3 نکته برای همسویی ارزش های خود با فرهنگ استارتاپ خود – TechCrunch

شما عبارت “رهبری با مثال” را شنیده اید ، اما “رهبری با ارزش ها” چطور؟

من همیشه با استفاده از ارزشهای خود به عنوان راهنمای خود ، مثال زدم. با این حال ، تا زمانی که اولین شرکت خود را تاسیس نکردم ، اهمیت تعمیق این ارزشها را نیز به طور کامل درک کردم.

صداقت ، افراد ، تأثیر و نوآوری “4 ارزش من” هستند که هر روز تصمیمات من و افراد شرکت من را هدایت می کنند. اینها فقط کلمات روی دیوار در مقر ما یا روی پد موس برای خدمه راه دور ما نیستند ، بلکه ارزشهایی هستند که همه افراد در شرکت زندگی می کنند و نفس می کشند. در دو سال گذشته ، این چهار ارزش اهمیت بیشتری پیدا کرد و همچنان راهنمای من ، خانواده ام و رهبران شرکت ما بود.

از آنجا که سازمانها برنامه های “بازگشت به محل کار” (نه “بازگشت به کار” ، زیرا ما هرگز کار خود را متوقف نکرده ایم) ترسیم می کنند ، نباید به حالت قبلی برگردیم. در عوض ، بیایید یک لحظه برای طراحی مجدد چیزی که همه را برای موفقیت آماده می کند ، با ارزش هایی به عنوان قطب نما ، وقت بگذاریم. من فکر می کنم شما متوجه خواهید شد که این رویکرد به مردم کمک می کند تا نه تنها زنده بمانند ، بلکه در محل کار نیز پیشرفت کنند.

بر اساس تجربیات من ، رهبری با ارزشها بهترین موقعیت رهبری است و سه راه برای دستیابی به این هدف وجود دارد.

ذهنیت های مدرسه قدیمی را در سلسله مراتب محل کار پشت سر بگذارید

لحن فرهنگ شرکت از بالا سرچشمه می گیرد. فرهنگي كه براي شركت خود تصور مي كنيد تنها در صورتي بوجود مي آيد كه كاركنان شما به كارهايي كه از آنها درخواست مي كنيد اعتقاد داشته باشند.

در برهه ای از حرفه خود-احتمالاً درست در خارج از مدرسه ، چند سال در وسط یا جایی در وسط-شما شرکتی را تجربه کرده اید که در آن برخورد با کارکنان سطح پایین با احترام کمتر فقط “بخشی از کار” است. شرکتهایی با این نوع ذهنیت “پرداخت حق الزحمه خود” تمایل دارند تا این کارمندان سطح پایین را مانند غرغر کردن کار کنند تا زمانی که آنها بسوزند و بروند.

یا سرانجام راه خود را در موقعیت های مدیریتی بالا می برند و این چرخه با تداخل محصولات جدیدتر کارکنان خود را تداوم می بخشد و هرگونه ظاهر یک فرهنگ سالم را از بین می برد.

این راه نیست.

به عنوان یک رهبر ، اگر می خواهید محیط کار شما نشان دهنده فراگیری ، حمایت ، همکاری و ماهیت ذهنیت تیمی باشد ، شما باید فوراً سابقه را ایجاد کند این بدان معناست که سلسله مراتب همراه با عناوین کاری را کنار بگذارید و روشن کنید که شرکت شما بر اساس شایستگی ، بدون توجه به موقعیت ، به مشارکت ارزش می دهد. شما یک تیم هستید ، در هدف خود برای تحقق رسالت خود ، بر اساس ارزش های خود متحد شده اید. این تنظیم سطح تضمین می کند که همه در بازی دارای پوست هستند و هیچ کس اختیار ندارد که با مردم بد رفتار کند.

گرفتار طرز فکر برج عاج نشوید

در اوایل کارم ، زمانی که می توانستم مشغول به کار بودم. آن فضاهای اداری عمداً آن چیزی نبود که کسی آن را “حفاری” جالب یا زیبا در نظر بگیرد – نه مبلمان و نه مطمئناً منظره. حتی به عنوان مدیرعامل در حال حاضر ، من از یکی در تیم خواستم دفتر فعلی من را به عنوان کمد توصیف کند. اما کار را تمام می کند.

