2Africa با پشتیبانی فیس بوک پس از اتمام طولانی ترین کابل زیر دریا خواهد بود-TechCrunch

فیس بوک روز سه شنبه اعلام کرد که کابل 2Africa آن با اضافه کردن 9 فرود به طور جمعی با نام مرواریدهای 2Africa به بیش از 45000 کیلومتر گسترش می یابد. کابل زیر دریا به طور مستقیم سه قاره آفریقا ، اروپا و آسیا را به هم متصل می کند.

به گفته فیس بوک ، پس از تکمیل ، 2Africa به طولانی ترین سیستم کابل زیر دریا در جهان تبدیل می شود. این بهترین رکورد فعلی است که توسط خط SEA-ME-WE 3 که 39000 کیلومتر طول دارد و 33 کشور را در جنوب شرقی آسیا ، شرق میانه و اروپای غربی متصل می کند ، به بهترین نحو ممکن است.

ادامه سرمایه گذاری در کابل های زیر دریا بخشی از تلاش های فیس بوک برای جذب بیشتر افراد به صورت آنلاین است. در ابتدا، غول اینترنت متمرکز ارائه اینترنت مقرون به صرفه به جمعیت حدود 1.2 میلیارد نفری آفریقا. این طرح با تغییر کنسرسیوم با انتخاب 37000 کیلومتر (22،990 مایل) کابل که 23 شهرستانها را در آفریقا ، خاورمیانه و اروپا متصل می کند ، تغییر کرد.

ماه گذشته ، فیس بوک این عدد را به 26 نفر افزایش داد و سیشل ، جزایر کومور ، آنگولا و فرود در قسمت جنوب شرقی نیجریه را در ترکیب خود قرار داد.به شعب جدید در ماه ژوئن به جزایر قناری (نه یک کشور) گسترش یافت.

شعبه 2Africa Pearls شامل مکانهای جدیدی است که به هم متصل می شوند زمینی از طریق مصر – بحرین ، هند ، عراق ، کویت ، عمان ، پاکستان ، قطر ، عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

با افزودن افزونه مروارید ، سیستم به دنبال ایجاد اتصال به یک است اضافی فیسبوک گفت 1.8 میلیارد نفر و در مجموع 3 میلیارد نفر. این شرکت افزود که اینها افراد در 33 کشور جهان هستند و 36 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند.

کنسرسیوم 2Africa هنوز شامل China Mobile International ، Facebook ، MTN GlobalConnect ، Orange ، STC ، Telecom Egypt ، Vodafone و WIOCC استبه آنها مانند برنامه تمدید قبلی ماه گذشته ، شبکه های زیر دریایی Alcatel (ASN) نوکیا را برای استقرار نه شعبه انتخاب کردند.به

با این حال ، تیدر اینجا هیچ به روزرسانی از سوی کنسرسیوم وجود نداشت درباره ی، عطف به هنگامی که آنها با وجود آخرین توسعه ، ساخت کابل زیر دریا را نهایی می کنندبه اما با توجه به اعلامیه های قبلی ، هنوز باید انتظار داشته باشیم که فیس بوک و گروه مخابراتی تاریخ قبلی اعلام شده در اواخر سال 2023 یا اوایل 2024 را حفظ کنند.به