مشکلات فنی اعلامیه ریاست جمهوری ران دیسانتیس در توییتر را آزار می دهد

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا قرار بود امروز در یک فضای توییتری با ایلان ماسک نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام کند، اما خود توییتر ایده های دیگری داشت.

این محصول که امکان چت صوتی گروهی پخش مستقیم را فراهم می کند، پس از پخش زنده در ساعت 15:00 PT، به سرعت قطع می شود. صدا در داخل و خارج قطع می‌شد، در برخی مواقع فقط صدای ریورب همراه با برخی گفتار تحریف شده پخش می‌شد. از ساعت 3:15، 580000 شنونده در فضای توییتر وجود داشت که قرار بود توسط دیوید ساکس، سرمایه‌دار خطرپذیر و متحد ماسک میزبانی شود.

توییتر از سال گذشته که ماسک مدیریت را برعهده گرفت، با مشکلات فنی مواجه شد و کارکنانش را از بین برد و هزینه های شرکت را کاهش داد. در ساعت 15:20 PT، TechCrunch مشاهده کرد که جلسه صوتی زنده فقط به عنوان ضبط در دسترس است.

به روز رسانی: تا ساعت 3:30 بعد از ظهر PT، an فضای جایگزین توییتر با یک پخش زنده، ران دیسانتیس راه‌اندازی شده بود، اگرچه تنها کسری از شنوندگان اولیه را جذب کرد که به اطلاعیه اصلی متصل شده بودند. در فضای جدید توییتر، دیسانتیس لحظه شروع کمپین بزرگ خود را تضمین کرد، البته برای مخاطبان کمتر. دیسانتیس گفت: “من برای ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد می شوم تا بازگشت بزرگ آمریکایی ما را رهبری کنم.”

فرماندار فلوریدا لحن تلخی را برای مبارزات انتخاباتی خود به نمایش گذاشت، لحنی که نطق پرزیدنت سابق ترامپ در مراسم تحلیف در ژانویه 2017 را تکرار کرد.

دیسانتیس گفت: “ما می دانیم که کشورمان در جهت اشتباهی پیش می رود – ما آن را با چشمان خود می بینیم و آن را در استخوان های خود احساس می کنیم.” «مرزهای جنوبی ما فرو می ریزد، مواد مخدر به کشور سرازیر می شود، شهرهای ما به دلیل افزایش جرم و جنایت خالی می شوند، دولت فدرال گذران زندگی را برای خانواده معمولی و رسیدن به سبک زندگی طبقه متوسط ​​و حفظ آن و رئیس جمهور ما دشوارتر می کند… در مواجهه با چالش های ملت ما دست و پا می زند و نشانه های خود را از اوباش بیدار می گیرد.»