3 نکته مهم در مورد چگونگی وقفه در سفر کاربر – TechCrunch

بخش تمرینات خانگی در حال حاضر گرم است آمازون به تازگی Halo Fitness را اعلام کرده است ، Peloton تردمیل های خود را پس از برخی جنجال ها دوباره باز کرده است و اپل Fitness+ را در اواخر سال 2020 منتشر کرد.

روی کاغذ ، هیچ وقت زمان بهتری برای تمرین در خانه نبوده است. اما آیا این اشتراک ها واقعاً خوب هستند؟ به عنوان مثال ، تجربه Apple Fitness+ در واقع چگونه است؟

این همان چیزی است که من در این ماه روی آن کار کرده ام: مرور Apple Fitness و نشان دادن جایی که این تجربه در پیشرفت خود ناکام است.

این اختصاصی TechCrunch+ مکالمه مفصل تری در مورد این مقاله است که می توانید در Built for Mars بخوانید.

1. مغالطه “جهش در”

“تصور اینکه نشان دادن سریع” گزینه ها “همیشه UX خوبی است اشتباه است – این اغلب تحت این عنوان است که به کاربر اجازه می دهد” درست وارد شود. ” یک نکته ظریف وجود دارد که به ندرت مورد توجه قرار می گیرد: آیا کاربر می تواند در واقع با تمام این محتواها درگیر شود یا خیر؟ اگر آنها بخواهند ، آیا واقعاً می توانند از همه این گزینه ها (یا نتایج) استفاده کنند؟ “

این چیزی است که من همیشه آن را می بینم و به شدت اشتباه درک شده است. تصور کنید اگر به Rightmove (یا Zillow) بروید و صفحه اصلی مجموعه ای از خانه ها را در سراسر جهان به شما نشان دهد – بی فایده خواهد بود. به ندرت پیش می آید که کسی به دنبال جابجایی در هر مکانی باشد ، بنابراین در عوض ، اولین اقدام او اعمال فیلتر است. این اشتباه است که Rightmove فکر کند: “خوب ، ما بلافاصله خانه ها را نشان دادیم ، بنابراین فقط یک کلیک طول می کشد تا خانه رویایی خود را پیدا کنید.”

این در اصل همان چیزی است که در مورد Apple Fitness+ اتفاق می افتد – آنها تمرینات اصلی صفحه اصلی را به شما نشان می دهند ، علیرغم اینکه بسیاری از آنها (اگر نه اکثر آنها) برای شما نامناسب هستند ، و سپس هیچ وسیله آشکاری برای فیلتر کردن گزینه ها ارائه نمی دهند.

اعتبار تصویر: پیتر رمزی

نکته: همیشه ایده خوبی نیست که نتایج را بلافاصله نمایش دهید. باید در نظر بگیرید که آیا همه چیزهایی که به کاربر نشان می دهید مفید است یا خیر.