3 مersسس استراتژی هایی را برای هدایت سوگیری و ایجاد اعتماد به اشتراک می گذارند – TechCrunch

کارآفرینان از نمایندگی کم گروه ها بیشتر از همتایان سفیدپوست خود با صعود روبرو هستند ، اما چالش های آنها بسیار فراتر از سوگیری های سیستمیک و عدم دسترسی کلی به سرمایه است.

زنان ، تراجنسی ها و موسسان استارتاپ های سیاه باید مسائل بیشماری را که هیچ کتاب بازی برای آنها وجود ندارد ، راهنمایی کنند: افراد رنگین پوست ممکن است بپرسند که چقدر می توانند خود را به محل کار بیاورند ، مادران مدیر عامل بیشتر مسئولیت های مراقبت از کودک خانواده خود را بر عهده می گیرند. ، و بسیاری از کارگران هرگز تحت هدایت کسی قرار نگرفته اند که از طریق تغییر جنسیت گذر کرده است.

در یک پانل TechCrunch Disrupt Extra Crunch Stage با عنوان “راه برای بنیانگذاران کم نماینده” ، من با حنا موهان ، یک زن تراجنسی که مدیر عامل و بنیانگذار MagicBell است ، یک پلت فرم اطلاع رسانی برای تیم های محصول ، صحبت کردم. لزلی فاینزیگ ، کارآفرین لاتینایی که اتحاد بنیانگذاران زن را راه اندازی کرد. و استفان بیلی ، یک سیاه پوست که بنیانگذار و مدیر عامل Exec Online ، یک پلت فرم توسعه رهبری آنلاین است.

کمی از زمان تعیین شده خود گذشتیم. این مکالمه ترکیبی از صراحت در مورد تجربیات زنده آنها و بحث عملی در مورد برخی از استراتژی هایی بود که به آنها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند.

علیرغم سوابق مختلف ، هر یک از اعضای گروه موافقت کردند که برای بنیانگذاران غیر از ثروت و ثروت مهم است که درک کنند و بپذیرند که سوگیری سیستمیک واقعی است. و چون سیلیکون ولی خود را شایسته سالاری معرفی می کند ، فاصله بین انتظار و واقعیت می تواند ناهماهنگی شناختی ایجاد کند.

زمانی که فاینزیگ در حال جمع آوری کمک های مالی در سال 2017 بود ، “من انتظار داشتم که کار سختی باشد. اما من همچنین انتظار داشتم که عادلانه باشد. ” “و در واقعیت ، این فقط یک نوع تجربه روشن بود. احساس می کردم در این اتاق واقعاً تاریک هستم. و هیچ کس به من نمی گوید چگونه چراغ ها را روشن کنم. “

Mohan ، که شرکتش فارغ التحصیل گروه زمستان Y Combinator از زمستان 2021 شد ، گفت که سوگیری در تشخیص الگو فقط بر تصمیم سرمایه گذاران که تصمیم می گیرند با آنها کار کنند تأثیر نمی گذارد. همچنین نحوه ارائه بنیانگذاران خود و شرکت هایشان را اطلاع می دهد.

او می گوید: “مردان سفید پوست مستعد تمایل به جسارت در نحوه صحبت خود دارند ، این نوع پرشور” ما رقابت را شکست خواهیم داد. ” “من قطعاً احساس کردم که وقتی صحبت هایم را با برخی از این کلمات بپاشم ، مطمئناً بیشتر طنین انداز می شود ، مانند این که مجبور باشید با هم صحبت کنید که هیجان به طور طبیعی متعادل است.”