتر ساعت استفاده می کنند.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

یکی از نکات قابل توجه در مورد بزرگتر ، قابلیت جا دادن در باتری بزرگتر است. اپل نمی گوید که آیا واقعاً ظرفیت اینجا را افزایش داده است ، بنابراین باید منتظر قطره قطره اجتناب ناپذیر باشیم. به نظر می رسد که این شرکت در تلاش برای حفظ عمر باتری قبلی ، کمی mAh را افزایش داده است. اپل 18 ساعت وعده می دهد ، و در واقع ، شما باید بتوانید یک روز را بدون وجود نمایشگر بزرگتر و بسیار روشن تر (70٪ هنگامی که داخل شرکت هستید ، به ازای هر شرکت) همیشه روشن است ، بدون هیچ مشکلی پشت سر بگذارید.

من امیدوار بودم افزودن ردیابی خواب مناسب به معنای رویکرد تهاجمی تر به عمر باتری باشد ، به ویژه اینکه برخی از رقبا با یک بار شارژ چندین روز را تبلیغ می کنند. حداقل چیزی که ما به دست می آوریم یک شارژر مغناطیسی USB-C جدید است که 33 درصد سریعتر از شارژر سری 6 است و در 45 دقیقه 80 درصد شارژ می شود. معنای عملی آن شارژ کامل شب در کمتر از 10 دقیقه است. بنابراین اگر در زمینه شارژ استراتژی دارید ، می توانید به طور م itثر آن را در روز و شب بپوشید.

شارژر جدید با ساعتهای قدیمی سازگار است ، زیرا آنها را با سرعت استاندارد خود شارژ می کند. با وجود تلاش اپل برای کاهش ضایعات ، سری 7 با آداپتور دیواری عرضه نمی شود. اما باید با USB-C هایی که شما (امیدوارم) در اطراف آنها قرار دارید کار کند. این شرکت دارای چند گروه جدید نیز هست ، هرچند که خوشبختانه 7 نیز با همه گروه های موجود در سایت اپل سازگار است.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

سنسورها تا حد زیادی بدون تغییر هستند و سری 7 از پردازنده و تراشه LTE مشابه قبلی استفاده می کند. 5G برای سری 8 ، شاید؟ رنگهای جدید زیبا هستند. اپل آلومینیوم سبز را ارسال کرد ، که ظریف تر از آن چیزی است که من پیش بینی می کردم. این رنگ زیتونی تیره است که به راحتی با رنگ خاکستری تیره یا مشکی در نورهای خاص اشتباه گرفته می شود. اگر چیزی را می خواهید که کمی بیشتر ظاهر شود ، با رنگ قرمز یا آبی همراه شوید.

قیمت سری 7 از 399 دلار برای 41 میلی متر و 429 دلار برای 45 میلی متر شروع می شود. بر اساس نوع باند و پایان قیمت ها بر اساس آن افزایش می یابد. اگر قبلاً سری 6 را دریافت کرده اید ، این یک ارتقاء بزرگ نیست. با فرض اینکه دستگاه شما هنوز کار می کند ، شاید یک یا دو سال منتظر بمانید تا ببینید اپل در آینده از نظر سلامتی و سایر ویژگی ها چه چیزی در آستین خود دارد. همانطور که وجود دارد ، بیت ها و باب های کافی برای نگه داشتن اپل در بالای بسته وجود دارد.