سیگنال های ساده مانند این یک پیام قدرتمند ارسال می کنند و سیگنال باید ثابت بماند. لیموزین نگیرید ؛ اجاره ماشین ارزان درجه یک پرواز نکنید ؛ مربی پرواز اینها ممکن است جزئیات جزئی به نظر برسند ، اما یکی از بزرگترین مشکلاتی که هر مدیرعامل می تواند با آن روبرو شود ، قربانی طرز فکر برج عاج است – وقتی با افرادی که مدیریت می کنید خیلی بی ارتباط می شوید ، کارمندان شما متوجه می شوند.

برای شناخت مردم خود تلاش آگاهانه ای انجام دهید. استراتژی “مدیریت با راه رفتن” را پیاده سازی کنید. تمام روز را در دفتر خود ننشینید. بین مردم خود به زمین بروید کنار میزهایشان بروید و از آنها بپرسید روزشان چطور می گذرد. ناهار را در اتاق استراحت بخورید. برای شرکت در استخدام جدید در کشتی تلاش کنید.

از نظر جسمی به دفتر بازنگشته اید؟ وارد کانالهای Slack و جلسات Zoom شوید. من یک بار “زوم” دوش بچه را برای یکی از اعضای خدمه مان بمباران کرد تا فقط همه خواسته های خوب را بشنوم ، و این روز من و آنها را خوش ساخت. به طور کلی ، فقط حضور داشته باشید و فضای کاری خود را انسانی کنید. با بیل به دست می آید.

متفکر و سازگار با شیوه های محل کار باشید

لحن فرهنگ شرکت از بالا سرچشمه می گیرد. فرهنگي كه براي شركت خود تصور مي كنيد تنها در صورتي ايجاد مي شود كه كاركنان شما به عملكردهايي كه از آنها درخواست مي كنيد اعتقاد داشته باشند. از همه مهمتر ، اگر این ابتکارات و تمرینات را 100 of از تلاش خود انجام ندهید ، فرهنگ محکمی نخواهید داشت.

به عنوان مثال ، یک ابتکار جدید که ما در سال گذشته به اجرا گذاشتیم ، کمپینی است که ما آن را “Free2Focus” می نامیم. دو بار در هفته ، از خدمه SailPoint خواسته می شود تا چند ساعت در زمان Free2Focus از رزرو جلسات خودداری کنند. این آدرس نه تنها خستگی را بزرگنمایی می کند ، بلکه به خدمه ما این فرصت را می دهد که از هر راهی که برای آنها مناسب است نفس بکشند – خواه پیاده روی کنید ، خواه به تحصیل در فرزندان خود کمک کنید یا فقط دوربین را برای مدتی خاموش کنید.

اگر می خواهم تیمم در طول هفته به خود لطف نشان دهد ، متوجه شده ام که باید همان تمرین را انجام دهم. این بدان معناست که در جلسات Free2Focus جلساتی ترتیب ندهید ، در تمام ساعات شبانه روز ایمیل ارسال نکنید و افراد را برای استراحت در زمان نیاز قضاوت نکنید. من به تیمم اعتماد دارم که کار را تا حد زیادی در زمان خودش انجام دهد و شرایط خودش را داشته باشد. من قول می دهم ، عملکرد کارکنان شما به خاطر آن بهتر خواهد بود.

مدیرعامل بودن چیزی فراتر از ساختن یک چشم انداز ، محصول یا ایده است. این در مورد هدایت افراد دارای ارزش برای دستیابی به اهداف متقابل به گونه ای است که از روحیه و عزت آنها خسته نشود. گرفتار شدن در همه چیزهایی که با کار همراه است آسان است ، اما اگر تلاش نکنید که خود و ارزش های خود را در کل شرکت غوطه ور کنید ، در نهایت برای منافع خود بسیار بزرگ خواهید بود – و مطمئناً برای شرکت شما بسیار بزرگ است.

این یک شبه اتفاق نمی افتد ، اما به یاد داشته باشید ، کوچکترین چیزها اغلب آنهایی هستند که بیشترین تأثیر را دارند. اگر رهبر هستید ، مثال بزنید. این تنها راه برای ایجاد تیم هایی است که در آزمون زمان مقاومت کنند.