3 نکته از نتایج مالی تازه منتشر شده Substack

من هیجان زده شدمبسیار هیجان‌زده – وقتی متوجه شدم که تلاش‌های سرمایه‌گذاری جمعی Substack منجر به انتشار نتایج مالی می‌شود.

متأسفانه، به دلیل قوانین و زمان جمع‌آوری سرمایه، Substack نیازی به جزئیات مالی خود برای سال 2022 ندارد و بنابراین استارت‌آپ داده‌های سختی را برای سال‌های 2020 و 2021 به همراه معیارهای خاص کاربر برای سال گذشته منتشر کرد. این یک تصویر جالب و البته ناقص از سلامت شرکت ارائه می دهد.


صرافی استارتاپ ها، بازارها و پول را بررسی می کند.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


انتظار داشتم امروز صبح مدتی را صرف بررسی اخلاقی بودن انتخاب Substack برای به اشتراک نگذاردن نتایج حسابرسی شده 2022 خود کنم، اما Dan Primack این استدلال را امروز صبح در Pro Rata ثابت کرد. از آنجایی که نمی‌توانم کلمات او را بهبود ببخشم، می‌توانیم آن نقطه را به Axios بسپاریم و در عوض آتش خود را بر تجزیه داده‌ها متمرکز کنیم.

بنابراین برای از بین بردن زمان در حالی که ما از خماری های روز نسخه ی نمایشی پس از Y Combinator مراقبت می کنیم، بیایید مدل رشد Substack (شامل جدیدترین داده های غیرمالی آن) را بررسی کنیم، در مورد سلامت مالی فعلی شرکت فکر کنیم و سپس افزایش سرمایه آتی آن را با پتانسیل آن مقایسه کنیم. نیازهای نقدی

این سرگرم کننده خواهد بود. آن را مانند نگاهی گذرا به پرونده S-1 جزئی اما برای یک شرکت سری B در نظر بگیرید. به نظر خوب میاد؟ برای کار!

داده های زیادی وجود دارد، اما کافی نیست

در صورتی که بخواهید با هم بازی کنید، می‌توانید تمام نتایج مالی منتشر شده Substack را در اینجا بخوانید.

برای شروع، بیایید توجه داشته باشیم که این شرکت تا سال 2021 پول زیادی برای سرمایه گذاری در پلتفرم خود و رشد پایگاه کاربران خود جمع آوری کرد. بنابراین در حالی که ما نتایج آن را تا سال 2021 در نظر می گیریم، عاقلانه است که به یاد داشته باشیم که شرکت در آن زمان رشد محور بود. چطور شد؟

مدل رشد Substack اگر موثر باشد گران است

درآمد ناخالص ساب استک از 2.4 میلیون دلار در سال 2020 با بیش از 400 درصد به 11.9 میلیون دلار در سال 2021 رسید. این دقیقاً نوعی گسترش سطح بالایی است که حامیان سرمایه گذاری می خواهند از یک استارتاپ در چرخه سرمایه گذاری خود ببینند. این شرکت در اوایل سال 2021 سری B 65 میلیون دلاری خود را اعلام کرده بود، به این معنی که در سال به این پول نقد دسترسی داشت.